Jump to content

!D.K.J.Z!

User
  • Content Count

42
  • Last visited

• Days Won

5

!D.K.J.Z! last won the day on April 19

!D.K.J.Z! had the most liked content!

Community Reputation

51 Dobry

2 Followers

About !D.K.J.Z!

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Jakuzolo
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Recent Profile Visitors

243 profile views
  1. @KeniuQale widze ze sie nie skapnołeś się ze my gadamy o serwerach hw69 a nie o serwerach steam ?? a z tego co grałem to x3 na steam nie trzyma dłużej niż 1 dzień wieć sam wniosek co ty gadasz
  2. Zabawa jest wtedy gdy rajdujesz bazy na Online i coś w tych bazach jest albo walisz na On i typy wywalają itemy i nic nie ma i tracisz i jaki to fun A jeżeli chodzi o [Propozycje] chyba po to jest taka możliwość i żeby została rozpatrzona
  3. 1h 6 staków =15 c4 dużo jak na x5 xd co nie
  4. Tylko jeżeli my mamy 100+ deto to nie jest tak kolorowo jak złożyć np 10 c4 jak te mniejsze ekipy czy solo gracze , każdy ma swoja perspektywę
  5. Siema przychodzę z Propozycją Zwiększenia dropu tłuszczu z dzików na serwerze s1 Ponieważ sprawdziłem mniej więcej balans dropu na serwerze s1x5 i s5x3 to wynika że na s1 dropi od 8 do 19 a na s5 od 6 do 16 i czy by można nwm np: zwiększyć do 13 do 25 np
  6. !D.K.J.Z!

s1 [Odrzucone][Odwołanie] <Wituś>

perspektywa gracza lub lag serwera tylko dark niestety logi musisz znowu sprawdzac
  7. Ja jestem ZA żeby nanieś poprawki lub bardziej to usunąć i zostawić to co było antybh bo to teraz jest zbyt ograniczające wy wielu przypadkach
  8. ale to jest dobry plugin ale jeżeli podskoczysz 3 razy stojąc w miejscu raz po razie to łamie ci się noga no to troche jest coś nie tak
  9. jeżeli chodzi o cheaty to jest najgorsze co może być ale nam chodzi o normalne granie u was na serwerach bo gra sie przyjemnie po zwiekszeniu dropu a tu nagle wchodzi jakies antyskakanie któr nie pozwala zrobić 3 skoków jeden po drugim
  10. dark mozesz na ts wbić to ci wszystko wyjaśnie bo tutaj będziemy się tylko przegadywać
  11. ale teraz nwm bo ty sie uparłes przy kliknięciach ale jezali masz nawet odstęp kliknieć jak byś normalnie skakał z górki 3 razy to giniesz
  12. dark ty to piszesz jako wlasciciel ktory nie gra na swoich serwerach a jak byś gral w hw to byś wiedział że np przypadkiem kucniesz i chcesz od kucną bo masz akcje czy coś tam to spamisz albo w innych przypadkach albo jak napisałem że jak biegniesz i tak o sb zaspamisz to giniesz to nie chodzi mi o to ze to zły plugin ale jest uciązliwy w wielu akcjach bo to jest gra survival w której musisz czasami przy tryhardować
  13. Przyszedłem żeby zadać pytanie tak jak i propozycje usunięciu lub zwiększeniu liczby skoków ponieważ ten plugin jest bardzo uciążliwy do nowych tak jak i do starych graczy bo normalne bh z rur/skałek czy innych rzeczy jest rzeczą normalną w hw ponieważ za trzecim skokiem masz złamaną nogę lub giniesz a np na rajdzie gdzie musisz szybko reagować klikniesz kilka razy spacje i się ginie i chce kogoś opinii czy to jest aż tak potrzebny plugin
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...