Jump to content

Marszol

Pener
  • Content Count

472
  • Last visited

• Days Won

43

Marszol last won the day on May 23

Marszol had the most liked content!

Community Reputation

265 Rycerski

About Marszol

• Rank
    ProUser

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1600+

Recent Profile Visitors

2,135 profile views

Single Status Update

See all updates by Marszol

1. Witam wszystkich minęło trochę czasu, czas w którym było setki przemyśleń tego co robiłem wcześniej, aż doszło wszystko do mnie czytając moje stare wiadomość zrozumiałem co robiłem jakim Chu**m byłem dlatego właśnie piszę to.

@Madani tobie popsulem najwięcej krwi przepraszam szczerze zrozumiałem swoje błędy i przyszedłem aby naprawić moje zachowanie z prawie roku temu, sytuacja w której znalazłem się w tedy nie była dla mnie dobra za dużo problemów rodzimych o których nie chce już mówić i do nich wracać mnie naprawdę przerosly sam teraz siedzę i zastanawiam się co się ze mną działo serdecznie cię przepraszam

@eN. Ciebie przepraszam miałaś do mnie jakieś zaufanie które popsulem, zawiodłem cię, a nawet sam siebie. Przepraszam 

@!Dark!Tobie też trochę popsulem trochę krwi dałeś mi szansę bycia moderatorem a zmarnowalem to wszystko przez takie coś. Robiłem głupie rzeczy np pisanie tego samego jak ktoś wyżej. Przepraszam 

Oraz przepraszam wszystkich innych którym popsulem krew w tamtym czasie 

Nie pisze tego tak o tylko przeszedłem zakopać topór wojenny i zacząć wszystko od początku. Żeby każdy poznał mnie takiego jakim jestem a nie takim debilem jak wcześniej. 

@Marcel.l o tobie nie zapomniałem dałem się zamotac i byłeś dla mnie...... I nawet głupi stary ja pisał JM ale cóż czasu nikt cię cofnie trochę kiedyś podpisaliśmy, pogadaliśmy i zrozumiałem że z ciebie dobry chłopak. Przepraszam

Jeszcze raz szczere przepraszam. 

1. Kampai

Kampai

wow szczerze do bólu ^^

2. Anakin

Anakin

A mnie jakoś nie przeprosiłeś ;(

3. Marszol

Marszol

Ciebie Anakinku nie mam za co .Jesteś  moim ziomkiem i szacunk 

Edited by Marszol
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...