Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

hansuxD

Pener
  • Zawartość

152
  • Ostatnio

• Time Online

94d 16h 53m 28s

Reputacja

57 Dobry

2 obserwujących

O hansuxD

• Ranga
    Emeryt
  1. s1 [Przyjęte][Oczekujące][Helper]Matheo0192

Pewnie mordko ze na tak -mily -pomocny -ogarniety -zna s1 bardzo dobrze Szkoda mordko ze nie doczekalem tak dobrego helpera na s1dlatego mam nadzieje ze nim zostaniesz trzymam kciuki
  2. Nick na forum: HansuxD Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HansuxD SteamID: 76561198318977795 Imię: Mateusz Wiek: 25 Mikrofon: jest Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-12h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak tutaj Coś o sobie: witam mam na imię Mateusz lubię grać w gry typu surwiwal oczywiście czasami inne tez uwielbiam podróżować jak i w Polsce tak i poza nią , kiedyś tam uprawiałem sporty ale to trochę temu i wsumię nie ważne , ogólnie lubię poznawać nowe osoby Dlaczego Ty: ponieważ często grywam u was ,nie lubię chamstwa,uwielbiam pomagać innym ,i chyba spełniam się na tym stanowisku
  3. s1 [Odrzucone]Podanie na helpera:D

Dobrze więc zrobię nowe ładniejsze ale potem i sorry ze napisałem pod podaniem
  4. Nick na forum: HansuxD Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HansuxD ale chciałbym zmienić steamid: Sorry ale dla swojego dobra podam tylko administracji Imię:Mateusz Wiek:25 no rocznikowo 26 Mikrofon:Mam Mutacja: Z tego co wiem była Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry:9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 1 do 10 h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:Posiadałem 3 serwery cs source oraz 4 ots tibia i oczywiście byłem helperem u was na s1 oraz s6 Coś o sobie: Coś o sobie hmmm no więc tak uwielbiam zwiedzać i ogólnie podróżować ,oczywiście poznawać nowe osoby no i podrywać dziewczyny ale to norma chyba u chłopaków ::D a tak to uprawiać sport grać w gry oraz brać udział w różnych konkursach Dlaczego ty: Ponieważ chciałbym wrócić do tej gry oraz do was ,a na dodatek nie lubię braku kultury I lubię rozwiązywać kogoś problemy pozatym uwielbiam pomagać w rozwoju a to chyba najważniejsze pozatym co mam powiedzieć stęskniłem się za wami wszystkimi
  5. Powiem tak jestem na nie wulgaryzmy itp do tego pod samym podaniem widzę że nie potrafisz ominąć ataku a wręcz wziąść udział w wymianie to co by było jak by ktoś coś napisał na czacie np trainer ty taki i owaki to czuję że zaraz byś go zwyzywal ja jakoś codziennie byłem obrażanie przez ludzi na s1 na forum itp ale jakoś, złego słowa nie powiedziałem a wręcz zbierałem i regulamin wykorzystywałem a od trumna mi się............... Bo czepiliscie się jonów i trumna i administracji jak rzep psiego ogona a zrozumcie że mają prawo grać nie mogą nic respic itp porostu grają z ekipą bo chcą a pracują tu dla siebie bo chcą a nie dlatego że im płacą czy coś w tym stylu jak myślicie więc proszę was ludzie na przyszłość ogarnijcie co robicie i co piszecie jak chcecie adminów bo zal
  6. s5 Mam Problem z Łączeniem.

https://forum.hw69.pl/poradniki-f7/ Jeżeli żaden z podanych ci nie pomoże to za około 2 godzinki wbijam na ts i na centrum pomocy hurtworld i ktoś albo ja będę i postaramy ci się pomóc samego cię nie zostawimy
  7. s5 Mam Problem z Łączeniem.

Proponuję poradniki na forum jeżeli to nie omów zapraszamy na Centrum pomocy na naszego ts hw69.pl
  8. s8 [Przyjęte][Helper] *KEK*Pympol

Róbcie co chcecie ale ci 2 co takie warianty w sieci za bardzo szczekaja więc dalej będę na nie
  9. s8 [Odrzucone][Podanie][Helper] Geazy

Jestem na nie Wiek Znajomość gry Znajomość regulaminu Poza tym mnie jakoś nie zaciekawiła mnie To podanie sorry
  10. Powiem tak każde miejsce na kange powinno być zablokowane i jestem za ale jeżeli ludzie się tam budują od jakiegoś czasu i każdy wie sorry to ta akurat miejscówka nie ponieważ można i normalnie i na kangę nie tylko na kangę dlatego proszę mi ją zostawić
  11. s8 [Przyjęte][Helper] *KEK*Pympol

Powiem tak nie znam cię ale słyszałem od kilu osób nieciekawe rzeczy na twój temat i jeden z nich to na pewno to co marszol napisał więc sorry ja na nie ale nie mowie ze ci się nie uda więc powodzonia i może przekonasz administracje
  12. s1 [Odrzucone]Ban

Napisalicie to chyba tylko poto by udowodnić ze wam się należało i tak ma być sam mogę starcic trochę czasu by was kickować bo chamstwa nie lubię i kozaków w sieci
  13. Popieram poco prowokujecie a potem narzekacie nie zaczepiajcie to będzie spokój
  14. Chciałbym ostatni raz się pożegnać

Spokojnie neyst powiem Ci szczerze tak jutro
  15. Chciałbym ostatni raz się pożegnać

ja w sumie chciałem ale jednak nie ok dzięki ze kilka osób chciało bym został ale ucieka już steam nie ma fb tez ts tez już w koszu zrywam z grami itp. może kiedyś mi przejdzie ale kidy nie wiem i czy w ogóle mam nadzieje ze neyst mordeczko dalej nie dasz sobie w kasze dmuchac ok jeszcze raz dziękuje i jestem tu ostatni raz :*
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK