Jump to content

Huczi

Pener
  • Content Count

300
  • Last visited

• Days Won

10

Huczi last won the day on May 4

Huczi had the most liked content!

Community Reputation

142 Rycerski

7 Followers

About Huczi

• Rank
    ProUser

Hurtworld

• Nick w grze
    Huczi
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    6 godzin

Recent Profile Visitors

1,293 profile views
  1. Huczi

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Exotec

Po rozmowie z administracją , przewidziana kara dla Ciebie użytkowniku to miesiąc czasu , napisz ponownie odwołanie na forum za tydzień. Pozdrawiamy Administracja Hurtworld.
  2. Huczi

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Felek

Podanie odrzucone ta grafika to jakaś kpina postaraj się bardziej i następne odwołanie napisz za 7dni .
  3. Huczi

s12 [Odrzucone] [Helper] hadess

Hmmm wcześniej nie było skarg na Ciebie ani zarzutów do Ciebie nie licząc w późniejszym czasie drobną nie aktywność , jeśli się to zmieniło jestem jak najbardziej na tak .
  4. Z tego co wiem nie zostałeś sprawdzony z powodu wyjścia z serwera , lub multi konta bany u nas nie są nakładane za nic i bez dowodów. A więc jeśli chodzi o tą sytuację odpocznij sobie jeszcze trochę , zrób coś dla serwerowni by otrzymać unbana . Pozdrawiam wesołych świąt .
  5. Huczi

s1 [Odrzucone][Helper] Wentyl

Witam zapraszam na rekrutację dziś w godzinach 20:30 - 21:00 jeśli termin Ci nie odpowiada skontaktuj się zemną przez forum .
  6. Huczi

s6 [Odrzucone][Helper] Żółwiczek ;3

Po pierwsze wymagamy +18 chyba że masz mutacje to są wyjątki nie masz mutacji więc podanie odrzucone kolejna sprawa helper nie jest od banowania ...
  7. Huczi

Administracja Serwerów Hurtworld

@Gjanko23 otrzymał dodatkową rangę Helper S5
  8. @Cezary. co nie zmienia faktu , że jak ty tak i carry obraziliście eN. Dokładnie tak jak napisała dostaliśmy screeny na to .
  9. Powiem tak nie chcę słuchać płaczu na CP jak to było wcześniej mam już dość słuchania a bo on gra na multi a bo ten się bugował chciał bym dostać dowody tak jak dostałem na to , że carry ma multi konta. Zostało zbanowane około 8 kont w jednym momencie nie dziękuj . Kolejna sprawa to taka że jeżeli się dogadasz z resztą administracją jest szansa na zdjęcie bana byle nie było syfu jak wcześniej bo sam wejdę zbanować nawet wyjdę z pracy mówiąc szefie idę dać bana carremu ...
  10. Ban zostanie zdjęty dostaniesz drugą szansę podaj swoje steamid na pw (Pamiętaj , że będziesz sprawdziany więc zachowaj zimną krew bo będziemy napewno kontrolować czy nic nie używasz )...
  11. Problem z tego co wie nie leży po naszej stronie że ,,nam się nie chce'' a po prostu itemv2 jest lepiej zabezpieczone i najprawdopodobniej z tego co wiem została zablokowana możliwość robienia serwerów nonsteam itemv2
  12. Huczi

inne Nowa mapa

znam dużo takich osób więc nie widzę potrzeby jak nie będę dawać sam rady napewno mogę liczyć na ich pomoc
  13. Huczi

inne Nowa mapa

Filipino widzę że znasz się tak samo jak większość ludzi Twórca gry udostępnił pliki do tworzenia mapek więc twa wypowiedź o programie za 700 zł jest bez sensowna wystarczy mieć kupionego Hurtworlda . Koszt mapy fakt 100 zł plus minus ale nie jest autorska a mi chodzi o coś co będzie autorskie
  14. Witam a więc dziś wychodzę do was z inicjatywą nowej mapy do Hurtworlda na itemv1. 1. A więc pierwsza propozycja to zrobienie drobnych edycji obecnej mapy Hurtworld. (Poprawa bugów , zablokowanie miejsc na kangę , itd.) 2. Druga propozycja to znowu drobna zmiana obecnej mapy ale już wraz z nowymi miejscami i co jakiś czas będą dodawane nowe miejsca jako ,,Aktualizacja mapy'' 3. Trzecia propozycja lecimy odrazu na głęboką wodę i robimy całkowicie nową mapę zmieniamy biomy , nowe Hangary , nowe miejsca pod budowę , efekty wizualne itd. ( Jedyna rzecz która się nie zmieni to obecne rozstawienie i wielkość biomów). Oczywiście jak macie jakieś sugestie to piszcie w komentarzach napewno się do nich odniosę a kto wie może najciekawsze pomysły wniosę w 100% do mapy
  15. Huczi

s8 [Odrzucone][Helper] Tosiek

Rekrutacja po ogólnej rozmowie przesunięta na dziś godzina 19
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...