Jump to content

Air

User
  • Content Count

30
  • Last visited

Community Reputation

10 Przyjazny

About Air

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Air
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1k+h

Recent Profile Visitors

708 profile views
  1. Air

Niekończąca się opowieść

Zakochałem
  2. Air

Niekończąca się opowieść

chyba oszalałem...
  3. Air

s5 NWM ZMIANA NICKU

ej mordo ja mam pytanko a ty teraz będziesz płakał na tym forum że jich jest za dużo??
  4. Air

Smieszne rajdy : )

Team #BoskiToBot xd koxik rajd
  5. Może pomóc odinstalowanie i zainstalowanie od nowa lub możesz mieć coś zrąbane w plikach gry raz tak miałem że drzewa mi się nie pokazywały zainstalowałem od nowa launchera i wszystko git Mam nadzieje że pomogłem
  6. Jazda z nimi płaczki z x1000 co stuffa stracą i płaczą
  7. Air

s1 Opcje moderatorów

Powiem tak jak ja widze wasze wypowiedzi na ten temat to jest forum do głosowania i dawania propozycji czy kłócenie się z Bakiem sorry ale to nie jest na miejscu + Nie liże dupy bakkowi... A wracając do tematu popieram to raz na jakiś czas wchodzili moderatorzy ale to było tak rzadko że to szok a lepiej by było żeby były moderatorzy zamiast helperzy bo helper nie może zorganizować jakiegoś fajnego eventu typu: 1vs1, PvP car Itp. Pozdrawiam
  8. Air

Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

Z stalowymi dachami i wgl
  9. To jest propozycja Pół dobra Pół nie bo będzie przesadą że nawet pod wieszaków nie będzie można ale też racja z tym ze tego sie spikać na on ja bym poprostu zmiejszył rajd blocka np rajd block był by dopiero o 3 do 10 czy coś takiego i by to rozwiązało sytuacje bo o 3 takiego podiweszaka można spikać bo napewno połowa ekipy lub nawet więcej będzie spała Pozdrawiam Air.
  10. Air

s1 [Odrzucone][Helper] NiKe

Jestem na tak - Pomocny - Nie lubi RS - Nie jest już tak toksyczny Dla mnie giga kocur Nie no tak na serio na tak gracz pomaga i już się wmiarę ogarnął z wyzywaniem dla mnie jest git
  11. Air

Mordo meteory są Szybkie Przepalanie to jest dobra propozycja Dobra Propozycja To jest przesada nawet na x5 tak nie jest że po 2 deto leci tutaj przesadziłeś Byłem na hangarach ja bym nie dodawał więcej ammo tylko więcej skrzynek bo nic w hangarach nie ma latałem przez 1h i zlutowałem może nwm tak z 10 skrzynek więc mega słabo
  12. Air

Według mnie Stalowe dachy to powinny być na X5 a nie na x2...
  13. Lider: Air Vlider: Pączek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...