Jump to content

Matwoj24

User
  • Content Count

75
  • Last visited

• Days Won

3

Matwoj24 last won the day on April 11

Matwoj24 had the most liked content!

Community Reputation

80 Szlachetny

About Matwoj24

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ﮞMatwojﮞ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Matwoj24

Pochwała dla Bakuu1337

piekna pochwala zastanawia mnie tylko dlaczego pisze to gracz grajacy z nim🤔
  2. Matwoj24

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

Właśnie tak działa ta pani w administracji nie dość że kipi hipokryzją to jeszcze kłamie w żywe oczy LOGI MASHY SĄ DOWODEM i obalą jej farmazony. pozdrawiam
  3. Matwoj24

s1 Limit osób

Proszę panie prezesie zobaczyć co można w sklepie kupić i potem wypowiadaj sie o rywalizacji chyba że mówimy o rywalizacji na karty bankowe.
  4. Takich ludzi wam trzeba w administracji z +1 dla tego pana
  5. Jestem na TAK I nie dlatego ze chce tam grac bo niestety nie mam czasu na taki tryhard. Ale sa gracze ktorzy powinni zasmakowac klimatow classic ,dlaczego? A to dlatego ze przez to ze sa tp/home na innych serwerach to po co takiemu nowemu skladac auto ? a to jest część gry po co tez zbierac i cieszyc sie z upgrade stuffu jak mozna wpisac sobie kit vip ... Moim zdaniem nie warto jest usuwanie metod gry w momencie kiedy gra nie jest rozbudowana i jest tak prosta Dzieki takiemu serwerowi ludzie powinni stac sie lepsi widze to po sobie od samego poczatku gralem na oficjalach i przez to mam inne myslenie od chlopa co cale zycie gral na x5/x15/x100/x1000 pozdrawiam all procz stulejarzy 😘 S0192
  6. Matwoj24

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

szubienice ? po 1 ja to budowałem po 2 to jest nadinterpretacja artysty bo to nadio były prysznice pewne nawiązanie do czegoś. cheaty ? bany? ona nic nie dostała a sprawy sa juz dawno przedawnione. ogromna ilosc mutow ? XDDD typiarko jej team dostawal muty nie ona niezle kolorwanie sprawy tak btw wiesz ze nękanie moze sie nie skonczyc dobrze ? swoje wystepki ? czyli co bo ja cie nie rozumiem Pomysły rzucane zwykle miały tło egoistyczne - to samo mozna powiedziec o tobie i absolutnie sie z tb nie zgadzam to ze ktos ma odmienne zdanie nie ty czy dark to znaczy ze mysli egoistycznie ? XDDD beka z cb byś mogła ludzi wyzywać - nie przypominam sobie zeby masha kogos zwyzywala + jestem pewny na 100% ze jak nowy helper by zwyzywal jakiegos gracza odrazu dostal by lote Zwłaszcza ostatnia akcja na ts i prowokacja młodego gracza - JAKA KURDE PROWOKACJA ? milczenie to prowokacja ?ty wiesz o tym ze po 1 ten mlody nas prowokowal tylko po to by moc sie poskarżyć hahahah zapytam sie kolegow czy maja z tego nagranie bo bede mial na cb to ze opowiadasz farmazony "by mieć jakiś wpływ na swoje występki?" " Pomysły rzucane zwykle miały tło egoistyczne," Po 1 jestes na nie bo twoja pani jest na nie po 2 brak kultury ? prosze poprosic nomiego o logi i SIE WYPOWIADAC mala aktywnosc bo dopiero wracamy od tego wipa juz nie pamietasz jak gralismy po 10h dziennie ? szubienice tak jak pisalem u gory nie tak dawno ? rok temu ?aha niezle panie S 0192
  7. Matwoj24

legacy (v1) AntyBH i takie tam

czlowieku nie wazne ile masz godzin widze ze jestes typem gracza ktory nie ma rąk i dla cb liczy sie tylko niebieski kilof i farma idac takim tokiem rozumowania to powiedz mi po co sa wgl c4 ?przeciez rajdowanie innych nie jest tak potrzebne mozemy sobie budowac domi i odgrywac rollplay bo ty jestes wlasnie takim typem graczy AHA CYTUJE WLASNIE PANA PREZEZA "to jest gra survivalowa nie bedziemy jej ulatwiac" nosz kurde same kity ktore sa TOTALNIE P2W pokazuja ile maja w glowie co niektorzy a bh to czesc gry tak samo jak burza ,burzy i deszczu nie mogles dark wylaczyc mimo ze ewidentnie byla zbugowana ale wtedy uslyszalem to "to jest gra survivalowa nie bedziemy jej ulatwiac" troche nie logiczne przynajmniej to sie sprzecza z moja logika @!Dark! jestes czlowiekiem ktory musi miec olej w glowie, mozesz mi powiedziec co myslisz na temat administracji ktora nie ma wlasnego zdania ? bo mnie to bardzo ciekawi co ty o tym myslisz sprecyzuje w momencie kiedy dales serce mankowi nagle pol administracji w jednym momencie polecalo za tb albo co myslisz na temat tego ze pewna samica z administracji tez oglosi swoje zdanie i kilku adminow poleci za nią XD wiem ze dla niektorych szefow jest to wygodne jak kazdy pod nim lize mu .... ale czy czasami nie warto wysluchac odmiennego zdania ? czy ego nie pozwala ? ? ?
  8. Matwoj24

s1 [Odrzucone][Helper] Matwoj

Nick na forum: Matwoj24 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ﮞMatwojﮞ hw69.pl SteamID:76561198154569581 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Days Imię: Patryk Wiek: 22 Mikrofon: jest Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: weekendy 16h w tygodniu 5h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Patryk i mam 22 lata. Kocham hurtworlda i poświęciłem mu 6000h.Mam chłopaka z którym jestem już 2 lata, lubię sport i uwielbiam kuchnie wietnamską. Dlaczego Ty: Od bardzo długiego czasu biorę udział w rozwoju serwerowni, mam kreatywne pomysły (eventy,itp). Jestem także czynnym użytkownikiem czatu (nic mnie nie ominie). Lubię pomagać ludziom i się z nimi dzielić swoim doświadczeniem. Wielokrotnie walczyłem o sprawiedliwość i broniłem społeczności i jej praw niczym Niezależny Samorządny Związek Hurtworldowy „Solidarność” w 1989 roku. Jestem tu przede wszystkim dla graczy a nie dla siebie. Ps: proszę nie zwracać uwagi na moją aktywność bo wróciłem po przerwie proszę brać pod uwagę moja aktywność gdy grałem aktywnie,doczego zamierzam wrocic od next wipa
  9. Matwoj24

legacy (v1) AntyBH i takie tam

Dobrze maniek tylko teraz pytanie czy takie skrypty pozwolą latać na tak ZLAGOWANYM SERWERZE ? czy myslisz że jak osoba jest choć trochę ogarnięta to nie ogarnie czegoś takiego jak bh w tydzien ? a jezeli ktos bedzie na tyle uposledzony by nie nauczyc sie tak prostej rzeczy to jestem tego zdania zeby tych swoich skryptow uzywal bo i tak doswiadczenie wygra TAK SAMO JEST Z ITEMSHOPEM NIE WAZNE KTO ILE KUPI VIPOW CZY C4 TAK CZY SIAK NAWET NIE POMYSLA BY RAJDOWAC MNIE NA ONLINE.
  10. Witam serdecznie wróciłem po przerwie i widzę że serwer idzie w bardzo dobrą stronę zadowalająca ilość graczy ,administracja która nie truje dupy i oczywiście brak cheaterów. To bez dwóch zdań jest waszym największym wyczynem. Tylko teraz skoro macie dobrego antycheata czemu plugin na autobh nadal działa ? Ja naprawdę rozumiem że Prezes/administracja nie są tryhardami i nie rozumieją jak ważny w tej grze jest BH Dlatego ja naczelny tryhard piszę oraz mówię że bez bh nie da sie grać, widzę forum i słyszę co ludzie gadają i po prostu nie rozumiem dlaczego ten plugin jeszcze istnieje tak samo nie rozumiem czemu istnieje w itemshopie cos takiego jak usuwanie niesławki lub 100 strzał za 100 monet XD no kurwa ja jestem tego zdania że jak mają być takie rzeczy to dodaj tam nawet c4 za 20zł bo co to zmieni? NIC bo wystarczy że ktos na kilku kontach kupi sobie evipy i svipy i tez bedzie mial c4 tyle ze w wiekszych ilosciach POZDRAWIAM EDIT: Tak samo ammo do bolta powinno być z powrotem odblokowane bo zostało ono znerfione przez aima.
  11. Matwoj24

s1 [Odrzucone][Helper] Mordka

Jestem na TAK Mordziaty sie zmienil jest uczciwy kolezenski przystojny i przede wszystkim madry. uwazam ze chlopak sie zresocjalizowal dlaczego ktos sie zapyta a to dlatego ze ten gracz jest w stanie przy obronie swojej bazy polaczyc 2 ekipy by walczyly razem . Co do jego doswiadczenia on z tygodnia na tydzien zdobywa coraz to nowsze doswiadczenie jest cudowny i szybko sie uczy! Aktywnosc tego gracza mowi sama za siebie i jeszcze mozna powiedziec ze finansuje ten serwer placac za vipy. Ten gracz nigdy nie pelnil takiej funkcji ale wdg mnie to zdolny chlopak i szybko zalapie. Pozdrawiam.
  12. Powiedz mi dlaczego gdy poprosiłem cię o odwzorowanie tych skoków nie byłeś w stanie choć w 50% zrobić to tak jak miałeś na sobie wszystkie c4 a miałeś na to z 15 prób masz/miałeś cheaty/obejście na auto bh jestem pewny w 100%
  13. wytłumacz mi jak bez restartu serwera usuwacie plugin bo na tą chwilę nie dość że mam cie za logistyka to jeszcze za harrego pottera. Szanowny Panie Logistyczny Potterze jeżeli pan uważa że ja w tym momencie w jakieś gierki się bawię to się pan grubo myli bo jak widać miałem chęć pomocy ale dostałem opierdziel troszkę śmieszne , tak jak podchodzisz do propozycji graczy. Gdzie to piszą ? bo ja nie widzę A SKORO NIE WIDZĘ TO SKĄD MAM WIEDZIEĆ ?
  14. Widać właśnie że coś robicie z wipe na wipe większe lagi gratki progresu. To ciekawe ja myślałem że trzeba do tego restartu serwera ale ja głupi ... słuchaj jeżeli to jest dość logiczne to dlaczego mój logistyku nie zmniejszycie pluginów tylko je dodajecie i przez 2 tygodnie ręce rozkładacie A JAK KTOŚ WAM MÓWI CO MOŻECIE ZROBIĆ TO WIELKA PRETENSJA . To masz rozumieć logistyku że jak ktoś coś piszę chociaż by te pluginy to rzadko kiedy jest tak że osoba pisząca ,piszę jak w podręczniku jej kazali. jeden pisze lepiej drugi gorzej a napewno nie w tym samym stylu co za tym idzie pluginy mogą sie gryźć i mogą lagować serwer jak są bardzo słabo napisane. Jeżeli ja jako gracz mam wam podpowiadać co macie robić i dostawać za to takie odpowiedzi to ja podziekuje Panu Kierownikowi Logistykowi.
  15. nie wiecie bo się nie interesujecie a nwm czemu do was to nie doszło , nieważne Wdg mnie lagi występują z kilku powodów Po 1.od czasu dodania pluginu na rajd block lagi były od samego początku wipa każdy kto grał przez odstatnie 3 wipy wie że : 3 tyg temu byly lagi jak zawsze ale nie było tragedii 2 tyg temu czyli wipe w którym rajd block był testowo wprowadzony zaczęły się lagi nie z tej ziemi i wipe który był/jest teraz to ja nie mogę w zasadzie nazwać hurtworldem tylko basenem bo ja na serwerze pływałem. Dodam jeszcze że plugin na rajd blocka jest fajny ale nie kompatybilny. Po 2.Jest też taka szansa że serwer nie radzi sobie z tyloma pluginami. Po 3. Te wszystkie pluginy są napisane przez kilka różnych osób przez co nie działają ze sobą poprawnie. Chce jeszcze coś dodać co do pluginu na auto bh na poprzednim wipe pewien gracz zrobił z górki bh gdy uciekał z 80 c4 nie dość że perfekcyjnie to jeszcze na takich lagach świadkiem jest moderatorka EyMiŚ. Zarzuciliśmy mu że ma cheaty, gdy po rajdzie poprosiłem tego gracza o powtórzenie tego skoku niestety dystans który mu zajął wtedy 2 skoki tym razem wyszło mu po 7 skokach próbował wielokrotnie ale niestety jego rekord skończył się na 6 skokach może pomogło mu wtedy to że było około 15 osób obok niego nwm nwm:)) Reasumując cheater może jakimś cudem robić BH a JA nie mogę bo się łamie po 3/4 skokach PLUGIN świetnie napisany dla osób które jeszcze nie odkryły shifta w tej gierce .
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...