Jump to content

Macuk

Helper HW
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

1

Macuk last won the day on March 13

Macuk had the most liked content!

Community Reputation

12 Przyjazny

1 Follower

About Macuk

• Rank
    [ Helper s5 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Macuk hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1800+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Macuk

legacy (v1) Kolejka

Jestem na tak, sam miałem raz problem wejść na serwer ponieważ było stałe 100 osób
  2. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Według mnie jest to dobry wipe bo jest ani nie za krótki ani nie za długi jak na classic
  3. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Stawiasz kominek nad kominkiem schowek i przepalasz Widać kto tu ma 500h... I na tym też między innymi polega survival że żeby coś osiągnąć/zrobić trzeba trochę czasu a nie mieć wszystko od tak
  4. Jestem na NIE ponieważ tak jak napisałeś w ostatnich dniach zaczęło grę dużo osób więc czemu mieli by znów zaczynać grę od nowa? Wipe się skończy to będzie dalej dużo osób. Nagły wipe może zniechęcić graczy.
  5. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Z takim dropem serwery już są i nie miały by zbytnio one sensu. Tak jak napisałem wyżej, było dużo pytań i próśb by powstał serwer classic/X1. Nie będzie ponieważ to nie ma sens na serwerze X1, nawet na serwerze X3 nie ma.
  6. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Dokładnie
  7. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

No może być też i tak
  8. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

O właśnie jakieś kit start jak na s5 i kit buduj by zbudować klitę na 2 betony duże bez tp i z 1 home można. Albo w sumie bez home by nie było mainów na X C4 Żeby też nie było za dużo tych ułatwień
  9. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Według mnie tak jak było kiedyś czyli tylko meteor i bym dodał system leveli nic więcej, no ewentualnie te kruki ale jeśli chodzi o deto z nich to żeby było rzadko np. co 3 ,,wysyp,, kruków
  10. Jak już ban jest te jakieś 2 lata to moim zdaniem można dać graczowi szanse. Jestem za ub
  11. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Hmm. W to że serwer będzie świecił pustkami to ja wątpię ponieważ już było dużo tematów w sprawie wznowienie serwera classic.
  12. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Hmm. W to że serwer będzie świecił pustkami to ja wątpię ponieważ już było dużo tematów w sprawie wznowienie serwera classic.
  13. Macuk

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Jestem na tak tylko taki classic co był wcześniej z małymi zmianami które też nie ułatwią zbytnio rozgrywki.
  14. Za sam pomysł jestem na tak ale też żeby była za to rozsądna kara bo Ban to jest za duża kara i przez to będziemy tracili graczy. Druga sprawa Poniekąd będzie to ciężko udowodnić ale zawsze znajdzie się jakiś sposób na udowodnienie że tak było.
  15. Macuk

s1 VIPy

Moim zdaniem jak się głębiej zastanowić co do tych Kit'ów to racja i zmniejszenie deto/c4 z kit było by dobrym rozwiązaniem.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...