Jump to content

KeniuQ

User
  • Content Count

44
  • Last visited

• Days Won

2

KeniuQ last won the day on March 3

KeniuQ had the most liked content!

Community Reputation

33 Przyjazny

About KeniuQ

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    KeniuQ
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. KeniuQ

s1 VIPy

Może jakaś odpowiedź?
  2. KeniuQ

s6 Antybunnyhop

Często ludzie byli zgłaszani,bo przelecieli całą polanke na bh lub coś takiego, a teraz cheaty nie będą widoczne. A wątpię aby adminstracja sprawdziła kogoś kto nie udziela się na czacie,nie zabija podejrzanie,zgłoszeń nie ma, a na espie może latać.
  3. KeniuQ

s6 Antybunnyhop

Bez sensu. Auto bh można przynajmniej nagrać, a takto każdy będzie latał na samym espie, co według mnie jest gorsze.
  4. Więcej ludzi? Ale dlaczego? Są teraz korona ferie i bardzo dużą część osób siedzi w domu, a z tego co pamiętam to będą wipe na s1,s5 i do tego dochodzą inne serwery nie z tej serwerowni. Gdzie s1 i s5 jest mega popularne i będzie 100/100 a s2 dopiero musi z tymi serwerami konkurować o ludzi więc myślę że znów będzie malutko osób jeśli zrobi się wipe podobnie do s1/s5. A jeśli ludzie zaczną dziś grać lub jutro to im szkoda będzie porzucić to co mają.
  5. Można poinformować graczy teraz, czyli kilka godzin przed wipe, a nie 50min jak ostatnio. Do tego serwer i tak jest pusty,więc co za różnica. Tak to ludzie przynajmniej mieli by gdzie pograć, jak skończyli wipe s1/s5 i tp.
  6. Jestem za! Na s1 nawet mała wnęka ze sklejaków jest op, ponieważ drop deto z hangarów jest tragiczny, a o vipach już się wypowiadałem niejednokrotnie, że są niepoważne. p2w
  7. Witam. A więc tak, s2 zostało wprowadzone równy tydzień temu i pierwszy wipe miał być testowy. Z racji tego że nikt już tam nie gra, i serwer jest pusty, osoby wbijają sporadycznie i wychodzą po chwili, może można by tam zrobić dziś wipe? Równo po tygodniu startu serwera. Myślę że to byłby spoko pomysł,ponieważ dużo osób właśnie kończy wipe np. na s1,s5 lub na jakiś innych serwerach Czekam na szybką odpowiedź i oby na informacje o wipe! Pozdrawiam KeniuQ
  8. Mógłby być to serwer podobny do myhw, boberworlda gdzie drop wynosiłby x3. Ale takie x3 prawdziwe,a nie jak na s5. Do tego można dać bez tp/home. Zrobić jak najmniej p2w. Oczywiście mając na myśli serwer jak najmniej p2w to mam na myśli drop deto z hangarów dosyć wysoki,kolorków tak samo, tak aby każdy ekipa mimo braku rang mogła robić duże rajdy. Wipe co tydzień. Takiego serwera na hw69 nigdy nie było. Zawsze drop był mega zaniżony, a taki serwer typowo pod rajdy na online i fajną zabawę byłby spoko. W ostateczności żeby unikać rajdów na off i ludzi co są nolife i za przeproszeniem jebią bazy o 4 w nocy można by dać raidblocka od północy do 8 rano. Wtedy gra toczyła by się dłużej, a ludzie przynajmiej mogli by bronić swoich baz i jest opcja że po zrajdowaniu, nie poddadzą się tylko będą grać dalej. To tylko moja propozycja czekam na wasze opinie ❤️
  9. Drewniana podsadzka jak najbardziej no bo w sumie nic nie zmienia w gameplayu,stalowe dodatki podobnie,ale ciężarówki bym nie dodawał bo jest przesadzona.
  10. only p2w Wyrzucić mody i spoko by był.
  11. KeniuQ

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Była zerowa reklama serwera. Post na forum 40 min przed startem, i prócz tego ludzie zostali już wysadzeni dlatego też nie grają.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...