Jump to content

Macuk

Pener
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Macuk last won the day on September 14

Macuk had the most liked content!

Community Reputation

31 Przyjazny

3 Followers

About Macuk

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  Macuk hw69.pl
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  2250+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Macuk

  s5 [Helper] Macuk

  Inni z administracji co byli/są w niej obecnie wiedzą ile czasu spędzałem na serwerach, bywało i tak że grałem w inną grę a byłem na TS i gdy ktoś coś zgłaszał wbijałem specialnie do HW by zmutować i ,,ogarnąć,, toksyczne osoby po czym wracałem spowrotem do tego co robiłem. Z jakiej racji nie ja? Bo byłem za surowy czy jak?
 2. Macuk

  s5 [Helper] Macuk

  Owszem. Zgadze się z twoja opinia aczkolwiek ja w dzień mało będę bywac, głównie po godzinie 22/23. Może mało to ma do rzeczy ale administracja wyżej wie jak dużo czasu byłem w stanie poświęcić dla serwera.
 3. Macuk

  s5 [Helper] Macuk

  Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl, Macuk SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Krystian Wiek: 19 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Przeszedłem Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie noce i wieczory od 2 do 5/6h w weekendy więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Owszem pełniłem, doskonale wiem z czym to się je i na czym to polega Coś o sobie: Nazywam się Krystian, zamieszuję w województwie zachodzniopomorskim w niewielkiej wsi. Interesuję się samochodami, mechaniką oraz grami. Chodzę do szkoły zawodowej. W wolnym czasie gram lub grzebie przy mej Perełeczce Dlaczego Ty: Uważam że Mógł bym wrócić na stanowisko Helpera ponieważ wiele czasu poświęciłem tej serwerowni jak i uwagi na forum. Jeśli chodzi o ostatnie dni to dopiero wróciłem do HW po sporej przerwie i mam zamiar zostać na dłużej.
 4. Według mnie taki rajd blok jest bez sensu ponieważ no jak by nie patrzeć każdy gra na swój sposób i jesli ktoś gra w taki sposób to jak by nie patrzeć zamyka im się furtkę na obronę bazy poprzez murowanie.
 5. Macuk

  s5 [Odrzucone]Helper B4RT3X

  Miłą i kulturalną osobą? Na chacie widziałem kilkukrotnie wulgarne słowa oraz obrazę graczy za co dostawałeś muta.
 6. Macuk

  s6 [Odrzucone][Helper] Karmelek

  Jestem na NIE. Fakt gdy są helperzy na serwerze jesteś miły i pomagasz, choć czasem też lekko prowokujesz. Zanim dołączyłeś do ekipy GK to nie byłeś zbyt przekonujący jeśli chodzi o Chat. No i w dodatku gracze z ekipy w której grasz/grałeś próbowali wbić się do bazy na tzw. ,,Kangę""
 7. Macuk

  s5 [Odrzucone][Helper] WaDeKi

  Na serwerze S5 jest aktualnie 4 aktywnych Helperów, gdy widać tzw. faworyzację można zgłosić to na naszym TeamSpek Centrum Pomocy Hurtworld.
 8. A jak mielibyśmy sprawdzać kto był lepszy a kto gorszy?
 9. Macuk

  s1 [Odrzucone][Helper] B0DZ1O

  Jestem na TAK -Może poświęcić dużo czasu na grę -Doświadczenie w grze -Pełnił podobne funkcje w innych grach
 10. Macuk

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Smród.
 11. +rep Nigdy nie sądziłem, że zwykły człowiek może posiąść tak ogromne umiejętności gamingowe, jednak myliłem się. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny e-sportowej Counter Strike. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które przeciwnicy łapią się za głowy co rundę. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła mu również na wykreowanie perfekcyjnych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym poziomem aima na całym świecie. Jako sprzedawca hamburgerów z parówkami polewanymi sosem myśliwskim na ulicy Dworcowej stwierdzam, iż wyżej wymieniony gracz, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać dąży do dobrze znanego nam rankingu hltv top1 graczy na całym świecie

  1. Macuk

   Macuk

   Jak ja w CS nie gram Hahah

 12. No tutaj też Papieszu ma rację z tym wywalaniem itemów.
 13. Ja jestem za ale żeby ten zakaz obowiązywał od godziny 00.00/01.00 do godziny maksymalnie 07.00/08.00.
 14. Macuk

  s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

  Osobiście jestem na Nie, ponieważ raz że wiek dwa że kiedyś grał na wspomagaczah a trzy na serwerze S1 już jest sporo helperów którzy myśle że dają sobie radę
 15. Jak ja jestem na nie ponieważ iż są osoby które znają się od miesięcy/lat i grają razem w ponad 10 os i to by było bez sensu, a jesli nawet jest sporo sposobów by to ominąć.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...