Jump to content

Macuk

Nowy Helper HW
  • Content Count

13
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

1 Follower

About Macuk

• Rank
    [ Nowy Helper s5 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Macuk Key-drop.pl hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1600+

Kontakt

• Email
    krystian.parobiec@op.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Macuk

s5 Wipe s5

Według mnie dobry pomysł, ponieważ akurat było by można zacząć wipe już na weekend przed świętami i będzie można zająć sobie już miejsce.
  2. Moim zdaniem nie ma sensu robienia krótszych wipe na serwerze s5, ponieważ gracze którzy już od dłuższego czasu grają na tym serwerze są już przyzwyczajeni do długich wipe'ów. Taki czas jak teraz jest według mnie odpowiedni i wystarczający.
  3. Macuk

s5 [Przyjęte][Helper] Macuk

Dobrze, nie ma problemu. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  4. Macuk

Dobrze. Pozdrawiam
  5. Macuk

To jest fakt, na czacie się trochę mało udzielam z powodu iż gdy ktoś już o coś zapyta to inny gracz odpowiada wcześniej ale jak widzę że nikt mu nie odpowiedział to ja staram się odpowiedzieć. A jeśli chodzi o granie to w logach jest ile spędzam czasu na serwerze.
  6. Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Macuk, Macuk Key-Drop.pl hw69.pl SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Krystian Wiek: 17 Mikrofon: posiadam Mutacja: jest Znajomość regulaminu: znam Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze średnio 5h w weekendy pół dnia a czasem i nawet cały dzień Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale patrzyłem na osobę z mojej ekipy jak była helperem Coś o sobie: Jestem Krystian mam 17 lat. Uczę się na kierunku mechanika samochodowego. Od początku mojej przygody z Hurtworld gram na tej serwerowni (ponad 1600h). Interesuje się mechanika pojazdową i elektroniką. Dlaczego Ty: Moim zdaniem przyda się jeszcze jedna osoba na stanowisko Helpera. Według mnie poradzę sobie bardzo dobrze bo doskonale wiem z czym to się je dzięki osobie z mojej ekipy.
  7. Jestem zdecydowanie na tak
  8. Macuk

s6 [Odrzucone][Helper] Macuk

Dziękuję. Wzajemnie pozdrawiam.
  9. Macuk

Nie będę się już tłumacz. Co zdecyduje Administracja to ja to zrozumiem. Jak odmówią to ja to przyjmę i spróbuje innym razem, żeby np. @duszek mogl zobaczyć na serwerze że gram,udzielam się i nie robię ,,bałaganu" (Oczywiście żebyście mnie nie zrozumieli źle ja nic nie mam do duszka).
  10. Macuk

To ja rozumiem że żaden helper nie będzie tak długo siedział. Ale wczoraj był wipe i grałem tam do 00.00 i nie widziałem żadnego Helpera (tak wiem nie każde helper ma czas żeby wbijać codziennie na serwer)
  11. Macuk

Nie chcem się wykłucać ale długo grałem na s5. Skączylem tam gre ponieważ z niewiadomych mi przyczyn tylko na s5 skoczył mi ping, i przez to przeszedłem na s6(gram już tu od 2 wipe'ów) i rzadko widzę na tym serwerze jakiegoś Helpera więc dla tego się zgłosiłem. Pozdrawiam
  12. Macuk

@marszol Dzięki za przypomnienie o Steam ID. I moją ocene.
  13. Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: macuk(kiedyś)Macuk(obecnie i bez zmian) SteamID: 76561198284069957 Imię: Krystian Wiek: 16(rocznikowo 17) Mikrofon: Mam Mutacja: Przeszedłem mutację Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: Gre znam dobrze(650h) Czas jaki możesz poświecić serwerowi:Pn-Pt 16.00-1.30 So-Nd 11.00-2.30 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji acz kolwiek grałem z kolegami i znajomymi którzy pełnili taką funkcję i sądzę że dam sobie z tym rade. Coś o sobie: Mam 16 lat(Urodzony dnia 16.12.2001r.)Mieszkam w Gryfino woj.Zachodniopomorskie.W wolnym czasie uprawiam różnego rodzaju sport. Interesuje się głównie Mechaniką. Dlaczego Ty: Na serwerze s6 dużo osób używa wulgaryzmów i wyzwisk.Jak każdy wie zadanie Helpera nie jest łatwe, serwer już się rozwija ale chcę pomóc ze by serwer jeszcze poszedł o krok dalej.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...