Jump to content

KLUCZBI

User
    14
  • Last visited

• Days Won

3

KLUCZBI last won the day on June 27

KLUCZBI had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KLUCZBI's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

1. Nie mowie ze nie ma nic na kanale tylko nic na kanale z hurta nie mam nic d twojej wspolpracy i mi nie przeszkadza tylko mowie wzgledem wymagan ktore dark dał ale już wszystko zostało wyjaśnione
  2. "mimo że nie widać żadnej aktywności z gry Hurtworld inni grają dużo więcej i nagrywają filmiki które robią wyświetlenia" - chętnie bym zobaczył również odpowiedź do tej częsci
  3. Nie ma nic na kanale mam screeny gdzie napisałeś że musi coś na kanale zostać dodatkowo SVIP dla od buta mimo że nie widać żadnej aktywności z gry Hurtworld inni grają dużo więcej i nagrywają filmiki które robią wyświetlenia a dostają samą plakietkę która nic nie daje jak masz vipa
  4. aha X D Troche niesprawiedliwie są oceniane te współprace no ale ok
  5. Twój nick / imię: Kluczbi Wiek: 19 Rodzaj współpracy: Filmiki z serwera x5 oraz lajwy z serwera x15 / x1000 Ile czasu zajmujesz powyższym: Dosyć dużo na x5 gram praktycznie cały weekend a we wtorek i w środę czasami gram x15 Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak nagrywałem kiedyś reklamy serwerom Linki do materiałów: , Coś o sobie: Mam 19 lat skończyłem technikum i planuje iść na studia Kiedyś częściej zajmowałem się YouTubem ale przez brak czasu przestałem aczkolwiek teraz mam go więcej i wróciła chęć do grania v1 Dlaczego Ty: Ponieważ myślę że ta współpraca może przynieść korzyści obu stronom mi poprzez nowych widzów z serwera którzy wbiją obejrzeć film a serwerowi nowych graczy któ rzy obejrzą filmik na kanale i wbiją znowu cieszyć się grą na serwerze v1
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...