Jump to content

Plague

User
  • Content Count

24
  • Last visited

• Days Won

2

Plague last won the day on April 15 2019

Plague had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutralny

About Plague

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Plague #GetRaid | hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~520 h

Recent Profile Visitors

233 profile views
  1. Twój Nick: Plague #GetRaid | hw69.pl Id konta: 76561198864865192 Data/czas bana: 15.04.19 Nick Moderatora: Stalker hurt4u.pl Powód bana: Ban za oprogramowanie wspomagające (miał być na miesiąc), obraża administracji (po obrazie stalkera na teamspeaku dał perma) Uzasadnienie: Myślę że ban był bezpodstawny gdyż przed nałożeniem bana nie zostałem sprawdzony oraz nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy. Według moderatora który mnie zbanował ban został nadany po obejrzeniu nagrania (miesiąc po zajściu tego zdarzenia miało zostać opublikowane nagranie lecz do dnia dzisiejszego nie zostało one przesłane). A co obrazy administracji przyznaję się lecz to było pod wpływem bardzo dużych emocji , i teraz wiem że mogłem tego nie robić gdyż straciłem przez to szansę na unbana. Jeżeli mógłbym to proszę o danie mi ostatniej szansy. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Niestety ale nie mam w jaki sposób zareklamować serwera. Lecz w miarę moich możliwości będę starał się organizować co jakiś czas event na serwerze s6 lub jeśli by była taka potrzeba mógłbym spróbować wykonać jakąś grafikę do jakiegoś eventu lub czegoś innego.
  2. Tylko ty nic nie mówiłeś ani nie pisałeś kiedy mam napisać odwołanie, mi przekazali że mówiłeś że będę mógł się starać o ub jeżeli wyrażę skruchę i przeproszę cię za te wyzwiska.
  3. nie zostałem sprawdzony gdyż bana nałożyli mi odrazu bez sprawdzenia
  4. Chciałbym się dowiedzieć czemu moje odwołanie zostało odrzucone oraz przez kogo zostało odrzucone bez uprzedniej wypowiedzi jakiegokolwiek moderatora. Czy mógłbym otrzymać odpowiedź na moje pytanie?? z góry dziękuję
  5. Twój Nick: Plague #GetRaid | hw69.pl Id konta: 76561198864865192 Data/czas bana: 15.04.19 Nick Moderatora: Stalker hurt4u.pl Powód bana: Ban za oprogramowanie wspomagające, obraza administracji Uzasadnienie: Myślę że ban był bezpodstawny gdyż przed nałożeniem bana nie zostałem sprawdzony oraz nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy. A co obrazy administracji przyznaję się lecz to było pod wpływem bardzo dużych emocji, i teraz wiem że mogłem tego nie robić gdyż straciłem przez to szansę na unbana. Jeżeli mógłbym to proszę o danie mi ostatniej szansy. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Niestety ale aktualnie jestem w stanie przeprosić stalkera za moje wyzwiska, a jak to nie będzie starczyć to coś napewno jeszczę wymyślę ale tak jak mówiłem nie mogę niczego innego aktualnie zrobić.
  6. Na początku była informacja że niby zostaliśmy zbanowani za "podejrzenie esp'a" bo że jest taki punkt w regulaminie że administracja jak ma podejrzenia to może zbanować na tydzień mimo że taki punkt nie istnieje
  7. i znów zmieniacie swoje wersje. Na ts mówiłeś coś innego ,stalker również mówił coś innego
  8. Twój Nick: Plague #GetRaid | hw69.pl Data/czas bana: 15.04.2019 Nick Moderatora: Stalker hurt4u.pl Powód bana: 1.Ban za oprogramowanie wspomagające / 2.Podejrzenie ESP / 3.Tepanie ludzi nie należączych do ekipy Uzasadnienie: 1. Nigdy nie posiadałem ani nie używałem żadnych cheatów. 2. Zostałem poinformowany że został dodany punkt do regulaminu który pozwala administracji na banowanie osób bez sprawdzania jeśli ich podejrzewają (Co jest kłamstwem gdyż sprawdzałem w regulaminie i nie istnieje taki punkt) 3. Ta sama sytuacja co przy 2. *// Bana dostałem bez sprawdzenia na podstawie 2 godzinnego dowódu który prawdopodobnie nie istnieje gdyż jeden z mojego teamu się pytał o jego okazanie lecz została mu zabrana moc rozmowy a następnie dostał bana na teamspeak. I równocześnie uważam że nie jest możliwe by w ciągu 15 min przesłać materiał dowodowy o długości 2 h i o przejrzeć. //*
  9. Twój Nick: Plague #GetRaid Data/czas bana: ok. 22:40 dnia 8 kwietnia 2019 roku. Nick Moderatora: przemek3611 Powód bana: Obraza Administracji Uzasadnienie: Uważam że ten ban nie powinien dotknąć mnie i moich 2 znajomych (w tamtym czasie było nas trzech i ten 3 znajomy zawinił) z którymi spędzałem czas na TS3 ,ponieważ my nie odpowiadamy za głupotę innych użytkowników tego kanału. (Od Stalker'a dowiedzieliśmy się że ban został nałożony na nas przez to że jedna osoba zmieniła na chwilę nick na taki ,który go uraził) Jeśli będzie trzeba podam więcej informacji.
  10. Nick na forum: Plague Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Plague #GetRaid | hw69.pl SteamID: 76561198864865192 Imię: Kamil Wiek: 17 (W tym roku 18) Mikrofon: Posiadam Mutacja: Już za sobą Znajomość regulaminu: Tym razem regulamin myślę że znam dość dobrze gdyż od odrzucenia ostatniego podania postanowiłem poświęcać 2 h dziennie na naukę regulaminu. (Przepraszam za zajście na poprzedniej rekrutacji już wiem by nie słuchać się rad innych osób) Znajomość gry: Obecnie posiadam 570h więc myślę że dość dobrze znam tą grę. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 11/13 do ok. 22 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W Hurtworldzie nie ale w innych grach tak takich jak Garry's Mod, FiveM i Minecraft . Coś o sobie: Mam na imie Kamil mam 17 lat (rocznikowo już 18) chodzę do 2 klasy technikum informatycznego. Interesuje się sieciami, komputerami, jazdą na rowerze i grami. W Hurtworlda zacząłem grać jakoś 2 lata temu. Jestem w klanie [4FUN] lecz mam nadzieję że to nie wpłynię na ocenę tego podania gdyż ,jestem nowy w tym klanie oraz to nie jest moja wina jaką ten klan opinię posiada. Dostałem jednego bana na serwerze s3 ale przez to że poprostu znalałem się w nie odpowiednim momencie w danym klanie. Dlaczego Ty: Chciałbym zostać helperem na waszym serwerze ,gdyż myślę że na S6 przydał by się tam ktoś kto by mógł że tak się wyrażę zaprowadzić porządek. Od ostatniego czasu myślę ogarnąłem się i już nie nadużywam przekleństw tak jak ostatnio to było, myślę że od ostatniego czasu poprawiłem swoją aktywność na serwerze.
  11. Nick na forum: Plague Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Plague #GetRaid | hw69.pl SteamID: 76561198864865192 Imię: Kamil Wiek: 17 (W tym roku 18) Mikrofon: Posiadam Mutacja: Już za sobą Znajomość regulaminu: W 95% zapoznałem się z wszystkimi regulaminami. Znajomość gry: Obecnie posiadam 510h na crackowanym hurtworldzie i 10 h na orginalnym więc raczej w miarę dobrzę znam tą grę. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Przez najbliższy miesiąc będę mógł być na serwerze codziennie od 11 ,lecz w niektóre dni po 16. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W Hurtworldzie nie ale w innych grach tak takich jak Garry's Mod, FiveM i Minecraft . Coś o sobie: Mam na imie Kamil mam 17 lat (rocznikowo już 18) chodzę do 2 klasy technikum informatycznego. Interesuje się sieciami, komputerami, jazdą na rowerze i grami. W Hurtworlda zacząłem grać jakoś 2 lata temu. Jestem w klanie [4FUN] lecz mam nadzieję że to nie wpłynię na ocenę tego podania gdyż ,jestem nowy w tym klanie oraz to nie jest moja wina jaką ten klan opinię posiada. Dostałem jednego bana na serwerze s3 ale przez to że poprostu znalałem się w nie odpowiednim momencie w danym klanie. Dlaczego Ty: Chciałbym zostać helperem na waszym serwerze ,gdyż myślę że na S6 przydał by się tam ktoś kto by mógł że tak się wyrażę zaprowadzić porządek. Od ostatniego czasu myślę ogarnąłem się i już nie nadużywam przekleństw tak jak ostatnio to było, myślę że od ostatniego czasu poprawiłem swoją aktywność na serwerze.
  12. Ja nie bugowałem ja dostałem bana przez to że byłem w tamtym czasie u nich w teamie. Na kange nigdy nie raidowałem bo ja przeważnie tylko dropie i bugować też nie umiem i tamta sytuacja była taka że ktoś przez skałę się do bazy wrąbał i typy z mojego teamu próbowali sie zbugować by zobaczyć kto się wbił. Ja u nich w teamie robiłem jako dropek lub poprostu ktoś kto umie się strzelać.
  13. Nick na forum: Plague Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Plague #GetRaid | hw69.pl SteamID: 76561198864865192 Imię: Kamil Wiek: 17 (W tym roku 18) Mikrofon: Posiadam Mutacja: Już za sobą Znajomość regulaminu: W 93% zapoznałem się z wszystkimi regulaminami. Znajomość gry: Obecnie posiadam 474h w Hurtworldzie (Używam hurtworlda pobranego z waszej strony, gdyż nie posiadam oryginalnego ,czas jest zsumowany z 2 kont). Więc podejrzewam że znam w miarę dobrze tą grę. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Przez najbliższy miesiąc będę mógł być na serwerze codziennie od 11 ,lecz w niektóre dni po 16. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W Hurtworldzie nie ale w innych grach tak takich jak Garry's Mod, FiveM i Minecraft . Coś o sobie: Mam na imie Kamil mam 17 lat (rocznikowo już 18) chodzę do 2 klasy technikum informatycznego. Interesuje się sieciami, komputerami, jazdą na rowerze i grami. W Hurtworlda zacząłem grać jakoś 2 lata temu. Na początku grałem na serwerch innej sieci lecz przestałem tam grać, ponieważ na tamtym serwerze była darmowa ruletka, która zbyt ułatwiała grę bo można było nią kręcić codzienne i wystarczyło przez kilka dni tylko wchodzić na nią by np na następny wipe mieć już dużo surowców, broni, deto i c4. Po ok. 3 miesiącach grania na serwerach tamtej sieci przeniosłem się na waszą sieć. I od tamtego momentu gram u was. Ostatnio zrobiłem sobie przerwę trwająca ok. Miesiąc. I od tego tygodnia zacząłem znów grać u was. Dlaczego Ty: Chciałbym zostać helperem na waszym serwerze ,gdyż myślę że na S6 przydał by się tam ktoś kto by mógł że tak się wyrażę zaprowadzić porządek oraz ogólnie bardzo rzadko widuję jakiegoś helpera na s6. Od ostatniego czasu myślę ogarnąłem się i już nie nadużywam przekleństw tak jak ostatnio to było. ( Jeśli mógł bym prosić to poproszę o zamknięcie mojego poprzedniego podania z 5 stycznia. Z góry dziękuję )
  14. Aha to ja o tym nawet nie wiedziałem co oni tam dokładnie robili bo ja wtedy 2 dzień w ekipie byłem. Ja tam gdzie oni to robili to byłem od momentu jak auto im zabraliście i ja im przyjechałem tylko auto pomóc odzyskać.
  15. Na s6 bugował się do jaskini by zobaczyć kto wbił się nam do bazy bez pikania ani nic. Ale tak czy tak nikt z nas nie posiada takiej wiedzy jak to dokładnie robić więc nawet do końca tego nie zrobiliśmy... Co do czego okazało się to jakiś Dg Gamer się nam wbił nwm w jaki sposób (nie jesteśmy tego pewni) do bazy bo nie było żadnych śladów pikania ani nic. A mówię że to jakiś Dg Gamer ,gdyż typ w tamtym momencie się zaczoł chwalić na chacie dokładną ilością c4 jaką my posiadaliśmy w bazie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...