Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

OmG

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

• Wygrane dni

4
  • Time Online

25d 19h 38m 21s

OmG wygrał w ostatnim dniu 27 Grudzień 2017

OmG ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

17 Przyjazny

1 obserwujący

O OmG

• Ranga
    Bywalec
  • Urodziny 08.10.1993

Hurtworld

• Nick w grze
    OmG
  • Czas gry
    6/8

Kontakt

• Email
    pawels2751@wp.pl
  1. Twoja ze tak powiem czolowa ekipa moze tylko rajdowac klity 1x1 na bambiku a najwieksze wasze osiagniecie to uzbieranie staka tłuszczu
  2. Witam chciałbym prosic o szybszego wipe na serwerze s1 w wzgledu braku aktywnosci oraz baz do rajdowania czolowe ekipy przestały grac i poprostu jest nuda.
  3. za co ban ?

1. sebosebo
    2. OmG

OmG

zmienilem

a po 2 en mowilem ze bd siagal swoja ekipe wczoraj

3. sebosebo

sebosebo

odblokowany  na ts pogadać

4. modyfikacje typu ciezarówka drewniane fundamenty itd . fajnie bylo by jakby jeden z serwerow x5 szedl z duchem czasu . na s1 brakuje Aut bo o to jest naprawde ciezko jedynie E-vip moze smialo autko zlozyc a typowy bambik musi nawalac z 5 h , znam jedna serwerowie gdzie na hangarach aut jest multum i mysle ze jest nawet zwiekszony + do silnika 1100.
  5. kolejny serwer z x5 no no to dobry pomysl ale nie wiem czy z modyfikacjami . Zalezy jakie by mialy byc ? ale jestem bardzo na tak z kolejnym serwerem z dropem x5 moze z wiekszym dropem nebieskiego jak i zielonego :]
  6. Proszę o szybszy wipe na s1. Większość osób już chce wipe , Planowany wipe jest 20 (pon) dajmy moze go w niedziele aby kazdy mial równe prawo startu .
  7. s1 [Przyjęte][Helper] OmG

Konto zalozone bo gram tu od niedawna z wami .
  8. Nick na forum: wojaktw22 Nick w grze: OMG Imię: Paweł Wiek: 25 Mikrofon: TAK (Razer Kraken 7,1) Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: POSIADAM DOSTATECZNA WIEDZE . Znajomość gry: TAK Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 4 do 7 g Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Witam jestem Pawel i pochodze z Niemiec mam 25 lat i biore udzialy w E-Sporcie. Narazie skupiam sie na Hurtworld Dlaczego ty: Myśle ze jestem dobrym kandydatem lubie rozmowy z ludzi i rozwiazywanie problemów .
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK