Jump to content

KOSA

Nowy Helper HW
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About KOSA

• Rank
    [ Nowy helper s1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    KOSA HW69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1500h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. KOSA

s5 [Helper] Drzyzu hw69.pl

Jestem zdecydowanie na tak jeden z najmilszych i przyjaznych graczy. Jest pomocny i przyczyni się do rozwoju serwera
  2. Nick na forum: KOSA Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KOSAHW69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198148519262 Klan/Ekipa w jakiej grasz: EZK Imię: Tomek Wiek: 17 Mikrofon: Proste że tak Mutacja: Zaistniała Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie to był by pierwszy raz. Coś o sobie: Wychowałem się na HW i chciał bym coś w tej gierce osiągnąć zanim umrze całkowicie. Poza tym staram się bardzo mało przeklinać i pilnować czystości języka. Śmigania na motorze też nie odmawiam. Dlaczego Ty: Chciał bym zapoznać nowych ludzi.
  3. KOSA

s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

Ja i mój kolega egzekwowaliśmy jakiejkolwiek reakcji na obraźliwe zachowanie i jeżeli uważasz zachowanie moje i mojego kolegi za obraźliwe lub prowokujące to na prawdę nie nadajesz się na helpera. I co do faworyzacji nie chodzi mi tylko o tą sytuację.
  4. KOSA

Wbij na serwer jak byś mogła bo rzucają mięsem. I tak wyraziłem swoje zdanie że jesteś słabym i faworyzującym helperem i mam do tego pełne prawo
  5. KOSA

W tej samej ekipie xd. Całe s5 to jest jedna wielka klika.
  6. KOSA

Ludzie z ekipy JONT są faworyzowani i nikt mi nie wmówi że nie.
  7. Nick na forum: KOSA Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: KOSAHW69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198148519262 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BE Imię: Tomek Wiek: 17 Mikrofon: Proste że tak Mutacja: Zaistniała Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4/5 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie to był by pierwszy raz. Coś o sobie: Wychowałem się na HW i chciał bym coś w tej gierce osiągnąć zanim umrze całkowicie. Poza tym staram się bardzo mało przeklinać i pilnować czystości języka. Śmigania na motorze też nie odmawiam. Dlaczego Ty: Chciał bym aby na s5 było przynajmniej dwóch nie faworyzujących nikogo helperów.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...