Jump to content

czarek3434

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About czarek3434

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. czarek3434

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Ciapek hw69.pl

Jak jeszcze gralem to wiadomo ,że dałem ze wzgledu na rolla dodatkowego ,ale jak otrzymalem banicje to nie musialem go miec w nicku.Moze to nie odpowiedni argument ale nie mnie to oceniac.
  2. Twój nick: Ciapek hw69.pl Id konta: 76561198884031061 Data nadania bana: 2 kwietnia 2020r. Czas jaki pozostał do końca: 20 dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: S5,S1 Powód bana: Niestosowny żart z mojej strony odnośnie cheatowania Uzasadnienie: Zostałem wezwany na sprawdzenie. Wszedłem na ts spytał się czy czituje odpowiedziałem stanowczo, że nie. Sprawdził pliki nic w nich nie znalazł. Później (żartobliwie) powiedziałem, że wczoraj sobie na czitach latałem. On uznał, że mogłem usunąć pliki i dał bana... Wiem, że tego typu zachowanie nie było mądre, ale to nie był powód na danie bana skoro w moich plikach nic nie znalazł W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Jestem w grupie steam, w nicku mam dopisek hw69.pl grając w csa i inne gry na steam.
  3. czarek3434

s5 [Odrzucone]Odwolanie od bezpodstawnego bana.

Jak sie pytaliscie czy czituje,odpowiedzialem ze nie stanowczo i wyraznie.Pozniej powiedzialem ze nie znajdziecie nic i nie znalezliscie.A to ze nie odrozniacie zartu on mowienia na serio to juz nie moja wina.BRAK DOWODOW=czysty,nieczitujacy
  4. Dzisiaj zostalem zbanowany przez Nomiego,wezwali mnie na sprawdzanie,stawilem sie nic w plikach nie wykryli ,ale zażartowałem ze wczoraj "czitowalem",oni wzieli to na serio i mnie zbanowali na 30 dni.Na poczatku powiedzialem/nie przyznalem sie do czitowania.bo nie czitowalem.Wchodzilem na tsa hw69.pl sie pytac za co ban-dostales za nasladowanie zachowania czitera.PARANOJA!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...