Skocz do zawartości

truman233

Helper HW
  • Zawartość

110
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

36d 8h 5m 19s

Reputacja

43 Dobry

7 obserwujących

O truman233

• Tytuł
    Helper s1 s2 s5

Hurtworld

• Nick w grze
    ☆JONT☆Truman
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~3500

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
  1. truman233

s1 [Przyjęte][Oczekujące][Helper]Matheo0192

Popieram tego kandydata... Miły, pomocny sprawdza się na stanowisku admina ts i jestem pewien ze poradzi sobie jako helper. + wiek (niedługo 17 lat) + czas dla serwera + obeznany z regulaminem - mikro ;-( Chętnie ustąpię Matheo stanowisko helpera na serwerze s1, bo jestem pewny że da rade... POPIERAM
  2. truman233

s1 [Przyjęte][Helper] [T☆N☆L] Jareczek

Popieram... Miły , pomocny i niech poczuje ten "miód" bycia helperem ;-)
  3. truman233

s1 [Odrzucone][HELPER] ☜★ETR★☞TraIneR

Plując tu jadem napewno przekonasz wszystkich do sb a takie zasady to możesz wymyślać na własnym serwerze..
  4. truman233

Sam widzisz że poprostu do administracji nie pasujesz bo sie nie dogadamy...
  5. truman233

Typ obraża administrację a teraz chce być jej częścią?? Kręcicie jakiś film czy to zwykłe śmieszkowanie?? Nie biorę tej kandydatury na poważnie... a jak coś to NIE masz szans toxic 100%
  6. truman233

inne Opis sytuacji

Gnoju podaj adres, bo chętnie cie odwiedzę... Gołymi rekami zapędzę cie na OIOM...
  7. truman233

[Przyjęte][Helper] *KEK*Pympol

Spokojny z doświadczeniem sprawdzony w boju... jestem za
  8. truman233

s1 [Odrzucone]Ban

No i ukazało sie prawdziwe oblicze... Zapomnijcie o unbanie..
  9. truman233

s1 [Odrzucone]Ban

Strach haha chyba przed tym że znowu zbugujecie sie komuś do bazy i tym razem bedziecie na tyle inteligentni by zatrzecie po tym ślady... i nie bezpodstawnie tylko na podstawie dotychczasowych "osiągnięć"
  10. truman233

s1 [Odrzucone]Ban

Bedę was kickał aż się wam znudzi wchodzenie.... My gracze brzydzimy sie wszelkiego rodzaju oszustami,cziterami, bugerami i całym tym syfem którzy toksyczni i nieuczciwi gracze wprowadzają w rozgrywkę..
  11. truman233

s1 [Odrzucone]Ban

Ciekawe jakim cudem naprawicie wyrządzone szkody jak wasza baza już padła.... Do tego Mosiovski o 3 w nocy obrażał mnie, to i tak dostałby za to po paluszkach. Nie widzę dla Was szansy na powrót a nawet jak was odbanują to póki Ja będę helperem na s1 - nie zagracie tam (pod moja obecność)
  12. truman233

s1 [Odrzucone][Helper] ☆JONT☆Muuurio

Hmm młody wiek poza tym wszystko ok. Dał poznać się z b. dobrej strony... Miły, pomocny.. Dobrze rokuje na przyszłość...
  13. truman233

s1 [Rozwiązane]Zabronione Miejscówki

Miejscówka ma 2 wejscia w tym 1 na tzw "kange" i czy wepchniesz sie kangą czy wturlasz autem określenie na "kangę" określa sposób rajdowania... Miejscówa jest do zrajdowania normalnym wejściem tylko że jak ktoś nie umie zebrać z 100 c4 to rajduje na "kangę".. .. Blokowanie tej miejscówki to jeden z durniejszych pomysłów na forum.... Ankieta nie złożona na naszym forum to szczerze koło dupy mi wisi...
  14. truman233

Pożegnanie ( Nie mogłem znaleść innego działu)

Neyst wracaj ?
  15. truman233

s1 [Przyjęte]Przyspieszony Wipe S1

Na 2 tyg warto by bylo sie odbudowac a 2 dni przed planowanym nie warto
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK