Jump to content

Alladyn99

User
  • Content Count

9
  • Last visited

• Days Won

1

Alladyn99 last won the day on January 30

Alladyn99 had the most liked content!

Community Reputation

14 Przyjazny

About Alladyn99

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Alladyn
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4000

Recent Profile Visitors

63 profile views
  1. Powiem tak limit budowy wiecej zepsuje niz pomoże ponieważ nawet jak dany gracz bedzie chciał zrobic baze na na iksach to zbuduje mniej bo limit
  2. Mowisz ze na serwerze x5 da sie taka baze zrajdować tak ? Większość ekip np gdzie jest 5 osob nazbiera ci około 200 c4 na maina hmm(w sumie jak bedą zbierac przez całego wipe bez pikania niczego to wypikaja ). Kiedys byłeś helperem myśl pod względem wszystkich graczy a nie pod względem tylko tych mniejszych ekip Ale dzieki za wypowiedzenie się
  3. Witam nie posiadam żadnego programu VPN ale nie moge wejsc na serwer i takie cos mi pisze Prosił bym o pomoc
  4. Np twoja baza na jointach może jest na około 150- 200c4 :3 Dziekuję za wypowiedzenie się I też zwróć na to uwage gdzie Ci ekipa np 5 osobowa wypika takiego maina. Innym tez trzeba dać szanse
  5. Witam piszę z taką propozycja żeby dodać do regulaminu ZAKAZ BUDOWANIA BAZ ZE SKLEJANYMI ŚCIANKAMI. Sam jestem osobą która te ścianki buduje ale od dłuższego czasu juz ich nie stosuje ponieważ, przez te ścianki nie ma ma żadnej satysfakcji gry. Pewnie zapytacie dlaczego. Już wam tumaczę. Ponieważ ktoś zbuduję baza np na 300 c4 i tu nie ma żadnych możliwości wypikania tej bazy ponieważ dropy na niektórych serwerach nie są do tego przystosowane i tu są małe szanse że ktoś taka bazę wypika jedynie ekipa 30 osobowa gdzie ludzie dropia przez całego wipe i pikaja pod koniec. Moim zdaniem sklejane ścianki powinny być na takim serwerze jak x1000 i może na x15. A reszta serwerów takich jak x1, x3, x5 powinien być zakaz budowania tych sklejanych ścianek. Zapraszam do komentowania mojej propozycji i oczywiście bez hejtu.
  6. Alladyn99

s8 [Odrzucone]Helper Alladyn

Nick na forum: Wojtek2099 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aktualny mój nick to: Alladyn SteamID: 76561198290998095 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Powiem tak to nie jest jakaś wiela ekipa czy klan. Po prostu gramy sobie w parę osób bez żadnej nazwy ekipy Imię: Wojtek Wiek: 21 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Znajomość gry mam duża mam w Hurtworlda przegrane około 4 tysięcy godzin Steam i około 400 godzin nosteam. Czas jaki możesz poświecić serwerowi:Dziennie mogę poświęcić około 4-6 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, pełniłem taka funkcję, a dokładnie byłem jednym z właściciel-ów serwera x5 steam Coś o sobie: Mam na imię Wojtek i mam 21 lat. Z wykształcenia jestem mechanikiem oraz motoryzacja to moje jedno z paru hobby i nie powiem mam na punkcie motoryzacji nie małego bzika, jeśli mogę tak to ująć. Drugim moim hobby są gry komputerowe, gry to jest taki mój mały zabójca czasu . Jak już wspominałem wyżej byłem jednym z właściciel-ów serwera x5 steam. Z charakteru jestem wybuchowy nie będę ukrywał, ale też jestem osobą miłą jak i uprzejmą i lubię pomagać ludziom w rozwiązaniu jakiegoś problemu związanego z gra i nie tylko. Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Na waszej serwerowni mam przegrane około 700-800 godzin. Jestem osoba bezstronna, zawsze popieram tą stronę która ma racje. Będę się starał jak najbardziej pomagać wam w rozwoju serwera, żeby było jak najmniej cheater-ów bo to tylko psuje rozgrywkę innym. Jeśli dostanę od was taką szanse zobaczycie że nie podjęliście złej decyzji przyjmując mnie w wasze szeregi.
  7. Alladyn99

s8 [Przyjęte]Odwołanie (bubuś)

Bubuś po pierwsze osobo która się spruła (Jak to ty ująłeś) o bana dla Ciebie, to byłem ja. Ponieważ za stratę itemu w grze, ty udostępniasz czyjeś dane osobowe to jest coś nie halo co ? Po 2 jak to podkreślił MateoGaming skąd wiesz ze ta osoba miała kiedyś taki nick, jak od ponad pół roku gra pod innym ? Może jestem zwykłym graczem, ale jak dla mnie ban był słuszny
  8. Alladyn99

s8 [Odrzucone]Odwołanie Alladyn

Ponieważ banował każdego po kolei nawet jak ktoś sobie za żartował że ma cheaty, to odrazu leciał ban i sie troche już tym zirytowałem, ale tez w sumie nie potrzebnie spamowałem
  9. Twój nick: Alladyn_hw69.pl Id konta: 76561198068682763 Data nadania bana: 09.01.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s8 Powód bana: wklejałem napis z czita gdzie nie posiadałem go ponieważ 5 minut przed tym byłem sprawdzany i byłem czysty w 100% Uzasadnienie: Moje odwołanie powinno być rozpatrzone na plus, ponieważ okazuje skruchę mogłem się nie wydurniać. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Wasz serwer zareklamowałem na FanPage hurtworld.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...