Jump to content

TeOcH

User
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TeOcH last won the day on May 17 2020

TeOcH had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralny

About TeOcH

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TeOcH

  s5 [Odrzucone][Odwołanie] IJOIJO

  Napiszesz wszystko żeby nie była wasza wina śmieszny jesteś wraz z twoją ekipą. Wszystko było widać kanga leżała w naszym meinie bo już za pewne nie mogliście na nią wejść. A logi też mówią za siebie. Chyba że ktoś na prawdę wierzy w wasze bajki że sami sobie to zrobiliśmy lub ktoś inny . Zawsze byliście nienormalni i widać że tak zostało. U was to kultura to podstawa cnie? Po rodzicach ciągle jedziecie no ale co by nie było Boomy zawsze święte.
 2. TeOcH

  s5 [Odrzucone][Odwołanie] IJOIJO

  Dziwne że w miejscu rajdu na kange było pikane gdzie potwierdzają to ślady na ścianach + jeszcze stała kanga która chcieliście tam wbić. Gdy wbiliśmy na serwer zbiliście kange żeby nie było że rajducie na kange. Chyba coś nie tak co ? A gadając do nas że sami sobie ceki zaczeliśmy pikac na te ściany i kange wstawiliśmy to jeden wielki nie śmieszny HIT !
 3. Grasz tylko 1 tydzień wipe a wiesz najlepiej co do x3. Jak dla ciebie 30 typa to 3/4 ekipy to chyba coś ci się pomyliło z X5. No i dodam że jest 30 graczy vs Masha :) pozdro
 4. Nie kojarzę ale ok. A w ile skończyłaś ? Po tygodniu ? W połowie 2 tygodnia wipe robi się stypa i to każdy grający dłużej na wipe może potwierdzić. Graj wipe 3 tygodnie to zobaczysz jak tam jest fajnie. Meteor każdy twój bo nikt na niego nie przyjdzie. Chyba że właśnie tak lubisz.
 5. Mam tylko jedno zasadnicze pytanie do ciebie. Jak nie grałeś tego wipe to po co wchodzisz w dyskusje jak nie wiesz co na serwie się dzieje ?
 6. TeOcH

  s5 [Przyjęte][Helper] Eshill

  Bardzo miły i pozytywny chłopak nie wyzywa, nie przeklina. Gorąco polecam tego kandydata 👌
 7. Twój nick: TeOcH hw69.pl Id konta: 76561198200940794 Data nadania bana: 23.10.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29 dni Nick moderatora: Ey Miś Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: sprawdzanie Uzasadnienie: Poszedłem afk żeby zrobić sobie jedzenie przed komunikatem że zostaje sprawdzany. Z ekipy pisali na czacie że jestem afk. Wyrzuciło mnie z serwa i dostałem bana na 30dni za to że nie wstawiłem się na sprawdzeniu nie wiedząc o tym... W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem serwerownie na grupie fb
 8. A nie ma innej możliwości dodanie tego bez konieczności pobierania modów ? Z resztą to nie jest za duży problem pobrania ich i wrzucenia w odpowiednie miejsce, a odzew co do tego jest dosyć spory
 9. Witam. Chciałbym zgłosić propozycje o dodanie drewnianych betonów na wszystkie serwery v1 społeczności hw69. Moim zdaniem jest to ciekawy a zarazem przydatny dodatkowy element gry oraz odświeżenie w jakimś stopniu dotychczasowej rozgrywki. W sytuacji gdy na początku wipe jest problem z betonem mogą zastąpić to drewniane betony co daje wygodniejsze zajęcie np. jakiejś skały na maina.
 10. TeOcH

  [Przyjęte][Odwołanie] DUDU

  Ale w czym my mamy winę jak nie byliśmy tego świadomi ? Przepalary cały serwer używa i jakoś nikt nie dostał bana na 2 dni za takie coś z czego gdy się zorientowaliśmy poszliśmy to od razu wyłączyć. Ja nawet nie zdążyłem wejść dostałem bana na 10 minut później na 2 dni. Dudu wszedł zgasił i pozbierał to co leżało i też dostał i w czym my mamy winę ? Że chcieliśmy dobrze dla całego serwa zrobić? Bo już tego nie rozumiem.
 11. Twój nick: TeOcH Id konta: 76561198200940794 Data nadania bana: sobota 4 kwietnia 2020 r. Czas jaki pozostał do końca: 2 dni Nick moderatora: automatycznie Serwery na których masz bana: S5 Powód bana: Włączona przepalarka Uzasadnienie: Przepalarka została włączona przez inną osobę. Zorientowałem się że są lagi. Poszedłem zobaczyć do niej chciałem wyłączyć żeby nie lagowało dostałem bana na 10 minut ,później chciałem wejść na serwer i pokazało, że na 2 godziny. Więc chyba nic w tym złego, że chciałem to wyłączyć -,- W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Pomoc nowym graczom dawanie itemów, pomoc w sprawach dotyczących gry.
 12. A przyjemnie ci się gra na serwie gdzie jest po max 10 osób ? ...
 13. A na prawdę nie da się co 2 tygodnie ? Chociaż teraz na próbę ...
 14. Witam. Zgłaszam propozycje dotyczącą zmiany wipe na serwerze s5. Wraz z ekipą i graczami na serwie proponujemy aby wipe odbywał się co 2 tygodnie zamiast 4. Przyczyną tego jest mała ilość graczy na serwie. Po wipe jest około 40 osób, po 2 tygodniach gry na serwie gra po max 10 osób co jest niezadowalającą liczbą i nie ma co już robić na tym serwie. Wiadomo że jest to x3 i trzeba się trochę pomęczyć żeby zdobyć jakieś itemy, ale 3/4 serwa po 2 dniach już ma praktycznie wszystko. Nie chcemy żeby ten serwer upadł, po tej zmianie na 100% przybędzie graczy i zostaną do końca wipe. W piątek wipe się kończy moglibyście chociaż zrobić na próbę te 2 tygodnie ;). Rozważcie tą propozycje pozytywnie robiąc jakąś ankietę czy coś w tym stylu. Buziaczki dla administarcji hw69 😘
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...