Jump to content

Cezary.

Pener
  • Content Count

208
  • Last visited

• Days Won

17

Cezary. last won the day on March 11

Cezary. had the most liked content!

Community Reputation

132 Rycerski

3 Followers

About Cezary.

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kyzo56.
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    20minut.

Recent Profile Visitors

1,849 profile views
  1. ELO CO TAM

2. Cezary.

s5 [Rozwiązane]Jumper

W sumie z tych lvli to tylko dodatkowy plecak jest fajny reszta to sam wiesz, jakby plugin wrzucony na siłę.
  3. Cezary.

s1 [Odrzucone][Helper] ArCzI

Jestes w ogole graczem s1 bo cie jakos nie kojarze?
  4. Cezary.

s6 [Odrzucone]Odwołanie od bana CaRRy

Może jednak będzie lepiej, jak Ty wrócisz? Śmieszne jest właśnie to, że nawet nie masz pojęcia, że to było cos koło 6-7dmiu dni temu XD ale mimo wszystko kiedyś. I dorzucasz prawdopodobnie jakieś zmyślone argumenty, że Ci dupę obrabiam* GREAT. Truman dla Twojej wiadomosci siedzial prawie nonstop wtedy kiedy był start wipe na s5, wiec nie powiedzial bym, ze jest okazyjnym graczem. Właśnie tu się mylisz.
  5. Cezary.

Ty właśnie mnie też drażnisz takimi bezsensownymi wypowiedziami, ja mam prawo się tutaj wypowiedzieć, bo chyba mogę pisać, bo nigdzie nie ma że zwykli userzy nie mogą a to że lepiej znam sytuacje jaka była to wypowiadam się, po co zamiatać sprawy pod dywan? Lepiej być faktycznie farmazonem i wymyślać sobie jakieś historię, nigdzie sobie nie przypominam, żebym gdziekolwiek nawet wpisywał Twój nick, może jedynie tam gdzie truman się tobą zasłaniał i napisałem, żeby przestał Ja mam gdzieś ile truman gra a ile kto inny, mnie interesowała tylko tamta sytuacja, w której jakby się tobą zasłaniał, że zaraz nas pobanujesz i tak dalej . A poza tym po co miałbym to robić? Mam to gdzieś, bo jesteś jedynie osobą z internetu XD Jedyny dowód na te craftingi juz prawdopodobnie nie istnieje, bo osoba która go dodała już chyba go usunęła, albo na prywatny dała na YT, a w tym wielkim dowodzie było jedynie ilość kraftingów a nie kto je stawiał w dodatku, był screen na którym ja budowałem sobie obok nich wypadówke do strzelania XD. I carry który skakał po tych craftingach @Huczi Przecież (chyba) carry dostal za to muta, więc jaki problem? Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek wyzywał, Huczi moze chcesz mi wysłać tego ssa? Bo jeśli faktycznie to zrobiłem to serio mój błąd, ale nie przpyominam sobie takiej akcji.
  6. Cezary.

Panie od liścia, już zapomniałeś co mówiłeś? Odbanowałeś ekipe CKM też za te upośledzone kraftingi, a jemu stwierdziłeś, że po prostu nie dasz bo grał wtedy na multikoncie,(tamtych co odbanowales tez grali xD) mimo ze tego jego MK i tak go nie zbanowałeś. Dla Twojej wiadomości on nie gra na s6, bo ma tego bana i stwierdził, że nie chce mu sie już robić multikont. Te rzekome dowody to te na których widać ile jest craftingów, a nie kto je stawia? ;)))) ad. wyzywania, a co Ty jakiś nietykalny jesteś? Piszesz jakiś farmazon o wyzywaniu administracji i że nie tylko Ciebie wyzywał, a chyba sam zapomniałeś jak byłeś tutaj moderatorem i jechałeś po prawie każdym helperze, jaki tu był kiedy tylko ktoś CIę o coś zapytał.(gdzieś nawet mam nagraną Twoją agresje słowną do mnie, jeszcze jak miałeś moda). A co do tego wyzywania to on miał mute za to, więc o co chodzi? @staszek2017k @Huczi @eN. Skoro odbanowywujecie kogoś kto ma cheaty i powinien mieć perma po prostu. Szczypiecie się dla niemal niewinnej osoby za to, że podobno jakieś craftingi kładł komuś pod bazę. apropo, bo przypomniała mi się jedna z sytuacji na s5 ostatnio ;D @eN. Truman przypadkiem nie za bardzo się Tobą zasłania? Przecież on jest zwykłym graczem na HW69, a nie jakimś adminem, a zachowuje sie jakby był jakimś helperem nadal, brak słów. @rafal10333 może przestaniesz w końcu siać ferment? Przecież wszystko to Ty piszesz to jest jakieś fake info i kompletny śmiech na sali. Nikt Ci się do magazynu na s3 nie bugował, bo pikaliśmy od przodu. Z resztą nawet Cie przy tym nie było a mimo to pieprzysz ciągle jakiś farmazon XD. Zachowują się jak szczeniak to typeczki z Twojej śmiesznej ekipy, w dodatku grałeś z typkiem co ma perma na s6, a też powinien mieć bana. Ty szczekasz chyba najwięcej głupcze, bo nie dość, że masz tak niski iloraz inteligencji to w dodatku płaczesz, że ktoś ma cheaty bo po prostu dobrze gra XD. W dodatku napisałeś coś o multikontach, to już nie pamiętasz hipokryto jak sam grałeś na multikontach jak dostałeś bana od przemka? https://zapodaj.net/f9aba5a331f63.png.html tu na ss masz wszystkie cheaty tej gry polecam, jak chcesz kupić to pamiętaj rafalku zniżka -20% tylko dla Ciebie. Skończ pieprzyć w końcu takie głupoty i naucz sie grać, bo masz pewnie coś koło 1kh w tej grze a grasz nadal jakbyś dopiero zaczynał.(z resztą widać na ss kto jest better, bo cie rozebralem i ani razu mnie nie zabiles dropku) Na więcej Twoich gniotów nie mam zamiaru odpisywać, bo to strata czasu dla człowieka, który nawet nie ma żadnych dowodów,a tym bardziej argumentów, pa.
  7. Cezary.

Za ub Przez przemka dobre bambiki patrza na diemensland i nullius zza krat.
  8. Cezary.

s6 [Odrzucone][Helper] Reiter345

Ty chcesz nadzorowac zachowanie graczy, to lepiej zacznij swoje nadzorować. Ja po dzisiejszej akcji co odwalales i nas wyzywales jestem na nie. Poza tym nie za duzo helperòw z jednej ekipy? Jeszcze chwila i kazdy od 4fun bedzie mial helpera, a nie powinien miec nikt, bo nawet poprawnej polszczyzny nie znaja no moze poza Stalkerem ktory sie wyklul z 4fun
  9. Cezary.

s6 Problem z gra

Wcześniej Ci działało?
  10. Cezary.

s8 [Przyjęte][Helper] Tosiek

zapomniales?
  11. Cezary.

Szukam osób/ekipy

Grasz tylko na non-steamie?
  12. Cezary.

Hurtworld itemv2

Zawsze możesz kupić po prostu hurta i grać na steamowych.
  13. Bez sensu. Chyba nawet nie trzeba komentować czemu...
  14. Cezary.

inne Nowa mapa

Dlaczego twierdzisz, ze mapa v2 jest beznadziejna? Jesteś w ogóle graczem V2, albo kiedykolwiek miałeś okazje zagrać w tę wersję? Według mnie mapa v2 jest dobra(grałem już dobre kilkanascie wipe na v2) i nie było czegoś takiego, ze jest jakas nie dopracowana. Są miejscówki na mainy, bazy na kangę, wmiare ok hangary(w sumie niczym sie nie różnia małe,duże jak na kazdym biomie) Nowa mapa pod v1 na pewno zainteresuje w jakimś tam razie graczy, którzy monotonnie na niej grają, a tym bardziej kiedy będą nowe miejsca na bazy, które będą mogli odkryć. Sam jestem przeciw całkiem nowej mapy, bo jak dla mnie to nie jest tak szybko do wykonania mapy od 0. Ja osobiście byłbym bardziej za tym, by wprowadzić jakieś zmiany w obecnej np. dodać pare fajnych miejscówek, dodać może jakieś respy surowców(wydaje mi się, ze to jest do wykonania w unity:D), usunąć blokade budowy z wulkanu zima(to też), czy chociażby usunąć miejsca w które można wjechać jedynie kangą, albo po prostu też zmienić układ hangarów.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...