Jump to content

DannyKokosu

User
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About DannyKokosu

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    kryształ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. DannyKokosu

[Przyjęte]Helper★PIKA★ Pikus HW69.PL

Zdecydowanie na TAK Doświadczony zaangażowany w serwer i pomocny gracz.
  2. DannyKokosu

[Przyjęte][Odwołanie] Kryształ

a więc co dalej z odwołaniem?
  3. DannyKokosu

Nikogo z naszej ekipy nie było na serwerze od rana XD przepalarka nie chodzi od kilkunastu godzin. Jakaś odpowiedz dzis? Wasz świetny plugin jak widac sie myli i juz jedna ekipe odbanowałes może zrobisz coś z resztą? EDIT: Już 2 ekipy odbanowałes czyli kolejna pomyłka pluginu 2/3 czekam wciąż na nas
  4. DannyKokosu

Jak mnie na serwerze nie było XDD w przeplarce nic nie było i nie paliła sie
  5. [Odwołanie] Kryształ hw69.pl Wzór treści tematu: () Twój nick: Kryształ hw69.pl Id konta: 76561198889801685 Data nadania bana: 04.04.2020 16:20 Czas jaki pozostał do końca: 7 dni Nick moderatora: Z automatu Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: lagowanie przepalarką Uzasadnienie: Przepalarka za która dostałem bana była pusta prawdopodobnie nawet sie nie paliła żaden item nie wypadł na ziemie napewno , byłem jakies 2 kubiki dalej. 0 Ostrzeżeń ani powiadomień ban z bomby na tydzień za nic + poleciała cała moja ekipa której nawet nie było na serwerze. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: .
  6. Ludzie zamiast budowac non stop beda zbierac o wiele wiecej na rajdy i pvp wiec worthy tez bedą poza tym nie chodzi o sam zysk a przejęcie czyjejś bazy...
  7. Wiekszość potrafi budować co skutkuje tym ze bazy na serwerach x1 x3 x5 są poprostu nie do wysadzenia. Chyba ze w ostatni dzien wipe a to nie ma sensu.
  8. Bazy bez totemów są usuwane?Jakos tego nie widac i cała mapa jest zaśmiecona.
  9. DannyKokosu

Event na Pancerną Bazę

Ekipa [ P2W ] zgłasza bazę do konkursu Serwer [S1] Miejscówka [ Zakręt Zima ] Ilość osób w ekipie [ 5 ] Screen https://imgur.com/a/u2EgfD0 https://imgur.com/a/owxND5p baza zraidowana
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...