Jump to content

Kostuch

User
  • Content Count

83
  • Last visited

• Days Won

2

Kostuch last won the day on October 5 2020

Kostuch had the most liked content!

Community Reputation

34 Przyjazny

1 Follower

About Kostuch

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kostuch
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000h

Recent Profile Visitors

557 profile views
  1. Kostuch

itemv2 Serwer V2 classic

Ale na V2 są oficlaje i dużo osób na nich gra
  2. Czemu na ten serwerowni ludzie zawsze płaczą o to ile osób jest w team ja grałem z ekipą w 30 na mypl I jakoś nikogo to nie ruszało I nikt nie płakał
  3. Kostuch

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Fat Glejak Son

Takie odwołanie widziałem z miesiąc temu mógłbyś napisać inne A nie kopiować stare w tedy były by większe szanse na UB moim zdaniem
  4. Kostuch

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Punciak

Jeśli z nim grałeś musiałeś go znać. Nikogo nie obchodzi że nie znasz osób z którymi grasz grałeś z nim to już twoja wina btw brak ostatniego punktu A ban słusznie nadany.
  5. Kostuch

inne Dodatkowy roll

Stalin to jest serwer x5 z dropem gorszym od x3 A poza tym jeżeli ma x5 ktoś blokuje sklejaki serio jest jakiś pojebany więc nie spodziewaj się że zostanie dodanych więcej roli bo na tym serwerze nic nie zostanie dodane co zwiększy możliwość zdobycia itemów za free
  6. Kostuch

s5 Rola lvl w grze

To my piszemy l latach czy blokadzie bh? Jeżeli Ty uważasz że tutaj nie ma lagów to ty chyba na innych serwerach nie grałeś I nie wiesz jak wygląda gra bez lagów. Poza tym byłem chyba tydzień temu na s1 I nie dało się z łuku strzelać bo zadawał puste hity I się bugował co chwilę
  7. Kostuch

s5 Rola lvl w grze

Ja grałem długo na tej serwerowni I 3 lata temu jedyny serwer bez lagów to było s2 A na innych były cofki I podczas skakania zatrzymywało postać A Ty mi piszesz że na jednym ile były tylko lagi rok temu w wakacje rzeczywiście na jednym wipe były lagi takie że na meteor nie dało się Nawet do jechać.
  8. Kostuch

s5 Rola lvl w grze

Blokada Auto bh to jest Ale moim zdaniem powinna zostać usunięta bo I tak są takie lagi na tych serwerach że nie da się latać na auto bh
  9. Kostuch

s1 [Przyjęte][Odwołanie] ryzyk96

Jestem za btw stal macie rekru?
  10. Możecie zablokować w tedy będzie się budować zbugowane X albo będzie się chunki bugowało
  11. Kostuch

s8 [Odrzucone][Odwołanie] LEGOLAS

Z jednym się zgodzę jesteś idiotą
  12. Kostuch

s1 [Odrzucone][Helper] Stalin

Jestem na tak jak się dostaniesz wracam do gry
  13. Kostuch

ts3 [Odrzucone][TS3] Patrick

Chuja widać przez tą czcionkę we zmień pliska
  14. Kostuch

s1 [Przyjęte][Helper] B0DZ1O

Ja jestem grubo na nie to jest zwykły toxic który jedyne co potrafił zrobić grając ze mną to mnie oscamować w dodatku chłop bez powodu nA fb mnie obrażał jeśli ktoś taki ma iść na helpera to może innych graczy też wyzywać dał bym ss Ale konfy z nim nie mg znaleźć musiał chyba konto na fb stracić.
  15. Kostuch

[Odrzucone][Odwołanie] Fanta

Jestem za ub dla Fanty grał że mną ostatnio I był czysty w dodatku nam został nadany dawno I zasługuje na drugą szansę. W dodatku duża reklama sieci serwerów.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...