Jump to content

Nike1337

User
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Days Won

  1

Nike1337 last won the day on May 5 2021

Nike1337 had the most liked content!

Community Reputation

29 Przyjazny

About Nike1337

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, przychodzę z pomysłem/proźba. Na rolle deto i drop z hangarów Rolle na wszystkich serwerach V1 Według mnie te rolle są dość mocno ograniczone z powodów: -Przy wylosowaniu przez gracza Jakiś itemów typu "Green tshirt" jest to nie potrzebne Jestem za zmiana rolli na jakies potrzebniejsze itemy, lub zwiększeniu % szans na itemy lepsze Moja propozycja rolli: -c4 2% -deto 2% -Niebieskie 50 10% -zielone 50 10% -czerwone 50 10% -żelazo 50 10% -Pompa 5% -m4a4 5% -karabil 5% -pistolet5% -Kilof Niebieski 5% -Kilof zielony 5% -Kilof czerwony 5% -Złota siekiera 5% -żelazna siekiera 6% Hangary na serwerach V1 Moim zdaniem na hangarach zbyt rzadko sie renderują wraki kangi/ quada/auta Deto na wszystkich serwerach V1 Moim zdaniem na serwerach jest zbyt mały drop deto oraz deto powinno sie respawnic po 2 ;D Pozdrawiam!!!
 2. Nike1337

  s1 [Odrzucone][Helper] Dycha

  Puberinio... Widzę że jeszcze rez chciałbyś pełnić rolę Helpera Wszyscy czasami o czymś zapominają ;D Wszyscy popełniamy błędy. Wiec może się zresocjalizował (Bez urazy) Nie wiem ile masz lat i jak bardzo dorosły jesteś, większość osób które dojrzewają Mają okres zwanym okresem buntu. Nie którzy przeżywają go trochę lepiej trochę gorzej. Więc gdy u kogoś jest lepiej na życiu przeżywa ten okres po prostu lepiej, gdy jest gorzej przeżywa się go gorzej Pozdrawiam!
 3. Nike1337

  KOLEJNY RAJD NA EKIPE TWP

  Zapraszam na x5, x15
 4. Nike1337

  s6 [Odrzucone][Helper] PsychA

  Jestem na Nie, osoba stała mi pod bazą z ekipą i wyzywali rodzine, mnie i innych w bazie :L
 5. Nike1337

  [Odrzucone][Współpraca] nowak

  Jestem na tak, Na materiałach tego Pana widac staranie oraz Wielki napis JFOG
 6. Nike1337

  s1 [Odrzucone][Helper] NiKe

  Hmmm... ciekawe piszesz tak bo masz problem do baka ?
 7. Nike1337

  s1 [Odrzucone][Helper] NiKe

  Nick na forum: NiKe Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NiKe kiedyś (3-2 lata temu) Patrykwrz SteamID: 76561198967152784 Klan/Ekipa w jakiej grasz: DFL Imię: Patryk Wiek: 14 w tym roku 15 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 8,9 Znajomość gry: 9,9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 12h-1d Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie , ale mam nadzieje ze się to zmieni Coś o sobie: Witam! Jestem Patryk Gram na waszych serwerowniach od bardzo dawna lubię na nich grac moje hobby to granie na kompie, motoryzacja. W przyszłości planuję zostać mechanikiem, architektem. Dlaczego Ty: Dlaczego ja? To jest dobre pytanie lubię pomagać ludzią jestem bezstronny, Nie lubię się wyzywać chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuję np napisze mi na pw : ruch*m ci matkę itp. Jeżeli bym dostał Helpera na serwerze x5 ty już się nie zdarzyło że bym kogoś zwyzywał odpowiedział czy cos. Dzieci w wieku od 10-12 wyzywają się od kurew,chuji itp. grają nawet osoby w wieku 8 lat i widza to na chacie co ci ludzie piszą, nawet grają osoby od 15-20 roku życia i potrafią wyzywać osoby w wieku podanym wyżej. A jeżeli chodzi o spór z matheo0192 Juz się pogodziliśmy całą administrację serdecznie POZDRAWIAM!! @Mad. Oceń to Dałeś mi słowo :c
 8. Nike1337

  Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

  No tp kurczaczku mój mały ty
 9. Nike1337

  Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

  @Mad. A /Home?
 10. Nike1337

  s1 [Odrzucone][Helper] NiKe

  Nick na forum: NiKe Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NiKe kiedyś (3-2 lata temu) Patrykwrz SteamID: 76561198967152784 Klan/Ekipa w jakiej grasz: DFL Imię: Patryk Wiek: 14 w tym roku 15 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 8,9 Znajomość gry: 9,9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 12h-1d Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie , ale mam nadzieje ze się to zmieni Coś o sobie: Witam! Jestem Patryk Gram na waszych serwerowniach od bardzo dawna lubię na nich grac moje hobby to granie na kompie, motoryzacja. W przyszłości planuję zostać mechanikiem, architektem. Dlaczego Ty: Dlaczego ja? To jest dobre pytanie lubię pomagać ludzią jestem bezstronny, Nie lubię się wyzywać chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuję np napisze mi na pw : ruch*m ci matkę itp. Jeżeli bym dostał Helpera na serwerze x5 ty już się nie zdarzyło że bym kogoś zwyzywał odpowiedział czy cos. Dzieci w wieku od 10-12 wyzywają się od kurew,chuji itp. grają nawet osoby w wieku 8 lat i widza to na chacie co ci ludzie piszą, nawet grają osoby od 15-20 roku życia i potrafią wyzywać osoby w wieku podanym wyżej. A jeżeli chodzi o spór z matheo0192 Juz się pogodziliśmy całą administrację serdecznie POZDRAWIAM!! @Mad.
 11. Nike1337

  s1 Limit osób

  Popus Rywalizacji
 12. Zróbcie sobie tag 1337 bo widze że ty baku macie podobne nicki dodajcie sb 1337 do nicku i macie nowy tag dobry pomysł :) 

 13. Witam, przychodzę z propozycją aby wprowadzić limit osób w ekipe, ponieważ kilka rzeczy mnie skłoniło do napisania tej propozycji np. jest kilka ekip na serwie (nie będę wymieniał) które mają więcej niż 15 osób w ekipie, a tak się składa czym więcej osób w ekipie (i rang) tym więcej deto itd. czyli krótszy wipe. Małe ekipki nie mają szans z dużymi ekipami spikają ich i kończą wipe. Więc proszę o rozpatrzenie tej propozycji pozytywnie, ponieważ od poniedziałku wipe upada grają tylko duże ekipy. Pozdrawiam, Nike
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...