Jump to content

moU

User
  • Content Count

46
  • Last visited

• Days Won

1

moU last won the day on January 25

moU had the most liked content!

Community Reputation

18 Przyjazny

1 Follower

About moU

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    moUIsJanusz
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1.2kh

Kontakt

• Email
    dwdtoczek@gmail.com

Recent Profile Visitors

368 profile views
  1. On bardzo kulturalny oraz miły gracz raz mi dynamit zrobił na skałki bursztynowe jak go poprosiłem
  2. witam szanownego dropka z 69hw!!!!!

3. moU

s1 [Odrzucone][Helper] LwG#Stalker hw69.pl

Bardzo miły Pan oraz dobry gracz gry Hurtworld, Jak najbardziej jestem za :p
  4. No nie wiem czy to było szydzenie skoro szydzeniem nazwałbym gdyby gracz miał np jakąś wadę i na przykład pisałbym "HAHAHA BO ON JEST NISKI XDDDD", a nie pisanie czegoś co gracz sam napisał, chociaż po części można w jakiś sposób uznać to za szydzenie
  5. Oho, takie przypomnienie sytuacji i od razu bana gościowi dał. A tak calkowicie poważnie, dajecie gosciowi bana na forum za to że jakiś moderator mu groził? @przemek3611
  6. Powiem krótko, carry nie jest aż tak głupi żeby craftingi stawiać pod czyjąś bazą, nawet jeżeli miałby jakikolwiek pretekst aby to robić.
  7. Nick na forum: moU Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: moUIsLife - najczęściej SteamID: 76561198080609553 Imię: Dawid Wiek: 14 Mikrofon: Posiadam. Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: Przeczytałem, i znaczną większość zapamiętałem. Znajomość gry: Dobrze znam mapę, potrafię samemu w dosyć krótkim czasie rozwinąć swoją postać, niestety nie znam się na tym, jak sama gra jest stworzona. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dziennie średnio gram po 2-6h jeżeli jest co robić na serwerze i jeżeli mam z kim grać. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, pełniłem bardzo podobną funkcję na serwerach steamowych jak jeszcze istniały V1, szło mi na tej posadzie w miarę dobrze. Mogę podać serwer w sytuacji chęci sprawdzenia. Coś o sobie: Jak już wyżej napisałem mam na imię Dawid i mam 14 lat. Mieszkam w województwie małopolskim. Ostatnio pisałem podanie o helpera około pół roku temu, lecz pod wpływem ciągłych próśb moich kolegów z ekipy, abym napisał podanie na stanowisko helpera, postanowiłem więc napisać. Mam nadzieję że moje podanie się przyjmie, a nie jak ostatnio, zostanie odrzucone. Dlaczego Ty: Właściwie gram na s6 od 2 lat, i chyba pierwszy raz się tak stało, że 2 wipe pod rząd ani razu na s6 nie pojawił się ani 1 helper, a kultury na czacie trochę brakuje. Jeżeli jakikolwiek moderator zajrzy w historię moich logów, można tam natknąć się na dosyć sporą kartotekę mojego szydzenia z innych graczy oraz wyzwisk do nich kierowanych. Szczerze, to bardzo tego żałuje i chciałbym się chociaż trochę poprawić, aby na serwerze było chociaż trochę więcej kultury.
  8. Chodziło mu o debatę...
  9. Od razu mówie, nie było mnie przy tym. Tylko kolega pies chyba nie ujął tego że na totemie jest możliwość "usuń autoryzacje", więc?
  10. jareckji`1996 ty no ale cyferki mi ladnie wyszly XD
  11. Jestem za szybszym wipe, a co do przedłużenia do 2 tyg, to nie mam zdania.
  12. Ale to jest żałosne, 4 osoby siedzą na serwerze i sobie na lajcie przejmują meteory, kiedy ja nie moge wbić bo serwer pokazuje ze jest pelny
  13. Ja tak mialem, po tym jak mnie wywalilo o okolo 2:40, nie moglem sie juz pozniej polaczyc.
  14. Na s6 coraz częściej pojawiają się różne problemy. Przytoczę sytuacje sprzed kilku dni, nowe skanowanie totemów uniemożliwiało wejście na serwer, a dziś wieczorem po wyjściu lub po crashu, nie dało się w ogóle wejść na serwer. Aktualnie u mnie występuje błąd który pokazuje mi że serwer s6 jest pełen, mimo tego ze jest na nim w momencie pisania około 6 osób. Uprzejmie proszę o naprawienie tego typu błędów jeżeli jest taka możliwość.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...