Jump to content

Macuk

Helper HW
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Macuk last won the day on April 8

Macuk had the most liked content!

Community Reputation

38 Przyjazny

3 Followers

About Macuk

 • Rank
  [ Helper S8 ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  Macuk hw69.pl
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  2250+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Macuk

  s1 [Przyjęte][Helper] FaFeLeK

  Jako iż że ja wraz z Fafelkiem byliśmy w tym samym czasie w Administracji hw69 i po częstym przebywaniu razem na kanale TS oraz Serwerach HW mogę śmiało stwierdzić iż Jestem za tym by powrócił do administracji.
 2. Macuk

  s8 [Przyjęte][Helper] Macuk

  To już nie tylko o to chodzi ale owszem pozwoli
 3. Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Krystian Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 (2600h) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie to w godzinach popołudniowych i wieczornych, około 3 do 6 h dziennie czasem więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywiście że tak i to przez dłuższy okres czasu na tej serwerowni Coś o sobie: Mam na Imię Krystian. Interesuje się motoryzacją oraz grami komputerowymi. Skończyłem właśnie szkołę o kierunku Mechanika samochodowego, w wolnym czasie gram lub spędzam czas ze znajomymi. Dlaczego Ty: Od dłuższego czasu poświęcam sporo czasu na granie na HW69 na różnych serwerach i postanowiłem że ,,ośedle'' się na S8, zauważyłem że sporo graczy tutaj się wyzywa i często padają pytania na cazcie dotyczące gry i rzadko kiedy te osoby dostają rozsądną osobę, więc chciał bym pomagać graczom na serwerze i nie tylko, między innymi Centrum pomocy jak i Forum. Drugim możliwe acz kolwiek nie wiem istotnym powodem jest to że iż już pełniłem tę funkcję i sądzę że radziłem sobie dość dobrze.
 4. Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: FRED/AMG Imię: Krystian Wiek: 20 Mikrofon: Tymczasowy brak, ale będzie Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 (2400h) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie to w godzinach popołudniowych i wieczornych, około 3 do 6 h dziennie czasem więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywiście że tak i to przez dłuższy okres czasu Coś o sobie: Mam na Imię Krystian. Interesuje się motoryzacją oraz grami komputerowymi. Chodzę do 3 klasy zawodowej o kierunku Mechanika samochodowego, w wolnym czasie gram lub spędzam czas ze znajomymi. Dlaczego Ty: Na serwerze S1 brakuje helpera a dość częstym zjawiskiem jest potrzebna ogólna pomoc na serwerze jak i ogarniecie ludzi na czacie, bez problemu zarazem dam radę ogarnąć Centrum Pomocy.
 5. Macuk

  s5 [Odrzucone][Helper] Eshill

  Jestem na nie, parę razy widziałem na czacie prowokacje oraz obrazy innych
 6. Macuk

  s5 [Odrzucone][Helper] Macuk

  Inni z administracji co byli/są w niej obecnie wiedzą ile czasu spędzałem na serwerach, bywało i tak że grałem w inną grę a byłem na TS i gdy ktoś coś zgłaszał wbijałem specialnie do HW by zmutować i ,,ogarnąć,, toksyczne osoby po czym wracałem spowrotem do tego co robiłem. Z jakiej racji nie ja? Bo byłem za surowy czy jak?
 7. Macuk

  s5 [Odrzucone][Helper] Macuk

  Owszem. Zgadze się z twoja opinia aczkolwiek ja w dzień mało będę bywac, głównie po godzinie 22/23. Może mało to ma do rzeczy ale administracja wyżej wie jak dużo czasu byłem w stanie poświęcić dla serwera.
 8. Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl, Macuk SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Krystian Wiek: 19 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Przeszedłem Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie noce i wieczory od 2 do 5/6h w weekendy więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Owszem pełniłem, doskonale wiem z czym to się je i na czym to polega Coś o sobie: Nazywam się Krystian, zamieszuję w województwie zachodzniopomorskim w niewielkiej wsi. Interesuję się samochodami, mechaniką oraz grami. Chodzę do szkoły zawodowej. W wolnym czasie gram lub grzebie przy mej Perełeczce Dlaczego Ty: Uważam że Mógł bym wrócić na stanowisko Helpera ponieważ wiele czasu poświęciłem tej serwerowni jak i uwagi na forum. Jeśli chodzi o ostatnie dni to dopiero wróciłem do HW po sporej przerwie i mam zamiar zostać na dłużej.
 9. Według mnie taki rajd blok jest bez sensu ponieważ no jak by nie patrzeć każdy gra na swój sposób i jesli ktoś gra w taki sposób to jak by nie patrzeć zamyka im się furtkę na obronę bazy poprzez murowanie.
 10. Macuk

  s5 [Odrzucone]Helper B4RT3X

  Miłą i kulturalną osobą? Na chacie widziałem kilkukrotnie wulgarne słowa oraz obrazę graczy za co dostawałeś muta.
 11. Macuk

  s6 [Odrzucone][Helper] Karmelek

  Jestem na NIE. Fakt gdy są helperzy na serwerze jesteś miły i pomagasz, choć czasem też lekko prowokujesz. Zanim dołączyłeś do ekipy GK to nie byłeś zbyt przekonujący jeśli chodzi o Chat. No i w dodatku gracze z ekipy w której grasz/grałeś próbowali wbić się do bazy na tzw. ,,Kangę""
 12. Macuk

  s5 [Odrzucone][Helper] WaDeKi

  Na serwerze S5 jest aktualnie 4 aktywnych Helperów, gdy widać tzw. faworyzację można zgłosić to na naszym TeamSpek Centrum Pomocy Hurtworld.
 13. A jak mielibyśmy sprawdzać kto był lepszy a kto gorszy?
 14. Macuk

  s1 [Odrzucone][Helper] B0DZ1O

  Jestem na TAK -Może poświęcić dużo czasu na grę -Doświadczenie w grze -Pełnił podobne funkcje w innych grach
 15. Macuk

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Smród.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...