Jump to content

Akio

User
  • Content Count

26
  • Last visited

• Days Won

3

Akio last won the day on April 13

Akio had the most liked content!

Community Reputation

45 Dobry

About Akio

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    AKIO
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5200

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Akio

s1 [Odrzucone][Helper] weetAngel

Stanowczo na nie, gracz nie wykazuje odpowiedniej kultury swojej wypowiedzi podczas rozmów, trwających konwersacji na czacie.
  2. Moje zdanie na ten temat: Najlepiej spotkać się na TS3 jeszcze raz np w ten weekend lub inny dzień by porozmawiać z ekipami i tyle. Będzie to o wiele lepszy sposób i szybszy niż te posty na forum. Po zakonczonej debacie np mozna stworzyć post na forum co zostało "przegłosowane" , "obgadane" tak aby inni gracze mogli wiedzieć jakie zmiany wejdą na serwer. Co o tym sądzisz?
  3. Oczywiście, że tak. Kwestia leży w tym czy zmiany które podsuniemy zostaną wprowadzone? Z tego co słyszałem, taka debata miała miejsce już jakiś czas temu i mało co zostało wprowadzone. + Jeszcze dochodzi kwestia "Aktywnosci" Administracji.
  4. Jeżeli wszystkie ekipy by przeszły na ten s2 który będzie "Pod Graczy", to zdajesz sobie sprawę, że serwer S1 straci na popularnosci? Lub stanie się po prostu "Dead?" Co do tych zmian to wydaje mi się, że jeżeli byś posłuchał graczy i zmienił ten serwer pod nich to dla 90% graczy to lotto czy to będzie S1 czy S2.
  5. Szczerze mówiąc, jeżeli byś tak zrobił to musisz się liczyć na to, że raczej ekipy przeniosą się na jeden serwer a na drugim zostaną "Pojedyńcze małe ekipki" Tak jak pisałem, wejdzmy wszyscy na TS obgadajmy co i jak i będzie wiadomo. Jestem pewny, ze uda się coś fajnego wymyśleć ale problem leży w tym czy to zostanie wprowadzone. Czasem wydaje mi się, że gracze bardziej starają się o ten serwer niż ktoś z Administracji.
  6. Według mnie trzeba będzie zdecydować, każdemu nie dogodzisz. Lepiej chyba będzie posłuchać się aktywnych ekip niż Maćków co grają sobie wipe 7 dni.
  7. Tu nawet nie chodzi o ten wymarzony serwer. Również nie przeczę, że edycja serwera s2 "pod Nas" będzie złą opcją. Gracze mają sporo pomysłów które w jakiś sposób mogą zmienić, usprawnić "coś" Najlepsza opcja wedlug mnie poprostu sptokanie sie ekip z wlascielami na TS3 i obgadanie.
  8. Słownik wariacie przestudiuj i napisz jeszcze raz. Tak jak wspomniałem takich MaćkówPL to wszystko zadowoli.
  9. Siemanko, Grając kilka wipów na serwerze S1, zarówno ja jak i inni gracze (z różnych ekip) dostrzegli pewną analogię,mianowicie brak zainteresowania/aktywności przez administrację (Nie mówię tutaj o helperach- do których nawiążę później) - Brak Eventów ( a jeżeli już są to w niedziele gdzie jest 20 osób), - Brak zmian,które mogłyby wpłynąć na rozgrywkę oraz rozrywkę na serwerze, - Większość propozycji zostaje odrzucana, - Praktyczny brak kontaktu z włascicielami (Z trudem przyjmujecie prawdę o serwerze, a gdy już do niego dochodzi gracze nie maja nic do powiedzenia), - Helperzy, którzy są bo są - szczerze mówiąc wykazują chęci do "Czegoś", lecz niestety jest to blokowane przez was, Gołym okiem mozna dostrzec, że serwer robiony jest typowo pod zarobek. Może kiedys było inaczej, ale najwidoczniej przez te kilka lat wiele się zmieniło. Serwer stał się monotonny oraz od dłuższego czasu nie oferuje nic poza Anty-Cheatem, który według mnie oraz innych graczy stał sie waszym jedynym argumentem do pozostania na serwerowni hw69. Zapraszam do otwartej dyskusji zarówno graczy jak i administracje ps. Radzę się obudzić z pięknego snu nim będzie za późno
  10. Akio

s1 [Odrzucone][Helper] Seun

Idealna osoba na to stanowisko, jest dość często aktywny co jest potężna zaletą. Nie wyraża żadnych objaw toksyczność. Prezentuje sobą dość dobry poziom, idealnie wpasuje się do teamu.
  11. Idealne miejsce na to - Debata na TS3.
  12. Propozycja o stworzenie Debaty na Teamspeak3. Debata ma na celu zebranie ekip na kanale ts3 w celu podania pomysłów które będą mogły zmienić serwer na lepsze. Według mnie jak i wielu graczy będzie to szybsze, jak i zarówno lepsze rozwiązanie niż robienie x postów na forum.
  13. Akio

s1 Opcje moderatorów

Tak, gra jest za trudna! Jakoś nic nie robiłeś gdy w sobotę straciłeś maina na Online.
  14. Akio

s1 Opcje moderatorów

"Administracja", grając od 2 miesięcy nie widziałem żadnego Administratora na serwerze. Tylko osoby z rangą "Helper", których aktywności czasem jest znikoma. Edit: Mówiąc o survivalu gdzie mogę w sklepie kupić mining bowa, levele by więcej dropic czy również reset niesławy - jest nie na miejscu.
  15. Wychodzisz z maina i lecisz z buta lub autem z tymi C4 w docelowe miejsce xD?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...