Jump to content

klasiu

Pomocnik TS3
  • Content Count

20
  • Last visited

• Days Won

1

klasiu last won the day on July 31

klasiu had the most liked content!

Community Reputation

16 Przyjazny

2 Followers

About klasiu

• Rank
    Użytkownik

Hurtworld

• Nick w grze
    KlaSiu
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    720

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. klasiu

s5 [Przyjęte][Helper] Klasiu

ostatni raz na s5 grałem około 5miesięcy temu więc zastanawiam się jak mogłem cię wyzywać na ostatnim wipe ;D
  2. klasiu

Jak najbardziej moge tam zostać
  3. klasiu

zmieniłem na s5 bo widze że na s1 jest chyba wystarczająca
  4. Nick na forum: KlaSiu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☆JONT☆KlaSiu hw69.pl , KlaSiu SteamID: 76561198351309690 Klan/Ekipa w jakiej grasz: aktualnie w żadnej Imię: Paweł Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: grę jak i zachowania oraz administrację poznałem po przez 3 lata wspólnej rozgrywki , Oraz pełnienie już tej roli . Czas jaki możesz poświecić serwerowi: dziennie do 7h [czasami więcej lub mniej wahania do 3h]. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak i to całkiem niedawno na tej serwerowni apeluje o powrót. Coś o sobie: Jestem Paweł w wolnym czasie lubię pomagać ludziom jestem starszym administratorem serwera FiveM potrafię obsługiwać się komendami jak i kartą banów, zdam dosyć dobrze społeczność jak i mam wmiarę cierpliwość do żmudnych pytań i odpowiedzi . Po powrocie z pracy zaczołem ponownie przebywać na ts .Rafał zapytał się czy niechciałbym kiedyś wrócić ja odparłem że zawsze chetnie ❤️ Dlaczego Ty: Byłem już w tej roli na tej serwerowni , chciałbym wrócić zostałem o to poproszony a słysząc zachowanie helpera ,,nie chce mi się już mutować'' stwierdzam że zapeluje o przywrócenie rangi
  5. klasiu

s8 [Odrzucone] [Helper] Veromen

veromena pamiętam za starych czasów gry na serwerze , każdy ma prawo wkońcu ,,wybuchnąć'' i zacząć pisać nie kulturalne słowa jak wiadomo nikt nie jest świetny . JESTEM NA TAK
  6. klasiu

ts3 [Przyjęte] [TS3] KlaSiu

Okej
  7. klasiu

s8 [Przyjęte] [Helper] JOKSON

Jestem na tak spoko ziomek czasem jest wkurzający ale zna się na robocie i przyda się aby wrócił na stare śmieci
  8. Nick: KlaSiu UniqueID: FsvC/ymAN4BulTx/AUZo3dqDZvc= Pierwsza Wizyta: 2019-06-16 12:20:29 + w roku 2018 i 2017 lecz nie pamiętam dat i byłem na innym ip gdyż miałem innego kompa Data urodzenia: 20.04.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 6/10 miałem dużą przerwe od ts pare rzeczy zapomniałem Kariera na TS3: Admin ts time4u.pl ( serwer modliszki) Dlaczego ten TS?: Gram ze znajomymi + pełnię funkcje helpera więc myślę że nie było by nic złego zająć się też ts. Rozmiar buta: XD 44 Kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł znam się w miarę na ts'ie , w wolnym czasie lubię pomagać ludziom jestem starszym administratorem serwera FiveM potrafię obsługiwać się komendami jak i kartą banów, zdam dosyć dobrze społeczność jak i mam wmiarę cierpliwość do żmudnych pytań i odpowiedzi. Czas na TS: tak jak na serwerze do 9h może więcej bądź mniej o 4h Co zmieniłbyś na Serwerze: myślę że na ten moment wszystko jest dobrze prowadzone jak i zrobione ;D Co chciałbyś robić: Chciałbym zajmować się centrum pomocy oraz resztą osób z niższą posadą [podpowiadać pomagać] i resztą przydzielonych mi zadań przez odgórną administracje "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  9. klasiu

s8 [Przyjęte] [Helper] JOKSON

Jestem na tak potrafi uczyć , pomagać w potrzebie i pić ;D
  10. klasiu

s1 [Przyjęte] [Helper] KlaSiu

Serwer 1 html5 oraz js amatorsko [uczę się nadal w tym kierunku]
  11. Nick na forum: KlaSiu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☆JONT☆KlaSiu hw69.pl SteamID: 76561198351309690 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ☆JONT☆ Imię: Paweł Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 6/10 Znajomość gry: grę jak i zachowania oraz administrację poznałem po przez 3 lata wspólnej rozgrywki. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: dziennie do 9h [czasami więcej lub mniej wahania do 3h]. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: podobną lecz na stanowisku starszego administratora FiveM. Coś o sobie: Jestem Paweł w wolnym czasie lubię pomagać ludziom jestem starszym administratorem serwera FiveM potrafię obsługiwać się komendami jak i kartą banów, zdam dosyć dobrze społeczność jak i mam wmiarę cierpliwość do żmudnych pytań i odpowiedzi .W wolnym czasem zajmuję się drobnym pisaniem skryptów w języku LUA. Jak i potrafię w stopniu umiarkowanym stworzyć strone html . Dlaczego Ty: Myślę że aktualny stan helperów serwera s1 waha się i jest ich za mało , dodatkowo lubie poświęcać swój czas na pomoc graczom a gdyż przebywam po 5h na serwerze myślę że jestem wstanie dodatkowo pilnować porządku.
  12. najlepszy helper ez

1. !Dark!
    2. eN.

eN.

Jedzie mi tu wazeliną truskawkową :D

3. truman233

truman233

Staram się... wkońcu ktoś docenił :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...