Jump to content

MichaLPL

User
  • Content Count

49
  • Last visited

• Days Won

1

MichaLPL last won the day on June 11 2019

MichaLPL had the most liked content!

Community Reputation

13 Przyjazny

1 Follower

About MichaLPL

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

979 profile views
  1. Darku jest sprawa potrzebuje pogadac na ts z tb. Czy dasz jutro rade jakoś po 14?

1. Show previous comments  2 more
    2. MichaLPL

MichaLPL

Tak no stalinowski tez na bodziu i co ma bana? Nie bo kolega z ekipy przecież to jakby mógł dostać bana

A z resztą ty tu nic do gadania nie masz modzie. Są ludzie wyzszą rangą i zrobią co będą uważali za stosowne. 

3. Dracarys

Dracarys

Zostanie on nie długo sprawdzony co nie zmienia faktu że ty miałeś to gówno odpalone.  Pozdro 

4. MichaLPL

MichaLPL

A fakt zmienia to że on już to usuwa aby nie mieć bana. Pisałem o tym dni temu było coś zdobione z tym? A tera to on pc wyczyść aby nie było Że ktoś odwas miał. Wez szkoda czasu na takich jak wy

2. MichaLPL

rekrutacja on Rekrutacja do THC ON

Witam serdecznie. Szukamy nowych osób do wspólnej gry Wymagania będą podawać zainteresowanym na ts. TS hw69.pl kanał 13 strefa zielona.
  3. MichaLPL

s1 Zabranie komendy car

No niby tak to edytuj teamat Darku na usunięcie komendy /rc
  4. MichaLPL

s1 Zabranie komendy car

Dokładnie mi chodzi o to aby nie było możliwości ściągania claima z auta iż ekipy specjalnie po zrajdowaniu ściągają aby znikły. A lepiej jest jak trzeba pikać garaż aby mieć je z powrotem .
  5. Witam proszę o głosowanie jest do dobra opcja ponieważ po zrajdowaniu czyjegoś garażu i zabrania do swojego nie będzie osoba mogła zabrać claima tylko będzie musiała pikać garaż
  6. MichaLPL

s1 [Przyjęte]Zmiana dropu

EN powim ci że u was więcej dropi u nas tylko po 2/3ammo a tłuszczu po 5/8, a burek leci raz na 100skałek po 12
  7. Witam 1. Proponuję zmienić drop Bursztynu, Amunicji, Tłuszczu na większy ponieważ leci go tak mało że nawet ekipy 9 osobowe nie posiadają amunicji na do pompy, a podczas zbierania bursztynu na redzie wyleciało tylko 58 sztuk a były oblatywane 2 razy. #wszystkie respy skałek na red Proszę wszystkich c tam grają wypowiedzieć się na ten temat.
  8. MichaLPL

s8 [Propozycja] Wipe co miesiąc

Też jestem za albo np co 3tygodnie chociaż i tak mało osób chciało grać w pozniejszym czasie
  9. Wymagania: 15+ Ogarnięty NoToxic 800h+ Kultura osobista/ na chacie głosowym i zwykłym. Duża aktywność w grze Pozdrawiam i proszę pisać na pw steam http://steamcommunity.com/id/MichaLPL_/
  10. MichaLPL

s5 [Przyjęte]Wipe na s5

Jestem na TAK iż często są bugi #nie widzialne ściany betony nie pomógł restart serwera
  11. MichaLPL

s7 [Rozwiązane]Propozycja

Słabo by było co do nowej mapki A co do wipe to nie trzeba robić I tak po wipe będę robić wipe co 2dni a tak wg to w sobote o 14/16 rajduję więc macie jeszcze czasu aby coś zbudować. Nie będę teraz tak często rajdowac bo nikt nie chce grać przeciwko nam
  12. MichaLPL

Propozycja zmian

na x1000? za łatwy serwer jak dla mojej ekipy x2 widać że też za łatwy. Zostaliśmy już sami i to z 1000 raz mamy baze w pi.... wielką ale mury trzeba dokończyć a limit.... Dark coś wie na ten temat widział moją baze mi limit nie na główną potrzebny tylko na mur. Ludzie grają w dużych ekipach i nie są w stanie zbudować tego co my we 3 pozdro To niech dark zrobi x1000 ale z drope x2 hahahahhah
  13. MichaLPL

Propozycja zmian

Co do 1 to powinien zostać zwiększony a do 5 to mi tylko o burek chodzi tłuszcz jest okey. A co do reszty po przemyśleniu zgodzę się że to by było za łatwo.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...