Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

moU

Użytkownik
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

• Time Online

22d 1h 46m 52s

Reputacja

1 Neutralny

1 obserwujący

O moU

• Ranga
    Bywalec
  1. ts3 Karaoke

Eymi, kiedy przestaniesz mnie bić?
  2. Piszę ten post z prośbą o przedłużenie wipe na s1 z powodu dużego zainteresowania graczy tym serwerem. Wielu graczy z którymi miałem okazję grać narzeka ciągle, że nie mogą wybudować zamku z krainy lodu itd. w skrócie popisać się przed innymi graczami. Oraz podczas grania na obecnym wipe z kolegą mamy straszny "ból dupy" o to że nie możemy sobie pograć, pobudować, porajdować itp. Moim zdaniem wipe powinny trwać od 10 dni do 12 ponieważ jest to optymalny czas na zbudowanie wszystkich budowli. Obecny czas (7 dni) jest jak dla mnie oraz dla wielu innych graczy za krótki aby sobie pograć, jak taki przeciętny "bambol" wbije na serwer 2 dni po wipe, to uzna że nie opłaca się tam grać ponieważ jest w stanie przewidzieć że jak tylko wejdzie na hangary, dostanie strzała z pompy od jakiegoś typa który już ma redke i od zasrania deto. Moim zdaniem zwiększenie czasu wipe o te 3 - 5 dni wiele by zmieniło dla większych ekip, które zostaną na serwerze póki ich nie zrajduje jakaś inna, rywalizująca ekipa. Z pozdrowieniami dla administracji, moU ;*
  3. s6 [Odrzucone][Helper] Marihuaninem

Jestem na tak - miły -pomocny -przede wszystkim szanuje bamboli -bardzo dobrze rozumie grę oraz ogarnia mapę -recytował regulamin na ts
  4. Niekończąca się opowieść

PRZERAŻAJĄCA OSMIRONICA! Lecz była...
  5. Niekończąca się opowieść

była niewidoczna, lecz nagle...
  6. Niekończąca się opowieść

o swoje lekko złociste włosy które...
  7. Niekończąca się opowieść

mysz, Janusza która
  8. Niekończąca się opowieść

biedronka postanowiła...
  9. Niekończąca się opowieść

który kosztował krocie gdyż...
  10. Niekończąca się opowieść

Obiad w swoim małym domku który był z...
  11. s6 Szybszy wipe ??

Genialny pomysł jestem na TAK
  12. Niekończąca się opowieść

O dziwo, miał sprawy silnik którego Marek postawnowił...
  13. Niekończąca się opowieść

Krajobrazy złomowiska, lecz dojechał do...
  14. Niekończąca się opowieść

Złomiarz Marek który chciał...
  15. Niekończąca się opowieść

Nogami oraz z błyszczącymi...
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK