Jump to content

EzBanWidzowie

Pener
  • Content Count

212
  • Last visited

• Days Won

10

EzBanWidzowie last won the day on November 14 2020

EzBanWidzowie had the most liked content!

Community Reputation

167 Rycerski

5 Followers

About EzBanWidzowie

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Znajomość gry
  • Czas gry
    5k

Recent Profile Visitors

2,125 profile views
  1. EzBanWidzowie

s5 RESP SKRZYNEK NA HANGARACH

Bardzo dobry pomysł i najlepiej byłoby gdyby obejmowało to wszystkie serwery
  2. EzBanWidzowie

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

gram pod innym nickiem tego wipea - 3Days Aktualnie top 10 online serwera (przynajmniej w poniedziałek)
  3. EzBanWidzowie

ts3 Strefy dla ekip

byłoby fajnie
  4. EzBanWidzowie

s1 Limit osób

Ad. 1 Najlepszym sposobem mógłby być plugin na np max 15 osób z autoryzowanych w totemie. Ad. 2 Na innych serwerowniach były takie zakazy bo dochodziło do tego że ekipy liczyły po 50 osób. Przy ekipach liczących te +10-15 osób największym problemem są vipy ale to temat rzeka. Na tym wipe przed raidblockiem w piątek nie było praktycznie żadnych baz na polankach bo wszystko było na bieżąco raidowane. W sobotę stały już tylko mainy.
  5. EzBanWidzowie

legacy (v1) PROPOZYCJA X5 NO TP!

oj tak tak, fajnie byłoby zagrać na takim serwerze
  6. EzBanWidzowie

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

Tyle czasu minęło i tyle czasu was nie było na serwerze a mimo to nadal nie potraficie obiektywnie niczego rozpatrzyć. Przejrzyj sobie moje logi i dopiero potem mów coś o prowokacjach i wyzywaniu graczy. Wiedzę że historia powtarza się 1:1 sprzed roku.
  7. Nick na forum: EzBanWidzowie Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: EzBanWidzowie/Märlenka SteamID: 76561198194144717 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Days Imię: Wiktoria Wiek: 21 Mikrofon: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: +5h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie/Dlaczego Ty: W Hurtworlda mam ok 5kh. Zawodowo gram w gry, w wolnym czasie studiuję, oprócz tego uczę się języka chińskiego i gram w szachy na kurniku. Nie lubie toksyczności na czacie i bardzo jej unikam. W ekipie mam paru takich gagatków i z wielką chęcią będę ich mutować. Od długiego czasu interesuje się poczynaniami serwera i bardzo chętnie poświęcę się opiece serwera i jej użytkownikom.
  8. EzBanWidzowie

legacy (v1) PROPOZYCJA SERVERA X1

Albo może chociaż jakieś x2/x3 bez tp
  9. EzBanWidzowie

legacy (v1) AntyBH i takie tam

jakos przez 3 lata wszyscy grali bez makro/skryptów dopóki Bodzio nie udostępnił swoich cheatów i nikt nie płakał z tego powodu. Myśle że lagi na serwerze sa wystarczającą przeszkodą w robieniu bh i nie potrzeba pluginu. + czm osoby które w hw maja po 200h decydują o tym co jest potrzebne a co nie, zamiast wysłuchać próśb graczy?
  10. EzBanWidzowie

legacy (v1) Burza oraz deszcz. V1

Nie no chłopie Ty BURZE chcesz wyłaczyć???? Ty grasz w gre survivalową, a nie jakieś simsy. Ale z Ciebie jest żartowniś.
  11. Usunąć farby (chyba że to zmniejszyliście, nw nie śledziłam ostatnimi czasy), podnieść drop ammo do pompy (na x3 leci więcej nić na x5 XDD), zwiększyć % na deto w skrzynkach, ale zmniejszyć drop z meteoru np do 1 żeby znalezienie deto było możliwe dla każdego, no i standardowo zmniejszenie deto i c4 w vipach. Nie wiem po co ja to pisze po raz 10 ;v
  12. Nie musisz mi tłumaczyć ;v walczę tutaj z wiatrakami od ponad roku i to nic nie daje, takie propozycje są zamykane i chowane pod dywan więc nie ma nawet sensu sobie krwi psuć. Ty chcesz zwiększyć drop deto, a ja próbowałam chociaż zwiększyć drop ammmo do pompy i nic się nie zmieniło, więc nie licz na cud ;v. A tak poza tym jest super, świetnie, nie ma co narzekać 😆😆😆
  13. EzBanWidzowie

s8 [Przyjęte]Amunicja

Broń leży zakurzona bo nie ma do niej ammo + gracze przyzwyczaili się że jest ona zablokowana na innych serwerach z powodu aimbota. W momencie kiedy macie launchera z ac można by podnieść drop ammo i nie zmniejszać wyboru broni w grze gdzie wyboru tak naprawdę nie ma żadnego. Z craftowaniem ammo problemem nie są surowce a czas jaki trzeba poświęcić przy craftingu co w przypadku 'szybkiej akcji' jest problematyczne i prościej wziąć ammo do innej broni.
  14. dokładnie,nie ma co zmieniać chłopaki, jest super, świetnie!
  15. nie no nie ma co zmieniac dobrze jest
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...