Jump to content

CBKSasha

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About CBKSasha

• Rank
    Nowy
  1. CBKSasha

poszukuję ekipy

Witam, poszukuję ekipy która poszukuję osób do niej chętni bym dołączył. Coś o mnie: -500h w hw v1 na v2 150h -14 lat (mutacja jest) -Mam bardzo dużo czasu na granie, mogę grać nocki
  2. CBKSasha

poszukuję ekipu

Witam, poszukuję ekipy która poszukuję osób do niej chętni bym dołączył. Coś o mnie: -500h w hw v1 na v2 150h -14 lat (mutacja jest) -Mam bardzo dużo czasu na granie, mogę grać nocki
  3. CBKSasha

Hurtworld v2

Generalnie to pisze w sprawię Hurtworld v2 czy by nie można było zrobić serwer v2 na wersję non steam :D
  4. CBKSasha

Hurtworld itemv2

Cześć, pisze w sprawie zrobienia serwerów itemv2 dla graczy non steam. Myślę że dzięki temu przybyło by więcej graczy na serwer oraz moja ekipa CBK poszukuje dobrego serwera hurtworld a myślę że ten serwer jest idealny dla na ~Założyciel CBK
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...