Jump to content

Matwoj24

User
  • Content Count

26
  • Last visited

Community Reputation

28 Przyjazny

About Matwoj24

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. dark lepiej jak dasz informacje ze na 1 malym betonie maksymalnie mozna zbudowac 4 scianki bo zaraz beda agenty co zrobia np 6 albo 7 scianek na 1 malym betonie i beda sie klócic ze to przeciez nie sa sklejaki bo jest przerwa (ze sklejakow 1 maly beton = 8 scian)
  2. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1199691547 2017 17 listopada wtedy to odkryłem i wszyscy starzy gracze powinni o tym wiedziec bo bylo o tym glosno
  3. powiadasz ze nie umiem budowac sklejakow osoba ktora to wymyslila hmm XD tak jak masha napisala :
  4. Matwoj24

s8 [Pytanie] Dziwne podpięcie pod totem

Zgadam się prawdopodobnie ci gracze zbugowali sie do twojej bazy a jako że prawdopodobnie nic nie miałeś to zostawili twoje itemy licząc na to że nie zauważysz dodatkowych autoryzacji i za dzien lub dwa weszli by do twojej bazy jak do siebie kradnąc ci itemki.
  5. niestety twoja odpowiedź jest nieobiektywna bo twoja ekipa liczy sobie sporo osób a na dodatek macie vipy wykupione a jak ktoś gra normalnie bez tryhardu to nie ma szans na wypikanie takiej bazy jestem jak najbardziej na tak
  6. Matwoj24

[Przyjęte][Odwołanie] Pan Śmietanka

dobra zamknij ten temat bo juz mi sie odechcialo grac nara aha i jeszcze 1 mam 6kh w ta gierke i jak bym nie umial bh to by to oznaczalo ze nie mam rąk
  7. Matwoj24

mam bana to jak mam ci wyslac film z hw69?
  8. Matwoj24

od 1:00 1:20
  9. Twój nick: Pan Śmietanka Id konta: https://steamcommunity.com/profiles/76561198799959495/ Data nadania bana: 19.03.2020 12:00 Czas jaki pozostał do końca: 7dni Nick moderatora: BRAK Serwery na których masz bana: BRAK Powód bana: SKRYPTY Uzasadnienie: Witam dostałem bana prawdopodobnie z automatu za prawdopodobnie bh ,wygladało to tak ze rajduje z ekipa podwieszaka na zimie i jako ze to byl rajd na off to mi sie nudzilo i robielem sobie z gorki bh albo surfowalem po ziemi,skalach i dostaje nagle bana ;c nie mialem żadnych wspomagaczy. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: ()
  10. Matwoj24

[Przyjęte]Nowy serwer x1

no niestety jak widac kolego nie wyszedłeś prawdopodobnie jeszcze z bambika i nie wiesz jakie to jest upierdliwe robiąc pancernego maina ale spoko nie przejmuj sie każdy mial kiedys 500h.
  11. Matwoj24

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Jestem za i nalegam by było na tym serwie szybkie przepalanie bo ludzie trochę pomyślcie to nie jest mod ułatwiający rozgrywkę tylko zaoszczędza ci czas i najważniejsze osoby które nie umia korzystać z szybkiego przepalania nie lagowaly by serwera pozdrawiam
  12. daj mu tego maina niech sie dzieciak cieszy xDDDDDDDDD
  13. +1 wipe 20 nie ma sensu prosimy o przesunięcie na 13 .
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...