Jump to content

rafal10333

Pener
  • Content Count

104
  • Last visited

• Days Won

2

rafal10333 last won the day on March 4 2019

rafal10333 had the most liked content!

Community Reputation

25 Przyjazny

About rafal10333

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Assasin
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Matheo dlaczego się tak denerwujesz ?? Czyż trafiłem w sedno administracji hw znajomości znajomości i 3raz znajomości faworyzacja swoich kolegów znajomych pierwsze piszesz że 1mial czity potem że 3 weź wkoncu ustal jedna wersję a nie zmieniasz zdanie z tego co pamiętam sprawdzany byłem ja i nieznajomy któremu skraszowales kompa i musiał windowsa wymienić i dysk twoje sprawdzanie strasznie zwalniało lagowalo komputery miałeś nie dostosowany komp do prowadzonej przez cb usługi która jest wykonywana wobec panującej ochrony danych osobowych ale pominmy to nigdy nie byłeś sprawiedliwy i nie będziesz miałeś dług wdzięczności u dracarysa i za to nas zbanowales całą ekipę chociaż był dowód na 1 osobę a jeżeli chodzi multi Konto to większość graczy wchodziło i wchodzi a nimi się nie interesowales tylko nami pamiętam jak szwagier wszedł po banie ekipy i podszedł do dracarysa zabił go i od razu ban dostał bo zbliżył się do ekipy DEAD faworyzowanej przez Matheo0192 wiele razy było zgłaszane że helperzy S6 tacy jak Don Vito czy dycha grali z odpalencami a ty nie reagował es na czas . A i takie gadanie że dla was nie powinno być ub to co to jest buntowanie modów ITP chłopie Kostuch który miał bana z 20 razy nałożonego za multi i dostał unbana a my nie możemy bo co bo jesteśmy Z4FUN i co dalej twierdzisz że to nie jest ignorowanie naszej ekipy ?? Każdy zasługuje na ub
  2. Oglądałeś to dlaczego został usunięty jak był tak mocnym dowodem do banowania całej ekipy i matheo się na nim opierał ??? Jak nic nie było tylko jeden strzał a co najlepsze nawet ten prezez nie był sprawdzony tylko odrazy ban ile razy chodziliśmy zgłaszać chesterka i jeszcze jednego z ekipy dead to nigdy matheo nie zareagował na to bo nie ma czasu albo coś a cały czas siedział z dracarysem i chesterkiem na kanale a nie wszedł i nie sprawdził ich bo co bo to jego dobrzy koledzy
  3. Znalazłeś cos gdzieś kiedyś ale nie aktywne było i tylko przeglądane z tego co pamiętam jakoś żadnej innej ekipy całej nie banowales za to że jeden z nich coś miał zresztą jak byłby ban słuszny i to nagranie które posłużyło do banowania nas dlaczego je dracarys zablokował usuną bo tam nic nie było a sam podałeś wtedy że przez ściany i skały było walone więc czego mijasz się z prawdą
  4. Dracarys twoje zdanie się już nie liczy na hw69 udawales dobrego admina oto a na każdym kroku kantowales Darka. Nawet byłeś tak bezczelny że za psccard ściągałes bany słyszałem od gości z którymi grałeś a kolejna rzecz dlaczego usunoles filmik nigdy nic nie znaleziono ani nie nagrano Szymona mnie nieznajomego podczas sprawdzania czity nie były włączone zawsze powtarzałeś że nas zbanujesz ty albo inny admin sam moderator incognito sprawdzał mnie i Szymona z 20 razy i nigdy nic nie było aż matheo znalazł przeglądane stronki z czerwca i jakieś nieudane pobranie i za to banik poleciał nigdy nie uciekałem przed sprawdzaniem zawsze wchodziłem i Szymon też a jak raz go wywaliło podczas sprawdzania to ban więc stalker sieroto ogarnij się bo marny z cb ytuber wrzucasz niby mocne dowody na ekipę 4FUN a potem usuwasz spoko no nie ??? A po za tym nie wiem dlaczego jeżeli PREZES zabija przez ścianę niby to cała ekipa dostała bana jak inne ekipy nie były tak traktowane tylko nasza ??? Następna sprawa nikt nikogo nie wyzywał podczas sprawdzenia i jakos u innych adminów byliśmy czyści a u matheo nie więc o co chodzi ?? Jak zgłaszane było matheo że z twojej ekipy chesterek i jeszcze jeden są odpaleni dawało filmiki to on nie reagował dopiero po dłuższym czasie jak już było po sprawie lub kazał iść do incognito bo on czasu nie ma a z tobą i chesterkiem siedział na ts a i jeszcze jedno daj dowody że 3 osoby miały espa proszę o nagranie to słynne za które matheo banowal za ten urywek na YT co twój komputer nie wyrabiał podczas nagrywania i lagi miałeś
  5. Twój nick: [4FUN]assasin hw69.pl Id konta: 76561198354516749 Data nadania bana: około 20 .09 2019 Czas jaki pozostał do końca: 270dni Nick moderatora: Matheo0192 Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: granie na wspomagaczach Uzasadnienie: tego ferelnego dnia dnia kiedy dostałem bana ja i cała moja ekipa podobno był bardzo silny dowód do sprawdzenia nas przez moderatora tym filmik nagrany przez dracarysa i jego ekipę dead zwracaliśmy się o pokazanie tego filmiku i nikt nie pokazał nam go po pewny czasie został dodany na YT oglądałem go dużo razy i nie ma tam nic co by skazywało na używanie wspomagacze faktycznie kiedyś to pobralem ale nie używałem bo to zainfekowane gówno . Ale znajdowało się w historii pobrań z czerwca i dcyk banik .Wracając do tematu bana kolega z team nieznajomy hw69.pl też był sprawdzany i podczas sprawdzania 20 minutowego padł mi system i też został ukarany za to że go rozłączyło może dostarczyć dowód zapłacił po sprawdzaniu moda 300 zł za nowy dysk i system więc do kogo ma się zwrócić o zwrot kosztów związanych z ingerencja moderatora ma jego komputerze ?? Uważam że ban jak i sprawdzanie ekipy 4FUN było zaplanowane przez dwóch bardzo dobrych kolegów moderatora Matheo0192 i byłego admina moderatora dracarysa zawsze powtarzał że jak nie on to jego koledzy nas zbanuja więc zwracam się o ub na serwerze S6 . Dodam że na tym nagraniu strzela jakiś prezes który starał się o rekru a nie żaden z ekipy 4FUN który dostał bana W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: tutaj dołączę link do filmiku z dniu bana kiedy gramy na czitach mocne dowody za które nas sprawdzano jest to też reklama serwerowni hw69 przez ekipę 4FUN pozdrawiam assasin.
  6. Twój Nick: [4FUN] asassin hw69.pl Id konta:76561198354516749 Data/czas bana: ban od 22.09.2019 nie wiem dokladnie na ile Nick Moderatora: matheo0192 Powód bana: znalezienie niedozwolonego załącznika do hurtworld Uzasadnienie: ban był słuszny bo faktycznie wtedy akurat pobrane było oprogramowanie do wspomagania gry tak stwierdził matheo znalazł ukarał i po temacie teraz pisze o unbana bo każdemu może sie zdarzyc mały błąd który ja popełniłem i nie mowie ze byłem wtedy niewinny i to sie odbiło banen na s6 . pare razy bylem sprawdzany przez adminów i zawsze byłem czysty raz popełniłem błąd i przemyślałem to i chciałbym wrócić na serwerownie hw69 .pl W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Nie miałem okazji umieszczać filmikow na yt ale zwerbowałem paru znajomych do gry na hw69.pl
  7. rafal10333

s6 [Odrzucone][Odwołanie] TomaszWg

Powitać wszystkich @matheo0192 bądź sprawiedliwy u mnie z Ekipy jak wywaliło raz Szymona i nieznajomego to dostali bana bez możliwości tłumaczenia więc traktor wszystkich po równo . Za tydzień cała ekipa 4FUN składa odwołania od bana więc prosimy o sprawiedliwe rozpatrzenie . @TomaszWgraczej jak dostałeś bana to nie za darmo więc przemilcz i i pisz odwołanie za jakiś czas a zresztą skąd ktoś ma wiedzieć czy nie wywaliles neta specjalnie a zdjęcia zrobisz teraz i podeslesz
  8. rafal10333

s6 [Odrzucone] [Helper] Ciemuga hw69.pl

Śmieszny jesteś powiem ci nagranie burzy możesz sobie w dupę wsadzić to jest twoje tłumaczenie inni jak wyjdą dostają bana a ty nie dość że wyszedłeś to wszedłeś za 15 min pod innym nickiem I dla mnie jesteś zwykłym zerem nie miałeś jak by się poddać sprawdzeniu ja byłem w ciągu miesiąca 6 razy sprawdzany i nigdy nic nie miałem a ty spiepszyłeś bo Don Vito ci napisał że będziesz sprawdzany żal piszesz że masz 18 lat a serio masz ile 8,10 bo twój iloraz inteligencji o tym świadczy tłumaczysz się jak dziecko i który normalny dorosły czlowiek nagrywa burze a po za tym podanie napisane nie według wzoru słabo rozwinięte nie potrafisz się wysłowić ??! Grac na espie tak a wysłowić nie a to że cię kryje Don Vito to tylko świadczy o poziomie usług jakie świadczy tu administracja hw69 znajomi biorą znajomych i się robi syf
  9. rafal10333

s6 [Odrzucone] [Helper] Ciemuga hw69.pl

Kategorycznie nie cwaniak kozak odpal gra na odpale straszy graczy że ma znajomości u adminów i beda bany leciały a po za tym ostatnio byłem sprawdzany i wspomniałem o ciemudze że jest odpalony a incognito miał go sprawdzić a na pogaduchach był też Don Vito helper za jajo który gra z nim w ekipę i przekazał wiadomos koledze i momentalnie u niego wyszła burza i prad zabrali bo miał być sprawdzany brawo u mnie z ekipy jak miał być Szymon sprawdzany i go wywaliło to od razu ban a tu goście wchodzą i wychodzą i gitara i gdzie tu sprawiedliwość ze strony adminów ???traktujcie po równo wszystkich
  10. rafal10333

s6 [Odrzucone][Odwołanie] Plague #GetRaid

EEE chyba sobie jaja robisz nikt z ekipy 4FUN nie zniży się do twojego poziomu i nie bedzie przepraszał kogos komu nic nie zrobił a jezeli cie to jara to do szkoły i niech cie dzieci przepraszaja a nie on teraz to przeginasz pałe piszesz jak bys był wielkim moderatorem a jesteś tylko podwładnym DARKA i nie jaraj sie że to twoja serwerownia bo tak nie jest napisał bym ci cos ale po co jak do ciebie mówić to jak do skały jest takie przysłowie ale nie bede go pisał bo po co jak taka prawda
  11. rafal10333

STALKER daj mu szanse nie bądz taki zimny drań kazdy w nerwach mówi rózne rzeczy a jesli chodzi o ścisłość to wyzywał na ts a nie w grze ani na czacie głosowym wiec ban powiniwn by na ts na 7 dni a nie na gre kolego mój drogi nie łączmy gry z ts i nie mow ze cie strasznie uraził okazał skruchę i co jeszcze od niego oczekujesz ???
  12. rafal10333

ja mam espa co nie powiesz smiesznys nikomu nie udowodnili bo nikt nie ma człowieku płaczecie jak dzieci a po 2 podczas tego rajdu mnie nie było był viper ktory był sprawdzany xx diablo tez był sprawdzany wiec nie szukaj dzióry w całym bo nie znajdziesz
  13. rafal10333

lepsi jestesmy i to was boli płaczki macie helperow w ekipie i to wykorzystujecie płaczecie ze mamy espa itp zal mi was grany czysto człowieku wiec zamilcz i idz sie spłacz w ramiona
  14. rafal10333

@LysyZbs zamilcz bo do piet nam nie dorastasz kolega przeprosił p prosi o 1 szanse wiec powinien dostać a wy z ekipy THT potraficie tylko płakac ze odpaleni itp itd poprostu lepsi jestesmy od was dzisiaj sie spłakaliscie ze viper ma espa i co i lipa bo sprawdził go DAWID i my gramy czysto człowieku wiec zamilcz
  15. rafal10333

s6 [Przyjęte]Ban!

za co dostałes za to ze jak to ujeła EN gosc z ekipy NOM pomagał wam w odbiciu rajda i miał espa a ty dostałes za wspołudział bo on cisną ekipe THT I nie dokończyli rajdu i sie spłakali jak dzieci za to ze ekipa THT nie zrajdowała nas na online za to kara i ban PS a mówiłem dajcie im chociaż raz wipa wygrać. niech sie uciesza a z tego co wiem ekipa 4FUN ma bana a ekipa NOM co niby tez ma bana to sobie gra w najlepsze na s6 I gdzie tu sprawiedliwosc????????
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...