Jump to content
  • 3
Alladyn99

inne [PROPOZYCJA] Zakaz budowania baz ze sklejanymi ściankami.

Question

Witam piszę z taką propozycja żeby dodać do regulaminu ZAKAZ BUDOWANIA BAZ ZE SKLEJANYMI ŚCIANKAMI. Sam jestem osobą która te ścianki buduje ale od dłuższego czasu juz ich nie stosuje ponieważ, przez te ścianki nie ma ma żadnej satysfakcji gry. Pewnie zapytacie dlaczego. Już wam tumaczę. Ponieważ ktoś zbuduję baza np na 300 c4 i tu nie ma żadnych możliwości wypikania tej bazy ponieważ dropy na niektórych serwerach nie są do tego przystosowane i tu są małe szanse że ktoś taka bazę wypika jedynie ekipa 30 osobowa gdzie ludzie dropia przez całego wipe i pikaja pod koniec. Moim zdaniem sklejane ścianki powinny być na takim serwerze jak x1000 i może na x15. A reszta serwerów takich jak x1, x3, x5 powinien być zakaz budowania tych sklejanych ścianek. Zapraszam do komentowania mojej propozycji i oczywiście bez hejtu.

Edited by Wojtek2099
  • Like 7

Recommended Posts

• 1
Godzinę temu, papieszu napisał:

Przykład bazy? i każda jest do spikania wystarczy umieć plantować ;)

Osobiście na nie, sklejaki są i niech będą :) 

Umiejętność pikania nie ma tu nic do rzeczy akurat, jak masz 15 os ekipe gdzie każdy ma svipa z 9c4 i 7 deto to faktycznie sklejaki nie maja żadnego znaczenia. Jednak jeśli grasz w 5 osób nie masz szans na spikanie żadnej dobrze zbudowanej bazy na sklejakach, przynajmniej  na s1 z takim dropem deto z hangarów gdzie wipe trwa tylko tydzień  (chyba że drop deto został jakoś zmieniony w niedawnym czasie).

Standardowo magazyn jest na ok 100c4, na sklejakach jeśli jesteś dobrym budowniczym prawdopodobnie podciagniesz to pod ok 250c4 =unraidable, co tyczy się wielu innych miejscówek na mapie. Jaki sens takiej gry w sumie? 🤔

Jestem za :D

Edited by Mashaa
  • Like 6

• 1
W dniu 16.03.2020 o 15:15, Macuk napisał:

Z takim dropem serwery już są i nie miały by zbytnio one sensu. Tak jak napisałem wyżej, było dużo pytań i próśb by powstał serwer classic/X1.

Nie będzie ponieważ to nie ma sens na serwerze X1, nawet na serwerze X3 nie ma.

1 godzinę temu, papieszu napisał:

Nie moja. I to że wychodzi nie zmienia faktu że jest zabudowana standardowo wystarczy pomyśleć
A że jointy są op jak nie jedna miejscówka pod sklejaki to juz urok standardowej mapy :)

niestety twoja odpowiedź jest nieobiektywna bo twoja ekipa liczy sobie sporo osób a na dodatek macie vipy wykupione a jak ktoś gra normalnie bez tryhardu to nie ma szans na wypikanie takiej bazy 

jestem jak najbardziej na tak 

• Like 5

• 1

Jestem za!

Sklejaki psują ekonomię Hurtworlda i... nie każdy potrafi je zbudować, a dają przeogromną przewagę, a drop deto na s1 i vipy sprawiają, że bez wydawania pieniędzy albo ogromnej masówki nie da się żadnego maina na sklejakach spikać, a szczególnie mając 4 godziny na grę co odbiera przyjemność ludziom z grania.

Jeśli jednak mają zostać to drop deto w górę, słabsze kity i ogólnodostępny poradnik budowania dla nowych graczy na forum, najlepiej przypięty post z filmem :) A i szybkie przepalanie, bo żelaza na sklejaki dużo trzeba, a przepalarki i maszyny to główne źródła lagów.

• Like 3
  • Do not like it 1

• 1

Jestem za! 

Na s1 nawet mała wnęka ze sklejaków jest op, ponieważ drop deto z hangarów jest tragiczny, a o vipach już się wypowiadałem niejednokrotnie, że są niepoważne. p2w

• Like 3

• 1
W dniu 23.03.2020 o 17:26, Wojtek2099 napisał:

Witam piszę z taką propozycja żeby dodać do regulaminu ZAKAZ BUDOWANIA BAZ ZE SKLEJANYMI ŚCIANKAMI. Sam jestem osobą która te ścianki buduje ale od dłuższego czasu juz ich nie stosuje ponieważ, przez te ścianki nie ma ma żadnej satysfakcji gry. Pewnie zapytacie dlaczego. Już wam tumaczę. Ponieważ ktoś zbuduję baza np na 300 c4 i tu nie ma żadnych możliwości wypikania tej bazy ponieważ dropy na niektórych serwerach nie są do tego przystosowane i tu są małe szanse że ktoś taka bazę wypika jedynie ekipa 30 osobowa gdzie ludzie dropia przez całego wipe i pikaja pod koniec. Moim zdaniem sklejane ścianki powinny być na takim serwerze jak x1000 i może na x15. A reszta serwerów takich jak x1, x3, x5 powinien być zakaz budowania tych sklejanych ścianek. Zapraszam do komentowania mojej propozycji i oczywiście bez hejtu.

na x15 leci tak mało deto ze przyklejaki jaskinia zakret jointy sa niezniszczalne robie sam tak bazy i w sumie to dobry pomysł przesuwane sa wystarczajace 

• Like 2

• 1

Zakaz sklejek, przesuwane oki!

Jako wieloletni gracz hurtworlda, od razu moge powiedziec że gdy ludzie nie znali jeszcze sklejanych scian bylo lepiej :)
Przecież to co teraz sie dzieje to jest praktycznie jak inflacja c4 XD OP baza na 10000 c4 ? NO TO DAJMY VIPOM 10000x4 , oczywiście przesadzam z Tym ale jest to troche prawda ; )
Zakazać sklejek, ogarniczyć chociaż minimalnie vipy ;)

• Like 2

• 1

Jointy OP ? pierwsze słyszę, masówka na vipach XD Strzelać nie umieją, dać wam tylko kilofy i zbierajcie materiały na sklejki.
Rajdowanie bazy na 300c4 jest możliwe ? tak jeżeli na kilka godzin serwer będzie pusty i nikt nie będzie przeszkadzał bo w momencie jeżeli ludzie z bazy będą się bronic + inni będą podbiegać i przeszkadzać, nie takie coś nie jest do rajdu : )

Cały urok HW uciekł wraz  z tymi ścianami .

• Like 1

• 1

dark lepiej jak dasz informacje ze na 1 malym betonie maksymalnie mozna zbudowac 4 scianki bo zaraz beda agenty co zrobia np 6 albo 7 scianek na 1 malym betonie i beda sie klócic ze to przeciez nie sa sklejaki bo jest przerwa (ze sklejakow 1 maly beton = 8 scian)

Edited by Matwoj24
  • Like 2

• 0
3 minuty temu, papieszu napisał:

Przykład bazy? i każda jest do spikania wystarczy umieć plantować ;)

Np twoja baza na jointach może jest na około 150- 200c4 :3 

3 minuty temu, papieszu napisał:

Osobiście na nie, sklejaki są i niech będą :) 

Dziekuję za wypowiedzenie się :)

I też zwróć na to uwage gdzie Ci ekipa np 5 osobowa wypika takiego maina. Innym tez trzeba dać szanse :)

Edited by Wojtek2099
  • Like 1

• 0
W dniu 23.03.2020 o 17:40, papieszu napisał:

Nie moja. I to że wychodzi nie zmienia faktu że jest zabudowana standardowo wystarczy pomyśleć
A że jointy są op jak nie jedna miejscówka pod sklejaki to juz urok standardowej mapy :)

Moze jest w tym urok standardowej mapy ale uroku gry to nie ma za bardzo bo co wipe sie tylko buduje baze i pika jakies klitki  a pod napro/jaskinie/zakret zima/ex/joint  itd nie masz podejscia juz nie mowie o pikaniu na ON lub jak ktos plecy robi 

dodajmy ze jak ktos uzbiera te ceki na wypikanie np czegos na 100 to z tej bazy ile moze wyniesc ? eq kolorków i jakies  1/5 cek jaka uzyłes KEKW

• Like 1

• 0
Godzinę temu, Marszol napisał:

Na nie. Ludzie potrafią zrajdować takie bazy. 

Mowisz ze na serwerze x5 da sie taka baze zrajdować tak ? Większość ekip np gdzie jest 5 osob nazbiera ci około 200 c4 na maina hmm(w sumie jak bedą zbierac przez całego wipe bez pikania niczego to wypikaja :) ). Kiedys byłeś helperem myśl pod względem wszystkich graczy a nie pod względem tylko tych mniejszych ekip ;) Ale dzieki za wypowiedzenie się :)

• 0

zamiast zakaz budowania bo myślę że trudno byłoby to zrobić to można zrobić limit budowy na danym terenie 

• Like 1

• 0
1 minutę temu, MateoGaming napisał:

zamiast zakaz budowania bo myślę że trudno byłoby to zrobić to można zrobić limit budowy na danym terenie 

Powiem tak limit budowy wiecej zepsuje niz pomoże ponieważ nawet jak dany gracz bedzie chciał zrobic baze na na iksach to zbuduje mniej bo limit 

• Like 1

• 0
18 minut temu, Alladyn99 napisał:

Powiem tak limit budowy wiecej zepsuje niz pomoże ponieważ nawet jak dany gracz bedzie chciał zrobic baze na na iksach to zbuduje mniej bo limit

chodzi mi o miejscówki które cięzko zrajdować i zrobić tam minimalny limit budowy tak żeby dało się tą baze zrajdowac 

• 0
7 godzin temu, Alladyn99 napisał:

Kiedys byłeś helperem 

A nawet modem byłem 😋 nie nie mówię na x5 bo nie gram na x5 tylko na x3 

Edited by Marszol

• 0
3 godziny temu, Gjanko23 napisał:

Tak samo na nie no sorry ale każda tak baza jest do spikania pozdro

i o to chodzi xD

jak boisz się o baze to nie graj w gry survivalowe z systemem budowania bo to nie są gry dla CIebie najwidoczniej.

Gra survivalowa w której nie ma strachu o baze, a na obecną chwile nie ma, to nie jest gra survivalowa.

• Like 2