Jump to content

KrzysiuTV

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About KrzysiuTV

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. witam ja pisze w sprawie gracza Dziku naprawde widac ze sie stara i prosi o druga szanse chlop usunął nawet płatne cheaty z kompa duz ogo one kosztowały a to wszystko po to zeby zagrac u was na serwerze prosze o rozważenie

1. Show previous comments  6 more
    2. !Dark!

!Dark!

Znowu jakiś gniot? Od kogoś kto złamał najpoważniejsze zasady psując grę innym. Na tyle was tylko stać?

3. KrzysiuTV

KrzysiuTV

nie no jakies 30sec na serwie prezentacja rank roli

czy czegos takiego

4. Aeqq19
  2. limit i tak jest bardzo mały ostatnio budowałem kopalnie to ledwo na limit mi starczyło
  3. KrzysiuTV

s5 [Odrzucone]Odwołanie - Dziku

Widze ze dziku naprawde sie stara juz od długiego czasu ja bym dał mu ub mateo
  4. mozna by było spróbowac mozna jakoś skontaktowac sie z tobą darko na pw?
  5. Moim zdaniem te rangi premium to bardzo duze pay to win ponieważ dużo osob zaczyna dopiero u was uczyc sie grac czy cos a wiele ekip kupuje wszystkie rangi powniewaz bez nich nie potrafia nic zdobyc i kazdy ma bardzo duzo itemkow na starcie co niszczy gre a kolega wyzej dobrze mowi
  6. KrzysiuTV

s5 [Odrzucone]Odwołanie - Dziku

Dajcie mu ub to dobry chłopak juz odczekał swoje dajcie mu druga szanse
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...