Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

NieMogeTak

Moderator HW
  • Zawartość

223
  • Ostatnio

• Wygrane dni

2
  • Time Online

48d 16h 49m 50s

NieMogeTak wygrał w ostatnim dniu 7 Kwiecień

NieMogeTak ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

85 Szlachetny

6 obserwujących

O NieMogeTak

• Ranga
    Mod HW / Admin TS

Hurtworld

• Nick w grze
    NieMogeTak
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    6 godzin
  1. Administracja Serwerów Hurtworld

@Levinter Został przyjęty na helpera s6
  2. Sprawa została wyjaśniona około tygodnia temu lecz zapomniałem zamknąć temat. A więc Zamykam
  3. s8 [Odrzucone][HELPER] ZiabaToZiomal

Duża większość administracji zbytnio nie jest za przyjęcie Ciebie więc proszę pograj wpierw na serwerze na którym składasz podanie a następnie staraj się o jakąś funkcję .
  4. s6 Helper

Mamy jedno wolne miejsce więc myślę , że można było by przeprowadzić rekrutację . Myślę że jutro o godzinie 16 będzie dobrze jeżeli nie możesz to proszę napisz mi na forum
  5. Event hw69.pl Eventy mogą powstać w różny sposób mamy kilka propozycji które postaramy się w skrócie przekazać oraz możemy podjąć się realizacji tego. A wiec tak : 1. Pierwszy event polegał by na najprostszym pvp wybuduje arenke zaprosimy tam dwie osoby, osoba wygrana zapraszana jest do pomieszczenia w którym czekać będzie na kolejną walkę żeby nie było tak łatwo. 2. Drugi event polegał by na pvp car (to dla ekip 4vs4) 3. Trzeci event mógł by być (ekipa na ekipe) mam na myśli bazę z żelaza 5 osób w jednym team 5 w drugim będą mogli walczyć między sobą która ekipa pierwsza wysadzi bazę przeciwnika wygrywa. 4. Czwartym eventem mogły by być wojny magazynowe każdy wie na czym polegają. Eventy maja na celu umilić grę na serwerach hw69 inie tylko maja przynieść dobrą opinię zwłaszcza ze hw v1 nudzi się już graczom.Każdy event przebiegał by na określonym regulaminie przekazywanym przy starcie eventu.Dla eventów można by było stworzyć osobny serwer na który każda osoba mogła by wejść mam na myśli osoby z różnych serwerów. Lista wygranych osób przekazywana była by właścicielowi który by dał nagrody,by potem nie było pisania że np. helper respi itemy,zabiera itemy z eventu dla siebie itp. A więc ja jestem chętny żeby to organizować wraz z NieMogeTak oraz eN. Informacja o evencie pojawi się na ts3 , fanpage oraz na serwerach hw69.pl Pozdrawiamy: Motorider , eN , NieMogeTak.
  6. s4 [Odrzucone]Rekrutacja s4

Odrzucam po pierwsze rekrutacja tylko na Helperów nie było wzoru na początku podania . Następne podanie na Helpera możesz złożyć 7 dni po odrzuceniu obecnego . Pozdrawiam NieMogeTak
  7. Administracja Serwerów Hurtworld

@xXMaTriXx został wyrzucony za nie aktywność i nie dogadywanie się z resztą zespołu.
  8. Administracja Serwerów Hurtworld

@♛Yankes♛ Został przyjęty po samodzielnej rekrutacji przez @NieMogeTak tak
  9. s8 [Przyjęte][Helper] GJANKO2-

Powodzenia
  10. Administracja Serwerów Hurtworld

@Gjanko23 został przyjęty na Helpera S8 @mesajah został przyjęty na Helpera s6
  11. s6 [Odrzucone][Helper] Xerdex

Zapraszam na rekru dzisiaj godzina 18:45 tak bym na smerfy zdążył o 19:00 Jak Ci nie pasuje godzina lub coś napisz mi pw na forum
  12. s2 [Przyjęte][Helper] Yankes

Zapraszam na rekru godzina 19:30 jeśli Ci nie odpowiada napisz mi na forum pw
  13. s8 [Przyjęte][Helper] GJANKO2-

Zapraszam na rekru dziś godzina 19:00 wrazie gdyby godzina Ci nie odpowiadała lub dzień napisz na forum do mnie na pw
  14. s6 [Przyjęte][Helper] mesajah

Zapraszam dziś na rekru godzina 19:15 wrazie jak godzina Ci nie odpowiada lub dzień napisz na pw na forum kiedy odpowiada napewno jakoś się dogadamy
  15. Administracja Serwerów Hurtworld

@matheo0192 przyjęty na Helpera s1 @Motorider przyjęty na Helpera s6
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK