Jump to content

Pikushw

Pener
  • Content Count

130
  • Last visited

• Days Won

3

Pikushw last won the day on September 1

Pikushw had the most liked content!

Community Reputation

51 Dobry

1 Follower

About Pikushw

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ★PIKA★ Pikus
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000+

Recent Profile Visitors

403 profile views
  1. Pikushw

Pikus powraca ;D

Siemanko. Niektórzy mnie pewnie już kojarzą tutaj z racji z tego że ,byłem tutaj N Helperem no i też dużo poświęcałem czasu na gre ;D Mam nadzieje , ze będzie tak jak kiedyś ! Miło powrócić do starych dobrych czasów hej !
  2. Tylko, że nikomu nie udowodnisz właśnie ,że zostało wywalone. My jak rajdowaliśmy tylko 1 raz udało nam się udowodnić jak deto leżało na glebie jeszcze
  3. Nie no tłuszcz jeszcze nie leci tak nagorzej, ale jak porównać no to na x3 leci tyle samo a na niektorych i wiecej Mozna zrobic np 20/25 drop a nie zeby 5 wylatywalo ;D
  4. Pikushw

s6 [Przyjęte]Odwołanie RAGE

Skoro mówisz , że pare razy Ci wywaliło neta. To może zrobiłeś jakiegoś ss , że faktycznie CI go wywaliło ? chociażby ikone od neta
  5. Również jestem na duże TAK !
  6. byłem na serwerowniach gdzie właśnie tak bylo. Czyli zrobcie x3 bez tp bedzie super. 1 waip, a potem było już coraz mniej ludzi aż nikt nie grał.
  7. Pikushw

s5 [Odrzucone][UB] Mojang ( Clan UK )

Wspomnieć, a przyznać się do tego ze sie jest odpalonym to różnica .
  8. Pikushw

s5 [Odrzucone][UB] Mojang ( Clan UK )

Nie rozumiem ... Nawet jeżeli to było w formie żartu, to poco .. ? Co chciałeś tym udowodnić i komu ? To tak jak byś pukał prostytutkę, a ona w formie żartu powiedziała by Ci , że ma HIV albo koronawirusa. Nie zareagował byś ? Nie zgłosił byś tego na policje ? To jest ta sama sytuacja Akcja=reakcja. Teraz będziesz miał czas by przemyśleć. Nikt nie wie czy ty żartujesz czy uważasz sie za boga , że kara Cię ominie. Takie rzeczy możesz pisać na pw a nie w grze gdzie wszyscy widzą.
  9. Pikushw

s5 [Odrzucone][UB] Taper

Zastosuj się do wzoru pierw Teraz to już po ptokach, takie bany wyjasnia sie od strzała na ts. Bo potem to już mogłeś usunąć 😜
  10. Ktoś raz pisał właśnie , że nie zwiekszą czegoś tam bo to jest survival i ma być trudno A warpy to co, nie jest ułatwienie ? Jest i to mega bynajmniej na początku waipa serwer x5 to jest łatwy serwer. Grałem serwerach x5 kupe czasu, i nigdzie tak niskiego dropu nie było. Nawet na x3 jest wiekszy drop skrzynki respiące sie nie wiadomo ile .. Tutaj powinno być wszystko podniesione, deto,drop/role/skrzynki z hangarów itp. To jest x5 zabawa, a nie classic
  11. Pikushw

Wyrazy na ostatnią litere.

Apokalipsa
  12. Dark tyle już czekamy ;D Najwcześniej w najbliższym tyg. a kiedy najpóźniej ? Czekamy na to wszyscy jak na zbawienie xd
  13. Pikushw

Ass
  14. Pikushw

aseksualny
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...