Jump to content

!D.K.J.Z!

User
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

1

!D.K.J.Z! last won the day on November 25

!D.K.J.Z! had the most liked content!

Community Reputation

23 Przyjazny

2 Followers

About !D.K.J.Z!

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    DKJZ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. co ci się stało

2. Mam pomysł dodania komendy /burza na serwery V1 ponieważ każdy się zgodzi że np deszcz,wichura są uciążliwe w niektórych sytuacjach ale do tego miał by tylko dostęp helperzy/mod lub gracze z zakupioną rangą <<<<<<<<<<<<<<<LIKE POG CHAMPY
  3. @refresh Zrobicie coś z tą sprawą bo postępów nie widzę a dark z matheo juz sprawdzali logi #przedłużana sprawa
  4. !D.K.J.Z!

[Odrzucone][Helper] GRUBY

Jestem na nie >>>>>>>>>LIKE POG
  5. !D.K.J.Z!

s12 [Odrzucone][Odwołanie] Milq

Jestem bardziej na nie ponieważ ban zbyt krótko jak na oszusta nwm w jakim stopniu ty do tego dokonałeś proponuje odczekać przynajmniej 1 tyg i napisać jeszcze raz że chcesz się postanowić poprawe i że złe zrobileś >>>>>>>>>>>>>>>LIKE POG CHAMP
  6. !D.K.J.Z!

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

Jestem na Tak >>>>>>>>>>>>>>>LIKE POG CHAMP
  7. tylko nie pisz co tam typki mówią na serwerze i ty myślisz tylko to jest temat UB do Ekipy a nie ciągniesz ta spine dalej >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>LIKE POG CHAMP
  8. !D.K.J.Z!

s1 Odwołanie od bana Rudziak

z tego co wiem to raczej nie
  9. !D.K.J.Z!

s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

Jestem neutralny bardziej w stronę NIE bo kojarzę cie tylko z 1 wipe
  10. Najlepiej będzie jak w tym temacie będą się wypowiadały osoby mające pojęcie o tej sprawie. Czyli tylko ekipa HIT i nikt wiecej bo nikt niewie jak naprawde było a nam nikt nie wierzy .................................... Like POG CHAMPY
  11. 1 ponieważ to nie jest moje głowne konto ponieważ moje zostało oskamowane 1 rok temu (nieważne jak) 2 nie mamy nic do ukrycia jestesmy czysci mamy beke np z cb bo po raz kolejny piszesz o chetach których nie mamy 3 serwer steam sa za łatwe a tu możemy pograc chociaż z 4 dni 4 a jeżeli typy cały czas piszą że jesteśmy odpaleni to im przytakujemy i mamy pompe z nich 5 nie plujemy na administracje tylko jeżeli straciliśmy około 200zł na vipy \ mozna pisac dalej .............................................................. weszliśmy ledwo na serwer s5 i znowu zaczyna sie pisanie typów na chat że mamy espa itp LIKE POG CHAMPY
  12. widze Kolejny ban bez podstaw tylko jakieś bambiki dały reporta za bugowanie się do skały, dark chciał szybko zapobiec sprawie której nie było ,tak samo było moim przypadku bana przez reporty i do tego bezsensowne przedłużanie tej sprawy
  13. !D.K.J.Z!

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Tylko kto jest tą osobą bo nadal jest anonimowa i nie ma pojecia jak jest
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...