Jump to content

delpz

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About delpz

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    █▬█ █ ▀█▀ tiaN
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    9999lat

Kontakt

• GG
    GG WELL PLAYED
  • Email
    followz@o2.pl

Recent Profile Visitors

334 profile views
  1. Ogólnie dzieki za szybka reakcje podczas tego rajdu na s8 wkoncu ktos kto niema wyjebane na HIT
  2. za to akurat + trochę dystansu jeszcze nikomu nie zaszkodziło
  3. a tak za przeproszeniem co ty masz do gadania na ch** sie tutaj wypowiadasz jak nic nie wiesz o tej sprawie ani nic. Wbilas sobie tak o zeby dojebac jeszcze cegiełke jak taki typowy Janusz
  4. a i co do tego filmiku to nawet nie jest to samo miejsce wiec co ty mi tu pokazujesz gosciu gadamy o bazie na łuku a nie w srodku skaly
  5. Nie mielismy tyle cek xDDDDDDD wcale nie mielismy 28 cek po 2 dniach gry podziekowania dla starej ekipy DETO za deto z vipkow<3
  6. jak ja gosciu ta baze cala z metalu zrobilem jakie krzyzaki z kamienia? chodzi ci o ten mały kawałek na 2małe betony u gory do ktorego nie mialem autorki? czy o co ci chodzi gosciu co ty wgl za głupoty gadasz
  7. Twój Nick:delpz Data/czas bana:05.02 3dni Nick Moderatora:Sebo/PJ Powód bana:"bugowanie sie przez sciane/skałe" Uzasadnienie(dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny):Ponieważ wchodziłem po c4 po scianie/skale przez 4h i wmawiacie mi ze wchodziłem przez skałe/ścianę. wchodzilismy po scianie c4 teleportowalismy sie do siebie skaklismy ginelismy caly czas przez upadek z wysokosci po dlugim czasie wysadzilem daszek na ktorym mozna bylo stac wiec kriss stal na daszku podczas gdy ja szedłem po scianie [po c4], mozesz sprawdzic w logach pozniej wysadzalismy 1 totem rozebralismy 1sciane metalowa pozniej nastepna wysadzilismy byl 2 totem zaraz obok byl 3 totem niezabudowany na srodku półki skalnej przjelismy
  8. Za co ban nie rajdowalismy przez skałe jest nawet tam zostawione specjalnie przejscie od c4 mozna zobaczyc popękany beton po zatem o 3;00 to ja rajdowalem WH baze na skale wchodzilem po c4 przez 3h...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...