Skocz do zawartości

hansuxD

Pener
  • Zawartość

199
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1
  • Time Online

94d 16h 53m 28s

Ostatnia wygrana hansuxD w dniu 5 Czerwiec

Użytkownicy przyznają hansuxD punkty reputacji!

Reputacja

85 Szlachetny

3 obserwujących

O hansuxD

• Tytuł
    Emeryt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. hansuxD

ts3 [Odrzucone][Odwołanie od bana] MichaLPL

Dobrze en rozumiem i tak jak mówiłem o all co piszą osoby z deto kieruj domnie ja konsekwencje nałożę na każda osobę z mojej ekipy oraz jeżeli im się należy jako lider zgadzałem się i zgadzam się na nałożenie kar muta odrazu od 3h w górę bo tez chce spokój nie mam możliwości sam im nałożyć ja sie nie uczepiłem jont bo wiesz ze za jont zawsze byłem nastawiony jak do własnej ekipy lecz nie podobało mi do ostatnie zachowanie jak i w moim kierunku tak i innych ale all już mówiłem i szczerze mi chodziło o zwykła rozmowę z wami ale nie doczekałem się na nią i rozumiem ze przegięli jeżeli uważacie ze ekipa thc przeginała itp i nie maja szansy rozumiem to decyzja wasza tak bo wiecie więcej co oni robili itp ja sie tylko wypowiedziałem i tak jak pisałem to tylko moje przemyślenie nie uważam ze sa bez winny itp wszystko kwestia rozmowy tak wystarczyło wejść na ts ty ja i no omg było By potkanie 3 ekip po jednej osobie i porozmawiać tak da się dogadać . eymi jak już mówisz na jej temat tak uczepiłem się ale już o tym zapomniałem i przeprosiłem bo tego nie powinno być na tle all itp ale jak już gadamy na ten temat nikt ale to nikt z was nie porozmawiał zemna tylko zostałem oceniony z góry a wysłuchana była tylko jej strona tak samo jej chłopa i nikt mi nie powie ze ktoś zemna gadał bo nie tylko to co napisałem prywatnie i potem miałem wejścia na ts wysłuchać tylko ze tak powiem jego wymadrzania ale sorry nie jestem głupi i nie ma Dam się komuś obrażać ale tego nie chce ruszać bo nie warto i niechce sie kłócić i przyjąłem karę zrozumiałem i zachowuje się spokojnie jak bym miał możliwość myślisz ze bym jej nie przeprosił itp zrobił bym to ale nie napisze do niej bo bedzie ze szukam itp i wiesz ze zawsze można było zemna rozmawiać znałaś mnie z administracji zawsze byłem po waszej stronie i tak jest wystarczy porozmawiać i zawsze uznawałem winne jak i swoja tak i 2strony jeśli chodzi o kogoś z wolf wiesz ze wystarczy napisać do omg uwierz ze gadam z nim codziennie i co kolwiek się dzieje jest zgłaszane jemu czy mi odrazu reagujemy ale jak nas nie ma albo rozmawiamy na ts a gra jest tylko odpalona nie możemy. Zareagować tak wystarczy wejść powiedzieć hansu bo ten i ten zrobił to albo to samo powiedzieć do omg. Gwarantuje ci ze odrazu reagujemy tak samo jak powiedzieć ze np osoba coś napisala. Nie na miejscu odrazu reaguje i proszę o muta a na ts odrazu dostaje odemnie ochrzan i upomnienie lub wylot i tyle uwierz mi ze zależy mi na tym aby było normalnie jak kiedyś bez wojny bez obraz itp ale to musimy się spotkać i wymyślić jak to zrobić mam nadzieje ze to rozumiesz bo jesteś mądra osoba i mam nadzieje ze się all dogadamy jeżeli coś złe powiedziałem czy coś mogłem złe napisać cZy coś bo jestem teraz na mocnych tabletkach bo skrecilem kostkę w USA i jest 24 xd i coś mogłem przekręcić bo pół przytomny jestem i powiem tak to tylko gra i szanujmy się jeżeli Uważasz ze coś w tym jest i będziesz chciała pogadać napisz do mnie lub do omg jeden drugiego poinformuje możemy wejścia pogadać n a spokojnie na ts i postarać się znaleść rozwiązanie all xd mam nadzieje ze teraz widzisz ze naprawdę się zmieniłem i ze zaczolem myśleć bo podkreślam jak zawsze szacunek ponad gra 😘
  2. hansuxD

Sorry ze skomentuje jeszcze raz rozumiem wasza wypowiedz i rozumiem ze bugowanie na kange itp jest złe itp ale czy nie każda ekipa powinna miec szanse ?? Każda z ekip ją dostała rekty za coś ekipa wolf za coś deto za coś weed za coś i z tego co widzę te które dostały unnbana poprawiły swoje zachowanie itp wiec jest widoczna poprawa wiadomo ze thc jeżeli co kolwiek zrobi niech zostanie ukarana już bez możliwości odwołania oczywiście jest to tylko może moje zdanie ale tak uważam bo zawsze tak byłem uczony jeżeli kogoś ta wypowiedzią uraziłem odrazu dodaje ze nie jest to zamierzone itp ja sam byłem ukarany i wydaje mi się ze z mojej strony jest poprawa choć zawsze znajdzie się ktoś kto powie ze nie bo mówię prawdę i chce aby była sprawiedliwość jak zawsze byłem tego uczony oczywiście jest jeszcze ktoś kogo powinen przeprosić ale takiej możliwości nie mam i na to nic nie poradzę i może się mylę wiec cała krytykę w mója stronę przyjmę oczywiście tych co mogłem przeprosiłem
  3. hansuxD

Witam uważam ze należy ci sie szansa jak każdemu 4 miesiące to długo mam nadzieje ze ci sie uda i do ozabczenia :) mam nadzieje ze administracja da ci szanse
  4. hansuxD

s1 [Sprawa z tabliczkami]Przeprosiny WEED+REKT

Powiem tak szanuje to ze potraficie przeprosić itp i jeżeli osoby za to odpowiedzialne zostaną ukarane przyjmuje przeprosiny podejzewam ze chłopaki z deto tak samo ponieważ jestem graczem w ekipie deto dlatego za nich nie chce sie wypowiadać
  5. hansuxD

Ankieta na temat s1

No tak ale jeśli komuś się będzie należało uznaje to bo ja akurat spokojnie siedzę i potrafię użyć komendy /ignoruje Add i wiadomo jeśli ktoś dostanie jeden dzień i znowu to zrobi znaczy ze mu nie zależy na grze tak jak miało to miejsce z pannem któremu zrobiłem ss i dodałem na forum a patrząc na czat to zasługują bo można powiedzieć coś nie używając przekleństwa tak? Lub na pw wiadomo ze nie z all będą ludzie przychodzić na skargę ale wiadomo ze napewno usunie to duża ilość wulgaryzmu która na ten moment jest bo wiadomo ze admin robi co może ale nie można liczyć na to ze wyłapie all a tym bardziej pozwoli uniknąć sytlacji takiej jak dziś która dopiero jutro mam nadzieje się skończy po rozmowie na ts i tak wiem ziaba pewnie pierwszy wychaczy muta na 30dni no ale cóż haha xd i wkoncu będzie możliwości normalnej wymiany bez oszustwa i bambiki przepraszam ze tak nazywam ludzi początkujących ale każdy będzie wiedział o co chodzi będą miały szanse się wymieniać a nie ciagle oszukiwać i tracić xd bo jak wiadomo jeśli chodzi o ekipy każdy wie ze wał w ekipie lub na ekipie grozi banem od dawna 😊😊 a tak samo usunie to wieczne teksty ludzi na temat faworki czy coś w tym stylu
  6. hansuxD

Ankieta na temat s1

Dlamnie 3 ale dodał bym coś extra dla administracj która daje przykład ludzia na serwerze np jeżeli admin lub ktoś z administracji złamie regulamin ostrzeżenie do 3razy 3 i wylot z administracj
  7. hansuxD

s1 [Odrzucone][Helper] XtremE

Aaa no wiem xd ale myślałem ze ci o tamto chodzi xd No pewnie tak miałem urlop od firmy nie wykorzystany i mnie wysłali hehehehe
  8. hansuxD

Na ten moment jestem na nie nie ważne gdzie są ale jest 5 adminów i to musi wystarczyć i tak za dużo o jednego a napewno na ten moment niebpotrzebny ktoś nowy w tym temacie
  9. Mnie wtedy nie będzie już tu pewnie. 😇bo będę chciał pewnie adma na jakimś serw czy coś  ale jak bym był to się zmierzymy xd

10. hansuxD

ts3 [Odrzucone][TS3] XtremE

Dowiedizalem się już trochę na twój temat wiec zmieniam zdanie na tak xd
  11. hansuxD

s1 [Odrzucone][Helper] OmG

Powiem tak tez chciałbym się strać ale wiem ze przegiąłem i nie będę miał opcji dlatego panie Pawle jestem na tak bo wiem kiedy i jak odeszles i widzę wielka zmianę jako osoby i jako lidera a tak samo całej ekipy wolf potrafisz ja upilnować wiec tak jak powiedziałem jestem na tak argumenty -wiek -były admin - znajomosci regulaminu przeszczeganie go -wielka poprawa zachowania
  12. hansuxD

s1 [Przyjęte]Przekazania dla ekip s1 :D pozdro

Jak tu hansu zarapuje to bana dostanie za te h... czy to weed czy to rekt zachowanie nie ladnie i pozbyć się ich na serwerze w mik bo serwer s1 przyciągał mnie zawsze ale ostatni odpycha bo patologia przybyła nie da się grać ani grzecznie stać bo zaraz spam na czacie ze ktoś tam kogoś wyzywa nie ładnie admini pracują ciężko ale ciagle przychodzi jakieś dziecko szkoda ze nie mam adma bo mieli byście przekichane przeprosin za wyzwanie tylu ekip nie przyjmę bo to już było nie ładne raz ze tyle ekip to na forum dodałeś to dziadzie jedyne co ci obiecam to ze cię na serwie znajdę a wtedy w budzie zamknę i poproszę serwer ładnie by cię nie karmić bo tak nie ładnie i będziesz przykładem ze zwierzynę i hamstwo zamyka się szybko w klatce xd tak na szybko pisałem xd
  13. hansuxD

No chyba ze tak xd ale i tak tam tylu helperow w starczy xd
  14. Nieee coś ty nie masz za co tylko dam Xî radę na przyszłość nigdy nie dawaj takich ss pod podaniem bo nie można tak bo to inny temat taka rada od hansika 👍✌️👌
  15. hansuxD

ts3 [Odrzucone][TS3] XtremE

Powiem ci tak jak dlamnie na nie konto na forum pod podanie do tego pierwsza wizyta nawet miesiące nie ma nikt cię nie kojarzy i jak dlamnie kulawo by to wyglądało jak by ktoś kto jest tu od roku zobaczył admina który ledwie zaczął na tym ts przebywać na dodatek widzę ze już urlop ci się szykuje oczywiście jestem tylko użytkownikiem i moja wypowiedz to tylko moje zdanie dlatego życzę ci powodzenia 😊 z poważaniem hansuxd
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK