Jump to content

caris

User
  • Content Count

4
  • Last visited

• Days Won

1

caris last won the day on April 16

caris had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

2 Followers

About caris

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Caris
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    około 4k

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: Caris Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Caris SteamID: 76561199004326208 Klan/Ekipa w jakiej grasz: P2W Imię: Kuba Wiek: 24 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 3 do 10 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak wiele razy Coś o sobie: Nie chce tu przynudzać więc poznamy się na Voice Chat Dlaczego Ty: Myślę że nadaje się do tej funkcji ponieważ miałem okazję wiele razy być Helperem, Moderatorem czy nawet Opiekunem Serwerów na jednej z polskich serwerowni
  2. caris

s1 [Odrzucone][Helper] Caris

Haaalo ja tu czekam
  3. caris

Klan P2W

~Caris ~Piotrek ~Drainer ~WITCHER ~Maciass ~Skaza ~Stiwi
  4. Nick na forum: Caris Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Caris SteamID: 76561198849531835 Imię: Kuba Wiek: 21 Mikrofon: Oczywiście że tak Mutacja: No jasne Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Gram około 2/3 lata Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Praktycznie cały dzień bo właśnie na HW poświęcam jego większość Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na innej serwerowni miałem rangę np. Supporter, Helper, Moderator i Opiekun Coś o sobie: Cześć ile mam lat, jak mam na imie i tak dalej już wiecie więc powiem czym się zajmuję, na codzień gram na komputerze albo jeżdżę na rowerze oczywiście jeżeli nie jestem we Włoszech gdzie pracuje. Dlaczego Ty:Myślę że się nadaje bo bo nie pierwszy raz bede na takim stanowisku i mam doświadczenie a taka osoba zawsze lepsza niż random który będzie się dopiero wszystkiego uczył ps. Jestem otwarty na ludzi i problemy zawsze próbuję wyjaśniać najpierw po dobroci Pozdrawiam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...