Jump to content
Tylooo312

s1 [Odrzucone][Helper] Tyloo0

Recommended Posts

Nick na forum: Tylooo312

Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tyloo0

SteamID: 76561198881387080

Klan/Ekipa w jakiej grasz: NN

Imię: Jakub Wiek: 18 

Mikrofon: TAK  

Mutacja: Tak 

Znajomość gry 10/10

Coś o sobie Jestem osobą spokojną, uczciwą oraz honorową, zawsze pilnuje porządku oraz staram się aby ludzie przestrzegali zasad

tak mam Znajomość regulaminu: przeczy

Dlaczego Ty: ponieważ wydaje mi się ze dam rady spełnić wymagania helpera i zrobić co w mojej mocy żeby na serwerze był porządek  i spokój żeby nikt się nie  wyzywał 

Zbyt czytelne to to nie jest, wygląda nawet trochę jak byś pisał je na padzie. Opcja edytuj powinna ci pomóc, daje czas 24h potem out.

• Like 1
  • Haha 2

Hmm.. Do ciebie tak szczerze nic nie mam i myślę że się nadasz ale z tym że pilnujesz spokoju na czacie to zacznij pierw od swojej ekipy 😀.

Popraw swoje zachowanie i złóż podanie za jakiś czas, a teraz odrzucam.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...