Skocz do zawartości

staszek2017k

Helper HW
  • Zawartość

12
  • Ostatnia wizyta

• Time Online

6d 17h 52m 47s

Reputacja

4 Neutralny

O staszek2017k

• Tytuł
    Bywalec
  • Urodziny 04.06.1997

Hurtworld

• Nick w grze
    Stalker
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    220

Kontakt

• Email
    york6@op.pl

Ostatnie wizyty

66 wyświetleń profilu
  1. staszek2017k

rejestracja klanu

Prosze usunac temat przepraszam
  2. staszek2017k

rejestracja klanu

Witam Chialbym zarejstrowac moj klan DEAD nicki graczy : Stalker $$_Strażak_sam_$$ JanuszZHogwardu EXEC
  3. staszek2017k

s6 [Przyjęte]staszek2017k

pw napisalem
  4. staszek2017k

5. staszek2017k

Nick na forum: staszek2017k Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Stalker wczesniej czesio hydraulik SteamID: 76561198801680840 Imię: Dominik Wiek: 21 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 8.5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8-14 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIE Coś o sobie: Jestem uczciwy i spokojny.Uzalezniony od gry w hurtword na 100 % . Gram tylko w nia 120h w 2tyg..Zawsze jestem chcetny do pomocy. Dlaczego Ty: poniewaz wiem ze moge duzo poswiecic czasu na gre . Nigdy nie uzywam wulgaryzmow czy to na czacie czy w rzeczywistosci.Skladam podanie dlatego ze gram przewaznie z rana oraz co drugi dzien robie nocki i wtedy brakuje helpera poniewaz duzo graczy przeklina co mnie denerwuje .Takze wtedy wbijaja osoby ktore maja w nicku nazwe innego serwery itd. .Chialby,m zostac helperem by muc takie osoby upomnic ze cos robia zle .dziekuje
  6. staszek2017k

Szukam Ekipy

Siemanko szukam jakies fajnej ekipy na s6 . Bardzo czesto gram teraz poniewaz nie pracuje lat 21 . znajomosc gry 9/10 znajomosc mapy 6/10 posiadam mikrofon ts3 Moge grac caly tydzien a w weekendy mam szkole wiec tylko nocki 160h na hw69.pl nick w grze Staszek2017k a teraz unnamed
  7. staszek2017k

s5 [Rozwiązane]ZNIKLNELY MI AUTA

bez sensu m0glaby adminisstracja zrobic by np vip evip mial 2
  8. staszek2017k

s5 [Rozwiązane]ZNIKLNELY MI AUTA

tak ..ja mialem na wszystkie
  9. Witam forumowiczow to moj piewrszy post ale do zeczy gram na s5 Staszek2017k ..wczoraj z kolegami robilismy auta..ja jedno zrobilem z e vip ..wsumie mielismy 2 auta 2kangi i 2 quady rano jak weszlismy na serwer to joz ich nie bylo zostal 1 quad ktory ma 3kola zalaczam screnna zeby niebylo ze klamie
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK