Jump to content

kubala123

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About kubala123

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Prosiłbym o informację czy pomysł będzie realizowany.
  2. Myślę tak jak kolega będzie o wiele lepiej gdyż takiego serwera po prostu nie ma. Pozdrawiam
  3. Witam piszę z prośbą czy jest możliwość stworzenia serwera Bez Wipe bądz który by miał wipe co 3-4 tygodnie V1. Nie ukrywam jestem osobą pracująca i nie mogę poświecic tyle czasu na gre jak to było kilka lat temu jak chodzilem jeszcze do szkoly, napewno wielu jest takich ludzi jak ja. Myslalem o zmianie na S5 by wipe byl co 3-4 tygodnie badz serwer bez wipe. Aktualnie minelo 9 dni od wipe i gra tam 4 osoby co jest porażką moim zdaniem, a brakuje takiego serwera co ma bardzo dlugi wipe albo co nie ma wcale gdyz takiego serwera po prostu nie ma. Fajnie jakby był to serwer wlasnie X1 bądz X2 lub X3. Bez jakiś TP, SETHOME, bez kitów i bez zadnych eventów na deto i c4 typu meteoryty. Chodz moze raz na dzien badz 2 razy byloby okej. Wiec tak jak wspomnialem mam 21 lat i nie mam czasu na gre tyle co kiedys ale dziennie z 2-3h chetnie bym popykal na takim i jest wieluuu ludzi co tez by chcialo bo jak kiedys mialem powiedzmy 16-17 lat to gralo sie non stop hehe. Fajnie jakbyscie cos takiego zrobili gdyz tak jak mowie teraz po 9 dni na S5 serwerze X3 gra zaledwie 4 graczy to po prostu porażka serwera. Pozdrawiam administracje bardzo serdecznie i prosilbym o zainteresowanie sie tym pomyslem bo mysle ze to strzal w dziesiatke.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...