Jump to content

Air

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Air

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Air Jest noobem
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Duży

Kontakt

• Discord
    Nie dam
  • GG
    Nie dam
  • Inne
    czapek

Recent Profile Visitors

225 profile views
  1. Air

Rekrutacja do ekipy [DFL]

1200h i 15+... masz 500h i nike w teamie...
  2. Air

ts3 [TS3] bakuu1337

Słuchaj powiem ci tak że to nie chodzi o sytuacje z 7 Days to die tylko miałem poważny problem z launcherem a moderatorzy za często nie wchodzą na cp więc pare razy prosiłem żeby wbił miał na mnie wyrąbane gdy prosiłem go o pomoc więc nie powinieneś się udzielać + powiedziałem fakt że te argumenty są słabe bo to jest prawda to że ktoś napisał że lubi ten ts to co odrazu admina ma dostać to by było bez sensu na przykładzie np twoim ty byś napisał że lubisz tego ts i ci się podoba bo jest fajnie zrobione itp itd i co za takie coś admina ma dostać szanujmy się za takie coś admin ts3 powinien być przynajmiej aktywny na cp itp i nie być zmutowany cały czas na swoim kanale więc nwm po co się udzielasz do mojej opini Pozdrawiam.
  3. Air

ts3 [TS3] bakuu1337

Bakuu często siedzi na tsie zmutowany gdy wchodzę na centrum pomocy jest zawsze on online i zawsze nie wchodzi... jeżeli poprawi aktywność na centrum pomocy i ogl na tsie może być adminem ts3 a i chciałbym jeszcze dodać ze to jest słaby argument ze od kiedy jesteś helperem dopiero zacząłeś lubić i drugi argument też słaby dużo tsów podobnie wygląda i to że dobrze zrobiony to co to znaczy a co gdyby miał 20 kanałów tylko chciałbyś być według mnie podałeś słabe argumenty nie ma żadnego dobrego argumentu żebyś ty był tym adminem ts3 każdy mógłby napisać w podaniu że lubi tego tsa itp i co od razu miałby dostać to jest na takiej zasadzie że ja bym mógł tak napisać i to dostać a nie siedzę tam długo co z tego że jesteś te pare godzin jak siedzisz wyciszony i gdy przynajmiej ja wchodziłem na centrum pomocy nie było znaku życia od twojej strony... Jeżeli chcesz tego admina ts powinieneś się wykazać czymś przynajmiej aktywnością na innych kanałach a nie na swoim zmutowanym to tyle z mojej strony Pozdrawiam
  4. Nick na forum: Jinnsuari Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Air SteamID: 76561198977850142 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie gram solo Imię: Karol Wiek: 14 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: 9,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy ale dużo obecnie gram Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nigdy nie pełniłem tej funkcji na Hurtworldzie ale na innych grach typu Minecraft pełniłem Coś o sobie: Mam na imię Karol pochodzę z dolnego śląska mam 14 lat. Moje zainteresowania: Rowery typu dirty fulle itp, interesuje się autami i lubię dużo grać w gry Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym pomagać innym ludziom w różnych sytuacjach i wreszcie ogarniać chat na S1 bo obecnie jest sama patologia i jest bardzo dużo wyzwisk, a ja nie toleruje takich sytuacji. Wątpię że wstąpię do administracji ale mam nadzieję. Pozdrawiam
  5. Air

s1 [Przyjęte][Helper] bakuu

Spoko gracz ja bym tam go chciał na helpera bo jest mało w administracji a zawsze sie przyda kolejny
  6. Air

s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

Dobry Gracz Jestem za!! <3
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...