Jump to content

KeniuQ

User
  • Content Count

51
  • Last visited

• Days Won

4

KeniuQ last won the day on May 22

KeniuQ had the most liked content!

Community Reputation

44 Dobry

2 Followers

About KeniuQ

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    KeniuQ
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. KeniuQ

s1 [Propozycja] Block C4

Dajmy ogólnie zakaz pikania. Wtedy nikt nie zostanie zrajdowany i serwer będzie full cały wipe :)))
  2. KeniuQ

Rekrutacja

Eh no dobra. Ważne że nadropione
  3. KeniuQ

Rekrutacja

Jak umiesz machać kilofem to pewnie.
  4. KeniuQ

Rekrutacja

Siemanko.Szukam górników do ekipy: +50h umiejętność machania kilofem umiejętność waflowania dniami i nocami więcej info PW pozdrawiam KeniuQ
  5. Grasz na x5 tp i płaczesz o rajdy na online Od tego są serwery x3 notp. Choć jeśli chcesz się pobawić na ON to mogliście przyjść do mnie, to czekaliście aż logne na podwieszaku więc też śmiesznie. Ja bym nic nie wyrzucił zapewniam. A propo wyrzucania itemów było to zawsze i będzie, po prostu beka z takich ludzi i tyle, jest też coś takiego jak rajd dla zasady 😮 Nie wiem czy kiedyś o tym słyszeliście. A i @papieszu bany za wyrzucanie itemów XD bez komentarza
  6. KeniuQ

s5 [Odrzucone]Odwołanie - Dziku

40+ dni za jakieś pliki na kompie to wystarczająco. Ub dla tego pana ;D
  7. Twój Nick: KeniuQ Id konta: 76561198309945517 Data/czas bana: nie wiem Nick Moderatora: nie wiem , Powód bana: multikonto Uzasadnienie: Grałem na innym serwerze z miesiąc i gdy dzisiaj chce się podłączyć na s1 to pisze że mam bana za multi konto ?!? Może ktoś mi to wyjaśnić? XD W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach:
  8. KeniuQ

s1 VIPy

Może jakaś odpowiedź?
  9. KeniuQ

s6 Antybunnyhop

Często ludzie byli zgłaszani,bo przelecieli całą polanke na bh lub coś takiego, a teraz cheaty nie będą widoczne. A wątpię aby adminstracja sprawdziła kogoś kto nie udziela się na czacie,nie zabija podejrzanie,zgłoszeń nie ma, a na espie może latać.
  10. KeniuQ

s6 Antybunnyhop

Bez sensu. Auto bh można przynajmniej nagrać, a takto każdy będzie latał na samym espie, co według mnie jest gorsze.
  11. Więcej ludzi? Ale dlaczego? Są teraz korona ferie i bardzo dużą część osób siedzi w domu, a z tego co pamiętam to będą wipe na s1,s5 i do tego dochodzą inne serwery nie z tej serwerowni. Gdzie s1 i s5 jest mega popularne i będzie 100/100 a s2 dopiero musi z tymi serwerami konkurować o ludzi więc myślę że znów będzie malutko osób jeśli zrobi się wipe podobnie do s1/s5. A jeśli ludzie zaczną dziś grać lub jutro to im szkoda będzie porzucić to co mają.
  12. Można poinformować graczy teraz, czyli kilka godzin przed wipe, a nie 50min jak ostatnio. Do tego serwer i tak jest pusty,więc co za różnica. Tak to ludzie przynajmniej mieli by gdzie pograć, jak skończyli wipe s1/s5 i tp.
  13. Jestem za! Na s1 nawet mała wnęka ze sklejaków jest op, ponieważ drop deto z hangarów jest tragiczny, a o vipach już się wypowiadałem niejednokrotnie, że są niepoważne. p2w
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...