Jump to content

truman233

Pener
  • Content Count

167
  • Last visited

• Days Won

7

truman233 last won the day on June 24

truman233 had the most liked content!

Community Reputation

103 Szlachetny

About truman233

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ☆JONT☆Truman
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~3500

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. truman233

s5 Blokada tpr i warp podczas mute.

Wtedy najdłuższy zwykly mut moze być max 1h ale to już en ułoży
  2. Ze was znam i pozdrawiam serio kazdy doszukuje sie zaczepki?
  3. Jak dla mnie tak jak jest z warpami jest ok bo minimalizuje to przewagę graczy z vipami przynajmniej w aspekcie poruszania sie po mapie.... choć i tak mozna rozwinąć uslugę roll za hw69.pl w nicku o dodane wyżej wymienione rolle. Zresztą mamy serwer s2 i jak ktoś chce poruszać się tylko pojazdami zapraszam tam bo nie można ograniczac reszty graczy bo ktoś jara się ze ma np auto w grze pozdrawiam TNL☺
  4. truman233

I co z tego że juź teraz nie moźna rolować podczas mute.. jak widać dalej to nie działa na graczy bo dalej się wyzywają czyli to dla nich żadna kara.... jak taki typek dostanie blokade tpr i warp to pójdzie po rozum do głowy i nie bedzie wyzywał po minionej karze a w czasie trwania kary zostaje mu home na garaż i poruszanie sie pojazdem 😆
  5. truman233

Dziękujemy i za te krytyczne wypowiedzi, ale taka blokada nie ma nikomu ograniczać rozgrywkę... Nie będziesz wyzywał to i blokady na warpy i tpr nie będziesz miał....W końcu gracze skupia się na graniu a nie wyzywaniu się, bo nastąpi odczuwalna kara....
  6. Jak w Ankiecie. Jesteście za tym aby gracze ukarani mute mieli brak możliwości tpr/warp?
  7. truman233

inne [Przyjęte][Moderator] Huczi

Jestem za.... ,,polecam tego alegrowicza'' 😉
  8. truman233

s1 [Odrzucone] [Helper] PatryczeQ

Eymiś nie fochaj ale komu sie chce czytać te twoje referaty... 😉
  9. truman233

s1 [Odrzucone] [Helper] PatryczeQ

Ogolnie zapowiadałeś sie dobrze potem się odpaliłeś nawarzyłeś piwa i teraz znowu pokazujesz lepsze oblicze... Ja bym Cie jeszcze poobserwował czy ta obecna zmiana na lepsze to nie chwilowy kaprys...
  10. truman233

s1 [Przyjęte][Helper] Zzzubы ♞✘♞

Popieram tą kandydature... Gracz pomocny, nie toxic odpowiedni wiek i ogolny pozytyw. Jestem na TAK
  11. truman233

s1 [Rozwiązane]Ustawiony moderator

Gościu serio myślałeś że wydasz 200 zł i będziesz nietykalny?? Chyba Ci sie pomyliły serwery.... Nie zależy nam na reklamie i poleceniom z strony takich toksycznych osób jak ty... Ogarnij się nie wyzywaj to nikt Cie nie będzie mutował itp..
  12. Witaj prosilem ciebie abys wszedl to bylo po tej akcji ale olałes mnie takze pisalem do matheo w tej sprawie  takze olal czekalem  na was na ts . wystarczylo bys pisal a ja bym mowił sam wiesz ze bylo inaczej , mam nagranie wsumie gdzie jedynie co mozna by bylo podpiac pod jakas obraze to juz ci cytuje MATHEO ALE TY SIE TELEPORTUJESZ CHYBA LAGI MASZ OSTRE to byly jedyne slowa na v- czacie wtedy I to byly moje słowa . 

1. truman233

truman233

Wiem co słyszałem i nie zamydlisz mi oczu kłamstwami... na bank masz nagrane jak twoje wilczki wyzywały gdy odradzałes sie przy swoim totemie. Dla mnie temat zamknięty I już wiem jak postąpić następnym razem.. 

13. truman233

ts3 [Odrzucone][Odwołanie od bana] MichaLPL

A to już nie ma innych serwerów do bugowania sie pochodniami itp do baz?? Nie chcemy tu takich ludzi..
  14. Fajnie.... Szanuje postawę
  15. truman233

s1 [Przyjęte]Przekazania dla ekip s1 :D pozdro

TEN NIEUK NIE WIE ŻE JEST EKiPA JONT A NIE JOINT... beka z pseudo raperka
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...