Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

hansuxD

Helper HW
  • Zawartość

118
  • Ostatnio

• Wygrane dni

14
  • Time Online

63d 23h 19m 36s

hansuxD wygrał w ostatnim dniu 15 Styczeń

hansuxD ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

51 Dobry

3 obserwujących

O hansuxD

• Ranga
    Helper s1 s6
  1. s6 [Helper] Nikolas

nie znam cię .i jakoś na s6 nie widziałem ostatnie dni wiec sorry ale na nie wiek za mały
  2. mati zachowujesz się jak ham po prostu jak go nie lubisz niekomentuj ja go akurat na swój sposób lubialem i chciał bym by gral
  3. ts3 Karaoke

Powiem tak a Zadko to robię panie dark pani en szanowny sebo oraz reszta administracji poproszę karaoke piątek godzina 19 biorę odpowiedzialność na swoje konto oraz każda karę jeżeli coś będzie nie tak chociasz wiem że tego dopilnuje żeby tak nie było oraz jeżeli mam pilnować mogę wspolorganizowac je lub organizować i przysięgam nie bd dziadostwo i proszę o zaufanie z góry dziękuję
  4. ts3 [TS3] Anka <3

Na tak +fajnie się rozmawia +trochę krzyczy +aktywność +wiek +miła
  5. Nie ma takiej zabawy neyst nie pozwolę ci za hu będę cię gnebil po nocach
  6. jestem na nie ponieważ jak to mówisz gracze sami chcą wipe co chwile inaczej dlatego moim zdaniem jest to odpowiedni termin tak jak napisał dark jest s4 na którym masz co10-14 dni wiec nie wiem w czym ten caly problem
  7. powiem tak nie ma opcji wipe co tydzień ludzie grają sam ich widzę a jaki sens ma wipe co 3 albo 4 dni takie jest moje zdanie bo widzę jak co chwile wojny na hangarach .i meteor itp. też więc nie wiem gdzie tu widzisz nudy albo brak aktywności no chyba ze grasz o 5 rano czy cos takiego
  8. Szczęśliwego Nowego Roku!

dziękuje i wzajemnie oraz wejścia w nowy rok z wielkim hukiem:D
  9. Witam dziś chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku oraz wszystkiego co tylko zaplanujecie na nowy rok do tego Udanych rajdów oraz pięknych fajerwerków o 24 oraz mniej zmarwien w nowym roku
  10. s1 Pomysł na event

Ja nie chociasz chcialem
  11. s1 Pomysł na event

Mógł bym się podjąć tego nawet za pół h
  12. WESOŁYCH ŚWIĄT!

w takiem razie zaśpiewam wam wszystkim piosenkę Oraz chciałbym wszystkim życzyć miłych świąt owocnej nocy i pasterki oraz mocy prezentów pod choinkę a Jako helper życze wszystkim spokoju na serwerze Moc kultury na czacie oraz udanych rajdów oraz szczęśliwego nowego roku
  13. 1.Gdzie mnie poznałeś? Nigdy z tobą nie gadałem 2. Z tego co wiem to : Pisząc opinie do podania musisz podać przynajmniej 1-2 argumenty (a najlepiej więcej), ustosunkowujące dlaczego jesteś za bądź przeciw danej kandydaturze Edytowano 6 godzin temu przez Youngelele Powiem ci tak jak pod podaniem zamiast siedzieć cicho i czytać co piszą oraz czekać na odpowiedz piszesz tak do ludzi jestem tym bardziej na nie proszę to dodać jako 4 minus jest to moja opinia więc proszę o nie komentowanie w stylu a znasz mnie czy cos takiego w razie czego z góry dziękuje i życze powodzenia
  14. Powiem tak dla mnie szukasz opcji robienia sobie reklamy koniec tematu to i tak nie w mojej mocy decyzja
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK