Skocz do zawartości

Cezarekv_v

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Cezarekv_v

• Tytuł
    Początkujący

Ostatnie wizyty

68 wyświetleń profilu
  1. Cezarekv_v

s6 [HELPER]Cezary

Nie wypada się wypowiadać pod własnym podaniem, ale jak ktoś podaje jakieś bezsensowne argumenty, w których chodzi jedynie o toksyczność i nic innego to wypada odpowiedzieć. Zacznę od tego, że raczej nie jest Ci wszystko jedno w jakim teamie jestem, bo mam wrażenie, że dalej Cie boli fakt przegranego wipe. Twój nick widzę tutaj przez 2 wipe, a uwierz, że grałem na s6 więcej niż Ty. Mówisz o Levinterze, że się sprzedal ; sprzedał się dlatego, że dal nam info Waszej bazy?(chcial z nami wtedy grac, ale ja bylem absolutnie przeciw) Wy na każdym WIPE się ukrywacie i nikt nie wie gdzie macie baze, bo pewnie dlatego, że slabo budujecie i Wasze bazy są na male ilosci C4. Jeśli chodzi o duszka, który już nie jest w naszej ekipie, a tu nie chodziło o to, że jest toxicem tylko o coś innego, jak chcesz sie dowiedzieć to pisz PW. A dopowiem jeszcze Ci, że rozmawialem z Motoriderem i sam przyznal, że nie daje rady ogarnąć wszystkich z Waszej ekipy, żeby zaprzestali flame-waru. Na jeden mój argument pięć Twoich to chyba liczyć nie potrafisz do pięciu. Kolejna osoba, która chciała z nami grać, ale ja również bylem przeciw(mimo ze reszta chciala, wraz z duszkiem). Wydawaleś się spoko, jak rozmawiałem z Tobą na temat zachowania Levintera na s6, ale cóż widać, że jeden klan Ostatni mój post, który ma ''bronić'' mnie przed jakimiś fałszywymi argumentami. Wolę poczekać aż ktoś wyżej się wypowie.
  2. Cezarekv_v

s6 [HELPER]Cezary

Rozumiem, że piszecie takie bzdury na mój temat tylko dlatego, że gram w przeciwnej ekipie do której macie ogromną antypatię, bo byliśmy lepsi niż Wy na jednym wipe. W dodatku macie 3 helperów w klanie wydaje mi się, że to troche przy dużo. Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek z Waszej drużynki wyzywał, czy kogokolwiek.(Oraz nie wliczaj w to toksycznych osób z mojej ''ekipy'' z którą nie będę już prawdopodobnie grał i za których nie odpowiadam) A już nie powiem o tym, że musiałem Ci przypominać, żebyś zmutował jedną osobę z Twojego ''teamu'' bo stwierdziłeś, że nie widziałeś. Dziwne, że Ty mesajah, czy Motorider nie wstydzicie się za tą swoją ekipę, która jest najbardziej toksyczna na serwerze. Ogólnie to nigdy nic nie mialem do Waszej ekipy nic, bo dla mnie jesteście tylko zwykłymi graczami, którzy nic nie znaczą dla mnie na tym serwerze. https://zapodaj.net/876f91ec109de.png.html https://zapodaj.net/8fedf3db48f07.png.html https://zapodaj.net/0416fb40a4435.png.html https://zapodaj.net/6807e1ef738ed.png.html A o to Wasz były helper z teamu. Także ja nie mówię już tutaj kto jest toxicem.
  3. Cezarekv_v

s6 [HELPER]Cezary

Nick na forum: Cezarekv_v Nick w grze pod jakim grałeś u nas: ☠aGp☠Cezary. CSGO-SKINS.COM SteamID: 76561198440414268 Imię: Czarek. Wiek: 17 lat (23.06 18 ) Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 8/10 (600H oryginał + spacewar) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6h dziennie(najczęściej jestem dostępny w nocy) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie miałem okazji pełnić tej funkcji. Coś o sobie: Mam na imię Cezary. Na co dzień uczęszczam do szkoły branżowej na profilu mechanik samochodowy. Mieszkam w wojewódzstwie mazowieckim. Moimi zainteresowaniami są, jak po szkole samochody i majsterkowanie w nich. Interesuję się również piłką nożną (oglądam, nie gram) oraz jak wiadomo gry komputerowe od dziecka. Dlaczego Ty: Często brakuje helperów w godzinach nocnych, więc myślę, że jestem w stanie się poświęcić, by przypilnować serwera w tych godzinach, a również przede wszystkim chciałbym spróbować się, czy sprawdzić na tym stanowisku. Oraz dlatego, że zauważyłem wolne miejsce na serwerze 6.
  4. Cezarekv_v

s5 Lepsze rolle dla Vip-ów

na s5 rolle są dobre, jak juz to na s6 je poprawic
  5. Cezarekv_v

Rezerwacja nazwy clanu.

Szanuje klan
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK