Jump to content

KOSA

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About KOSA

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  KOSA HW69.pl
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  1500h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KOSA

  s5 [Odrzucone][Helper] WaDeeki

  Byłem na tak ale nie wiedziałem o oszustwie więc zmieniam zdanie. Jestem na nie.
 2. KOSA

  s5 [Odrzucone][Odwołanie] H3RONIM

  Uważam że gracz ten wie o tym że popełnił błąd. Znam go nawet kiedyś razem graliśmy w ekipie i mówił mi że żałuje tego co zrobił i to już się nie powtórzy .
 3. KOSA

  s5 [Przyjęte][Helper] Drzyzu hw69.pl

  Jestem zdecydowanie na tak jeden z najmilszych i przyjaznych graczy. Jest pomocny i przyczyni się do rozwoju serwera
 4. Nick na forum: KOSA Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KOSAHW69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198148519262 Klan/Ekipa w jakiej grasz: EZK Imię: Tomek Wiek: 17 Mikrofon: Proste że tak Mutacja: Zaistniała Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie to był by pierwszy raz. Coś o sobie: Wychowałem się na HW i chciał bym coś w tej gierce osiągnąć zanim umrze całkowicie. Poza tym staram się bardzo mało przeklinać i pilnować czystości języka. Śmigania na motorze też nie odmawiam. Dlaczego Ty: Chciał bym zapoznać nowych ludzi.
 5. KOSA

  s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

  Ja i mój kolega egzekwowaliśmy jakiejkolwiek reakcji na obraźliwe zachowanie i jeżeli uważasz zachowanie moje i mojego kolegi za obraźliwe lub prowokujące to na prawdę nie nadajesz się na helpera. I co do faworyzacji nie chodzi mi tylko o tą sytuację.
 6. KOSA

  s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

  Wbij na serwer jak byś mogła bo rzucają mięsem. I tak wyraziłem swoje zdanie że jesteś słabym i faworyzującym helperem i mam do tego pełne prawo
 7. KOSA

  s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

  W tej samej ekipie xd. Całe s5 to jest jedna wielka klika.
 8. KOSA

  s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

  Ludzie z ekipy JONT są faworyzowani i nikt mi nie wmówi że nie.
 9. Nick na forum: KOSA Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KOSAHW69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198148519262 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BE Imię: Tomek Wiek: 17 Mikrofon: Proste że tak Mutacja: Zaistniała Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie to był by pierwszy raz. Coś o sobie: Wychowałem się na HW i chciał bym coś w tej gierce osiągnąć zanim umrze całkowicie. Poza tym staram się bardzo mało przeklinać i pilnować czystości języka. Śmigania na motorze też nie odmawiam. Dlaczego Ty: Chciał bym aby na s5 było przynajmniej dwóch nie faworyzujących nikogo helperów.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...