Jump to content

Twardy

User
  • Content Count

16
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Twardy

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twardy

Rekrutacja WW

Chętny
  2. Twardy

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Ciapek hw69.pl

Dajcie mu tego unbana bo nie ma kto mi baz budować
  3. Nie ma szans ze zrobią wipe wcześniej, im to nie robi czy tam gra 5 osób czy 30
  4. dawac tego wpie teraz w piatek
  5. Twardy

[Przyjęte][Odwołanie] Twardy

I co teraz z tym unbanem ?
  6. Twój nick: Twardy Id konta: 76561198186093183 Data nadania bana: 04.04.2020 Czas jaki pozostał do końca: 2 dni Nick moderatora: automatycznie Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: Włączona przepalarka Uzasadnienie: Przepalarka została włączona przez inną osobę. Nie było mnie na serwie gdy dostałem bana. wiec nie moja wina. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Pomoc nowym, dopiero zaczynającym graczom. Reklamacja serwer w postaci dodania do nicku nazwy waszej serwerowni.
  7. Chłopie nie grasz na s5 a głupoty opowiadasz. Ludzie na czacie pisza co chwile zeby wipe było krótsze.
  8. Sporo osób chciało by wipe co 2 tygodnie.
  9. Tydzień jeszcze i nikt nie gra. To po co wipe ma byc 3 tygodnie jak ludzie graja tylko niecałe 2 tygodnie?
  10. Prosze zobaczy ile osób gra aktualnie na serwerze. Radze przemyśleć propozycje zmiany wipe na 2 tygodnie
  11. Zobacz sobie ile osób gra w 3 tygodniu wipe
  12. Co to za problem zrobić na próbę wipe co 2 tygodnie ?
  13. Jak bedzie to wipe dalej co 3 tygodnie to upadnie ten serwer elo
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...