Jump to content

Staalinowsky

User
  • Content Count

68
  • Last visited

• Days Won

3

Staalinowsky last won the day on May 18

Staalinowsky had the most liked content!

Community Reputation

35 Przyjazny

2 Followers

About Staalinowsky

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Stalin/Stalinowsky
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3100h

Kontakt

• Discord
    Staalinowsky!#88

Recent Profile Visitors

219 profile views
  1. Staalinowsky

s5 Przywrócenie komendy

Szacuneczek za chęć takiego dropienia 50 lvl'a
  2. Staalinowsky

inne Dodatkowy roll

Dobra, źle sie wyraziłem, vip ma już swoje, ale chciałbym aby zostało wprowadzone to także dla wyzszych rang tak jak opisałem.
  3. Witam, kolejną moją propozycją jest wprowadzenie dodatkowych rolli dla rang premium, tzn vip ma już swoje -roll vip, svip- roll svip no i evip- roll evip. Jeżeli są to rangi premium to czemu by nie dodać więcej rolli. Z tym, że Evip posiadałby rolle:evip,svip,vip Svip:svip,vip a vip tylko vipa
  4. Staalinowsky

s5 Rola lvl w grze

Dark, wydaje mi się, że wcześniejsze lvlowanie było lepsze dla nas dla graczy niż to co jes teraz (predkosc auta i plecak)
  5. Staalinowsky

s1 Pare propozycji

Nie rób tymi propozycjami z x5 jakiejś x1k man, dynamit jako raid block nie ma sensu zeby byl wycofany bo jest to ułatwienie aby właśnie tacy ludzie nie wytepali się z rzeczami jak sie ich rajduje to raz, jeżeli siedziałes 3 h na hangarach i 1 deto tylko to najprawdopodobniej były to zimam hangary ale tam nie ma co sie dziwić skoro 3 skrzynki sie tylko respią. Raidblock w nocy jest bez sensu, spróbuj w takim razie piknąć podwieszaka na on w dzień gdzie jest powyżej 50 osob na serwerze. A to wiąże się z nową mapką. Więc tutaj osoby zajmujące się zmianami mogą sie wypowiedzieć.
  6. Staalinowsky

Wielkie zmiany i nowości na serwerowni!

Ja za to wprowadziłbym stary poziom lvlowania, czy to wtedy co był wampiryzm czy podwójny skok itd. Co do rang premium nie każdy kupuje je ze wzgl na c4 jak i deto, ja kupuję zawsze vipa tylko po to aby zwiększyć ilość home'ów i czas do czasu po warpy
  7. Staalinowsky

Dlatego właśnie jest administracja, która ma właśnie obowiązek sprawdzać(moderator i wyżej), wystarczy tylko nawet i randomowo zgłaszać osoby czy to na cp czy to w grze a najlepiej jeszcze jak jest w grze administracja i napisać do nich na /pw aby tamta osoba czasem nie wyszła z serwera po wystraszeniu się
  8. Staalinowsky

Szukam ludzi do teamu

Witam, szukam członków do większej ekipy, aktualnie składa się ona z paru osób ale chciałbym jak wcześniej grać większą ekipą. Wymagania: - Wiek +16 (mutacja wymagana) - Ilość godzin nie jest wymagana ale najlepiej jakby było chociaż powyzej 500 oraz ogarnianie mapy - no toxic -umiejętność chociaż poczatkowego budowania -brak oporu w dropieniu -umiejętność grania w zespole(bez spin, sprzeczek itd.) -DUŻA AKTYWNOŚĆ
  9. Staalinowsky

s1 [Odrzucone][Helper] Stalin

Nick na forum: Staalinowsky Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Stalin / Staalinowsky SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid): 76561198415370114 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JONT Imię: Marcel Wiek: 19 Mikrofon: Jest Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Wiele osób pisze 12-18 h dziennie czy coś w tym stylu, ja napiszę prosto z mostu jeżeli nie mam zadnych spraw prywatnych to jestem od rana do nocy a sprawy prywatne jezeli jakies sa w danym dniu to i tak jestem od 2 do nawet 6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie. Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać): Witam, mam na imię Marcel, moją pasją jest motoryzacja a także grafika komputerowa, której dopiero teraz się uczę, skończyłem szkołę, chodzę do roboty więc więcej czasu mam i na rozgrywkę czy pomoc innym. Jestem szczerą, miłą a także pomocną osobą która ma twardą rękę do ciężkich spraw czy przypadków. Dlaczego Ty: Brakuje cały czas administracji na serwerach, wchodza aby kogos tylko sprawdzic lecz nie zawsze sie to udaje bo dana osoba ktora powinna isc na sprawdzenie szybko wychodzi z serwera. Część administracji już zaniedbała swoją rangę nie wchodząc na serwery, nie grając już w hurtworlda a tego tutaj cały czas brakuje. Wiem, że wiele osób może mnie kojarzyc z mojej zlej strony lecz robie co moge a kazdemu czasem nerwy poniosą.
  10. Staalinowsky

Co Ci to zmieni ? helper/mod nie dostaje ŻADNYCH prawdopodobnie bonusow, może byc w kazdej chwili sprawdzany jezeli bedzie tylko kierownik hw lub za zgoda wlasciciela... Kiedys mieli z tego vipa czy cos tam ale na ten moment juz chyba tego nie ma. Wiec wytlumacz o co Ci chodzi w takim razie ? Masz zakazać grania w hw ? Czy to jest normalne Twoim zdaniem ? To prowadzi także do utraty graczy na serwerach
  11. Staalinowsky

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Żaden serwer nie miał i nie ma takiego antycheata nawet, żeby odpały nie wchodziły...
  12. Staalinowsky

s1 [Odrzucone][Odwołanie] kaczka123

Oj chyba kolega sie tutaj denerwuje, moze i nie kazdy blyszczy tutaj inteligencja ale tak naprawde nie wiadomo po jaką cholere to napisałeś to raz, dwa napisałem jaka jest/była u mnie pogoda gdyż jest to jedna z kolejnych wymówek, a także trzy Ty równie dobrze też nie musiałeś komentować tego postu
  13. Staalinowsky

s1 [Odrzucone][Odwołanie] kaczka123

U mnie dzisiaj miało padać, ale cały dzień słońce prażyło.
  14. Staalinowsky

s8 [Odrzucone][Odwołanie] Dzban

A to nie jesteś czasem tą osobą która została wywołana do wstawienia się na cp do 5 min a od razu po kilku sekundach wyszedłeś automatycznie z gry ? Jeżeli tak to pozdrawiam cieplutko i po skończonym banie nie lataj więcej odpalony(to widać)
  15. Staalinowsky

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Wystarczyło by tylko zrobić tak, żeby nikt nie wchodzil na multi konta i bedzie po sprawie tak naprawde.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...