Jump to content

Kosiorek

User
  • Content Count

13
  • Last visited

• Days Won

1

Kosiorek last won the day on May 5

Kosiorek had the most liked content!

Community Reputation

10 Przyjazny

About Kosiorek

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kosiorek
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Ponad10tys

Recent Profile Visitors

316 profile views
  1. Zmiana mapy jak najbardziej na + Ale nowy serwer x5 kompletnie nie potrzebny wtedy by były dwa serwery z czego jeden pusty lub by było po 50 graczy na obu bez sensu
  2. Kosiorek

Event PVP (s1)

Zgłaszam się
  3. Kosiorek

legacy (v1) [Propozycja] Blokada FF

Jestem jak najbardziej za
  4. Co do tych pixel to jestem na nie i tak jak ludzie zbudują wielkie mury to laguje i to fest a jeszcze jakby doszły pixelarty to juz wgl lagi by były nie zapominajmy ze jest na serwerze przez około 5dni mnie więcej po 40-98 osób. Co do vipów to jestem na tak bo to trochę słabe ze kupujemy rangę za około 60zł a otrzymujemy słabego rolla z którego leci najczęściej zielona koszulka lub inny zapychacz
  5. Kosiorek

[Odrzucone][Współpraca] Kosiorek

Nagrałem dwa odcinki z wymaganiami https://www.youtube.com/watch?v=5zHs3jKt8bk
  6. Kosiorek

legacy (v1) [Problem] Kolory w Hurtworld

Wersja steam czy nonsteam? Jezeli steam zrób spójność plików
  7. Twój nick / imię: Kosiorek (Imię Piotr) Wiek: 18 Rodzaj współpracy: Wrzucam rajdy z waszych serwerów na mój kanał youtube Ile czasu zajmujesz powyższym: 5 dni w tygodniu Czy już w ten sposób współpracowałeś: Nie będzie to mój pierwszy raz Linki do materiałów: Coś o sobie: Mam na imię Piotr mam 18Lat interesuję się informatyką, pochodzę z Mazur. Dlaczego Ty: Ponieważ wrzucam odcinki w dni: Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek (W planach jest daily z waszej serwerowni ) Myślę ze się nadam. Pozdrawiam i miłego dnia bądź wieczoru (Zalezy kiedy to czytasz)
  8. https://www.youtube.com/watch?v=hngkC1DJxj0
  9. Dobra i chyba pierwsza mądra propozycja od ciebie +1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...