Jump to content

rafal10333

User
  • Content Count

97
  • Last visited

• Days Won

2

rafal10333 last won the day on March 4

rafal10333 had the most liked content!

Community Reputation

25 Przyjazny

About rafal10333

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Assasin
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. rafal10333

s6 [Odrzucone][Helper] Ciemuga hw69.pl

Śmieszny jesteś powiem ci nagranie burzy możesz sobie w dupę wsadzić to jest twoje tłumaczenie inni jak wyjdą dostają bana a ty nie dość że wyszedłeś to wszedłeś za 15 min pod innym nickiem I dla mnie jesteś zwykłym zerem nie miałeś jak by się poddać sprawdzeniu ja byłem w ciągu miesiąca 6 razy sprawdzany i nigdy nic nie miałem a ty spiepszyłeś bo Don Vito ci napisał że będziesz sprawdzany żal piszesz że masz 18 lat a serio masz ile 8,10 bo twój iloraz inteligencji o tym świadczy tłumaczysz się jak dziecko i który normalny dorosły czlowiek nagrywa burze a po za tym podanie napisane nie według wzoru słabo rozwinięte nie potrafisz się wysłowić ??! Grac na espie tak a wysłowić nie a to że cię kryje Don Vito to tylko świadczy o poziomie usług jakie świadczy tu administracja hw69 znajomi biorą znajomych i się robi syf
  2. rafal10333

s6 [Odrzucone][Helper] Ciemuga hw69.pl

Kategorycznie nie cwaniak kozak odpal gra na odpale straszy graczy że ma znajomości u adminów i beda bany leciały a po za tym ostatnio byłem sprawdzany i wspomniałem o ciemudze że jest odpalony a incognito miał go sprawdzić a na pogaduchach był też Don Vito helper za jajo który gra z nim w ekipę i przekazał wiadomos koledze i momentalnie u niego wyszła burza i prad zabrali bo miał być sprawdzany brawo u mnie z ekipy jak miał być Szymon sprawdzany i go wywaliło to od razu ban a tu goście wchodzą i wychodzą i gitara i gdzie tu sprawiedliwość ze strony adminów ???traktujcie po równo wszystkich
  3. rafal10333

s6 [Odrzucone][Odwołanie] Plague #GetRaid

EEE chyba sobie jaja robisz nikt z ekipy 4FUN nie zniży się do twojego poziomu i nie bedzie przepraszał kogos komu nic nie zrobił a jezeli cie to jara to do szkoły i niech cie dzieci przepraszaja a nie on teraz to przeginasz pałe piszesz jak bys był wielkim moderatorem a jesteś tylko podwładnym DARKA i nie jaraj sie że to twoja serwerownia bo tak nie jest napisał bym ci cos ale po co jak do ciebie mówić to jak do skały jest takie przysłowie ale nie bede go pisał bo po co jak taka prawda
  4. rafal10333

STALKER daj mu szanse nie bądz taki zimny drań kazdy w nerwach mówi rózne rzeczy a jesli chodzi o ścisłość to wyzywał na ts a nie w grze ani na czacie głosowym wiec ban powiniwn by na ts na 7 dni a nie na gre kolego mój drogi nie łączmy gry z ts i nie mow ze cie strasznie uraził okazał skruchę i co jeszcze od niego oczekujesz ???
  5. rafal10333

ja mam espa co nie powiesz smiesznys nikomu nie udowodnili bo nikt nie ma człowieku płaczecie jak dzieci a po 2 podczas tego rajdu mnie nie było był viper ktory był sprawdzany xx diablo tez był sprawdzany wiec nie szukaj dzióry w całym bo nie znajdziesz
  6. rafal10333

lepsi jestesmy i to was boli płaczki macie helperow w ekipie i to wykorzystujecie płaczecie ze mamy espa itp zal mi was grany czysto człowieku wiec zamilcz i idz sie spłacz w ramiona
  7. rafal10333

@LysyZbs zamilcz bo do piet nam nie dorastasz kolega przeprosił p prosi o 1 szanse wiec powinien dostać a wy z ekipy THT potraficie tylko płakac ze odpaleni itp itd poprostu lepsi jestesmy od was dzisiaj sie spłakaliscie ze viper ma espa i co i lipa bo sprawdził go DAWID i my gramy czysto człowieku wiec zamilcz
  8. rafal10333

s6 [Przyjęte]Ban!

za co dostałes za to ze jak to ujeła EN gosc z ekipy NOM pomagał wam w odbiciu rajda i miał espa a ty dostałes za wspołudział bo on cisną ekipe THT I nie dokończyli rajdu i sie spłakali jak dzieci za to ze ekipa THT nie zrajdowała nas na online za to kara i ban PS a mówiłem dajcie im chociaż raz wipa wygrać. niech sie uciesza a z tego co wiem ekipa 4FUN ma bana a ekipa NOM co niby tez ma bana to sobie gra w najlepsze na s6 I gdzie tu sprawiedliwosc????????
  9. rafal10333

Wy straciliście nerwy co nie powiesz nie potraficie przyznać się do przegranej i porażki podczas rajdu i szukacie rękami i powodu dla bana dla nas wy THT nie jesteście żadna ekipa tylko zbieranią ludzi na hasło " Szukamy ludzi do THT na rajd na 4FUN" kogo mieli tego pozbierAli i oto efekty waszej zbieraniny 7 gości nie poradził sobie z 4 żal. Nie pisz tu ze ktoś komuś grozi tylko staramy się o równe traktowanie naszej ekipy wiec nie szukaj dziury w całym bo jeżeli chodzi o ścisłości to napalona Agatka dostała helpera za kilo bananów bo przez ostatnie wipe nie był cichym miłym graczem jego logi czatu są tak bogate ze jak by płacili za to kasę to byłby milionerem a ze mod stalker nie zwraca uwagi na to to pokazuje tylko jak bardzo jest przesiąknięty nienawiścią i chęcią władzy .
  10. rafal10333

s6 [Przyjęte][Odwołanie] Szymus970

Ban bezpodstawny nałożony z powodu żalu i bezradnosci do 4FUN @DeaDStalker jezeli jestesmy tak zli i niedobrzy dlaczego dłuzszy czas spedziłes w ekipie 4FUN I bardzo dobrze ci sie grało i bawiło w 4FUN wiec wyjasnij mi skad tyle nienawisci u ciebie w tym Wielkim Tygodniu ???????
  11. rafal10333

dodam z duzych liter ze PODCZAS RAJDU EKIPY THT NA 4 FUN NIE DAŁO SIE NIGDZIE tepnac nigdzie bo była cała mapa zbugowana powtarzan nigdzie
  12. rafal10333

i co inne ekipy maja prawo pomagac wiec zamilcz i nie płacz wiecej bo jestescie tak słabi ze załatwiacie bana pezpodstawnego całej ekipie zal mi was po to wam ranga helpera zeby innymi pomiatac i usuwac lepszych graczy od całej waszej ekipy dajcie filmik poogladamy koledzy i posmiejemy sie razem z waszej niezaradnosci brawo ekipa THT wipe wygrany dla was brawo wy wygrany oszustwem kłamstwem i bezsilnoscia
  13. rafal10333

s6 [Odrzucone]Odwołanie od bana CaRRy

Po co ci ostatnia szansa jak i tak wchodzisz na multi katach i zachowujeszcze się nagannie około 2 miesiące temu bugowalu się się z swoją ekipa do magazynu na s3 jak wbił jedenie od nas to uciekles jak szczor i więcej nie wróciłeś nie umiesz grać fair play tylko łamiesz wszystkie zasady jakie są tylko możliwe ogar chlopie bo zachowujesz się jak szczeniak. Wyzywsz na czacie głosowych z swoją ekipa itp
  14. rafal10333

s3 [Odrzucone][Helper] KuczyN

Kuczyn mam swoje zdanie o tobie i tyle szkoda słów na twoją osobbe
  15. rafal10333

s3 [Odrzucone][Helper] KuczyN

Sprawdź logi wcześniejsze jest dużo takich sytuacji trzymaj się regulaminu
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...