Jump to content

CaRRy

User
  • Content Count

59
  • Last visited

• Days Won

3

CaRRy last won the day on January 2

CaRRy had the most liked content!

Community Reputation

36 Przyjazny

About CaRRy

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. CaRRy

⚡ Klan Pioruny ⚡

kto chce 1vs1? No ja chce 1vs1 😆 tylko że v1 topeczka pozdrawia hahahaha A i polecam ten Squad może i 4 miejsce na turnieju serwerowni ale i tak dobrze jeśli turniej był na v1 a oni only v2 ❤️
  2. Jestem za Misiu ❤️ +Aktywny +Znajomość gry/Dużo godzin +Dobra D00pa +był już helperem i wie co i jak +Miły i przyjazny dla środowiska 😆
  3. CaRRy

s6 Kit c4 na x1000

Powiedz mi tak serio po co ci taki kit? Mało jest c4 i deto na serwerze?
  4. Zgadzam sie z tym graczem zaczerpnijcie troche pomysłów z minkrofta polecam
  5. Przechodzić sie nie da na serwerach chyba ze wejdziesz w skałe latać to samo. Esp jak sam dobrze wiesz kolego NIE opiera sie tylko na strzelaniu przez ściany
  6. Dark prosze naucz tą administracje sprawdzać mówie o osobach typu Dawid bo nie umie sprawdzać nic kompletnie a jeśli bedziecie potrzebować pomocy to jestem w tym dobry :))
  7. Wsm to wasze sprawdzanie jest na poziomie serwera minecraft dla dzieci. Dawid pozdrówki bo jestem podobno czysty chociaż sprawdzałeś mnie jak byłem na full odpale misiek ❤️ a apropo tej waszej administracji to większość do wyjebania za darmowe ub (Mam kilka ciekawych ssow). A wracając do ciekawego odwołania powinno zostać odrzucone. Jeśli byś nie był mocno odpalony to na pewno by cie wzięli na sprawdzanie +jeśli byś miał chociaż troche mózgu to byś wiedział jak usunąć historie pobierania/yt i powiedzieć że nie masz Delete End itd na klawie :pp
  8. ELO CO TAM

9. Naprawde sie zmieniłem i przepraszam za wszystkie moje błędy.
  10. Twój Nick: CaRRy hw69.pl Data/czas bana: 12.2018 Nick Moderatora: Przemek3611 Powód bana: Stawianie craftingow Uzasadnienie: Bardzo prosze o UB na serwerze s6. Strasznie chciałbym pograć na serwerze z moją ekipą. Wiem ze popełniłem bład piszac różne głupie a także obrażliwe teksty w kierunku administacji czego żałuje. Pisałem je w bardzo dużych emocjach ponieważ praktycznie nie stawaiłem tych craftingów. W rzeczywistości stawiał je pogromca który przyznal sie do tego na czacie. Co nie zmienia faktu że osmieszylem sie, dlatego prosze o jeszcze jedną ostatnią szanse. Pozdrawiam Carry
  11. A czy to że do niego pisałem ma jakikolwiek związek z banem?
  12. A czy to ma jakikolwiek zwiazek z gra? to było dlatego że zostałem niesprawiedliwie potraktowany
  13. Twój Nick: ☆997☆ CaRRy Data/czas bana: 31.12.2018 Nick Moderatora: Były mod Przemek Powód bana: Stawianie craftingów Uzasadnienie: Nie wiem czy były jakiekolwiek dowody ale tak czy tak inna ekipa też stawiała craftingi z czego miałem niepodważalny dowód w postaci wypikania z Przemkiem totemy, a dostała ub na wszystkich kontach to w takim razie dlaczego ja nie moge dostać ub? Poza tym jeśli były jakiekolwiek dowody to dlaczego nikt z 10 adminów nie chciał mi nic pokazać to taka tajemnica za co dostałem bana? Prosze o unbanowanie mojego konta z góry dzięki ~~CaRRy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...