Jump to content
  • 1
TeOcH

s5 Drewniane betony na serwerach v1

Question

Witam. Chciałbym zgłosić propozycje o dodanie drewnianych betonów na wszystkie serwery v1 społeczności hw69. Moim zdaniem jest to ciekawy a zarazem przydatny dodatkowy element gry oraz odświeżenie w jakimś stopniu dotychczasowej rozgrywki. :D W sytuacji gdy na początku wipe jest problem z betonem mogą zastąpić to drewniane betony co daje wygodniejsze zajęcie np. jakiejś skały na maina. 

• Like 4

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
20 minut temu, TeOcH napisał:

Witam. Chciałbym zgłosić propozycje o dodanie drewnianych betonów na wszystkie serwery v1 społeczności hw69. Moim zdaniem jest to ciekawy a zarazem przydatny dodatkowy element gry oraz odświeżenie w jakimś stopniu dotychczasowej rozgrywki. :D W sytuacji gdy na początku wipe jest problem z betonem mogą zastąpić to drewniane betony co daje wygodniejsze zajęcie np. jakiejś skały na maina. 

oj tak jestem mega za !

• 0

Drewniane posadzki/betony to już mod na niezmodowanym serwerze. Znaczenie utrudni to wchodzenie na taki serwer NS poprzez konieczność pobierania dodatkowej paczki i odpowiednie jej umieszczenie w kliencie.

• Like 1
  • Sad 1

• 0

Pomysł dobry przydało by się to w dużym stopniu pomogło by to na początku wipe.

• 0
4 godziny temu, !Dark! napisał:

Drewniane posadzki/betony to już mod na niezmodowanym serwerze. Znaczenie utrudni to wchodzenie na taki serwer NS poprzez konieczność pobierania dodatkowej paczki i odpowiednie jej umieszczenie w kliencie.

A nie ma innej możliwości dodanie tego bez konieczności pobierania modów ? Z resztą to nie jest za duży problem pobrania ich i wrzucenia w odpowiednie miejsce, a odzew co do tego jest dosyć spory :P

• 0

NiE-    Zbedny bajer=wiecej lagów

Na poczatku wipe'a to raczej po zbudowaniu mejna na tzw sklejakach masz problem z drewnem własnie nie z wapniem..

Zajecie totemu 40betonu to jedna ruda bez przesady wapnia na mapie jest duzo i tak idziesz go dropic zeby zrobic totemy(glina) :)

• 0
13 godzin temu, TeOcH napisał:

A nie ma innej możliwości dodanie tego bez konieczności pobierania modów ? Z resztą to nie jest za duży problem pobrania ich i wrzucenia w odpowiednie miejsce, a odzew co do tego jest dosyć spory :P

Ale nie każdy wie o tym gracze którzy maja hw (non steam) fakt mogą wejść odrazu gdy  mają mody, ale zauważ że większość graczy aktualnie ma po 100-200h więc mogą nie ogarnąc dlaczego nie mogą wejść a przypomne ze podczas wchodzenia na serwer z modami których nie mamy wywala nam hw odrazu ;) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Iras337
      Twój nick: Iras337_TiGeR_ Id konta: 76561198285589552 Data nadania bana: 2019 Czas jaki pozostał do końca:  316 dni Nick moderatora: Nie wiem Serwery na których masz bana: s5 Powód bana:  Nie ma podanego Uzasadnienie: Bez powstanie dostałem bana.Nie otrzymałem żadnych dowodów a nigdy nie używałem tego typu wspomagaczy, Czy ban był słuszny nie mam pojęcia.Sam nigdy nie cheatowałem i nie mam zamiaru zacząć. Pozdrawim!!!  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Poleciłem serwer znajomym i mamy zamiar na nim pograć , PLUS udostępnię Grupę serwerowni na FB.  

• By xksawi
      Witam dzisiejszej nocy zostałem zbanowany za "oszustwo" do którego po części doszło ale nie do końca.Sytuacja była taka że ziomek napisał ze ma fure do sprzedania (która sam ukradł) to poprosiłem go o tp no i mnie tp poprosiłem o jazde próba która mi udzielił no to ja biore fure strzał w łeb i uciekam chlop sie spłakał no i tak to wygladało.
    • By Marszol
      Nick na forum:  Marszol  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marszol  SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198264976900 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG  Imię: Mateusz  Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Po mutacji  Znajomość regulaminu: 9,9/10 Znajomość gry: 9,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze około 4 godzin w weekend nawet i więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywyscie, na tej serwerowni jako Helper przez okres roku i 7 miesięcy oraz jako Moderator przez okres 2 miesięcy  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Co mogę powiedzieć o sobie. Mam na imię Mateusz jak widać wyżej i jak większość o tym wie. Jestem w drugiej klasie szkoły zawodowej. Uczę się na kierunku budowlanym. Puszczam se dymki (XD).  Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Chciałbym zacząć od nowa swoją przygoda jako administracja tej serwerowni, naprawić swoje błędy z tamtego okresu, pomóc na tyle ile jestem w stanie. Moja aktywność jest już ogarnięta nie tak jak wcześniej ogarnięte swoje sprawy mam i znajdę czas na serwerownie. PS moje przeprosiny nie były po to żeby dostać range. 
    • By Mojang
      Twój nick: Mojang ( Clan UK ) Id konta: 76561198965062400 Data nadania bana: 13:05:2020 godzina około 4 rano Czas jaki pozostał do końca: 29 dni  Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana:  s5.hw69.pl Powód bana: Przyznanie się do ESPA ( Cheatów ) Których nie mam napisałem to w formie żartu jak będzie trzeba każdy administrator sobie sprawdzi nic nie usuwałem. Uzasadnienie: Zrajdowałem typa jak zabrał mi auto komendą /car go znalazłem dzień potem cisnąłem z niego i żartowałem z niego że go na ESPIE znalazłem. To jest miała być forma żartu. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Reklame na FB
    • By Taper
      Witam drogą administracje!
      Przychodze z pytaniem za co dostałem banicje bo niby za cheaty a ja wcale nie byłem strzelcem wyborowym,a i tak powod bana jest za cheaty chetnie moge ukazac cały komputer bo jestem pewnien ze zadnego cheata nie znajdziecie  gdyż zadnego takiego nigdy nie byłem w posiadaniu...
      pozdrawiam Taper
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...