Jump to content

Staalinowsky

User
  • Content Count

27
  • Last visited

• Days Won

3

Staalinowsky last won the day on May 18

Staalinowsky had the most liked content!

Community Reputation

27 Przyjazny

About Staalinowsky

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Staalinowsky

s5 [Odrzucone][UB] Mojang ( Clan UK )

No to w takim razie, trzeba zacząć nagrywać i każda osoba na serwerze która odezwie się/napisze cos o wspomagaczach powinna zostać zbanowana jeżeli dobrze rozumiem @Pikushw?
  2. Staalinowsky

Pochwała Nomi

Chciałbym tutaj na samym początku przeprosić za skargi które są na Nomiego za moje działania o których on nic nie wiedział. Z drugiej strony chciałbym naprawdę bardzo pochwalić Nomiego za wkład jaki działa na serwerach(nie jednym) lata po całej serwerowni i pomaga każdemu z administracji, nie widziałem ani jednego dnia gdzie grałby normalnie wipe na którymś z serwerów tylko lata i pomaga każdemu czy to nawet i prowadzi sam eventy.
  3. Twój nick: (ewentualnie kilka pod jakimi ostatnio grałeś): Stalin hw69.pl Id konta: (w zależności SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak): 76561198415370114 Data nadania bana: (nawet przybliżona):09.05.2020 Czas jaki pozostał do końca: prawdopodobnie 90 dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: cheating Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że powinniśmy uznać te odwołanie): Przyznaję się do korzystania 2 tygodnie temu nie pamiętam dokładnej daty do cheatowania, dokładnie do korzystania z "chinola", korzystałem z niego ponieważ mieliśmy w teamie oszusta, spędzałem tamtego wipe dni i noce i wszystko poszło w 3 godziny gdy mnie wtedy nie było na serwerze, zainstalowałem i korzystałem z tego ze złości po prostu, żeby tylko znaleźć tego gracza pod nickiem "BULION".Chodzi mi ogólnie tutaj o to, że czas bana za oszustwo jest za mały moim zdaniem, gdy ekipa biega i dropi dni i noce a nagle traci wszystko i to nie przez rajda tylko przez oszusta to też nie jest zbyt okej. Od tamtego czasu nie korzystałem nawet z tego oprogramowania gdyż nie lubię za łatwej gry. Prosiłbym także o nie usuwanie prywatnych folderów do pracy/szkoły podczas sprawdzania. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Jeszcze jest reklama na fb na grupie ponad 5k osób tylko dodam jak przyjmą
  4. Staalinowsky

s1 [Propozycja] Block C4

Jestem na nie, są też osoby takie które w dzień nie grają, lecz grają w nocy to raz, dwa nie jesteście w stanie sprawdzić czy któraś osoba wyrzuciła rzeczy ze skrzynki, owszem możecie zobaczyć, że te itemy leżą ale tak jak już wspomniał Lajt, gdy ekipa FIAT pikała TNL i wysadzili skrzynke z itemami a później oczerniała TNL, że wyrzucili itemy Po prostu to wszystko nie jest możliwe do zrobienia.
  5. Ale powiedz co się zmieniło prócz tego pieprzonego za przeproszeniem czasu na wytepanie podczas rajdu/meteoru?
  6. Może ankieta jakaś czy coś Szybciej będzie
  7. Staalinowsky

legacy (v1) Custom Map

Chciałbym jeszcze tutaj do customowej mapy dodać, że skoro jest na stronie "rubryka" z nazwą Download, to moją propozycją by było aby zmienić jakiś serwer, położyć na nowo x5, wgrać custom mape itd. i dodać także, aby tam mogła być do pobrania i odwołanie że jest to obowiązkowe aby wejść na serwer.
  8. Lajcik, tu nawet nie chodzi o te deto mi tutaj właśnie chodzi o amunicję bardziej na s5 znajdujesz po 20 nawet wzwyż amunicji do pompy lecz na s1 nie wiem po 14 max chyba to raz, do m4 nawet nie pamiętam jak tam dropi, do bolta chyba na każdym serwerze słabo dropi bo nigdy w ekipie dużo tego nie mieliśmy. Ja tam jestem żeby usunąć całkowicie farby z tych skrzynek, żeby tylko były z wraków itd.
  9. Dark słuchaj, chodzą pogłosy, że nie wchodzisz wgl na swoje serwery, żeby nie obciążać maszyny ile w tym prawdy idk. Ale mniejsza, powiem tak, drop na hangarach czy to ilości amunicji czy deto jest lepszy na x3 niż na x5. Jakbyś mógł to sprawdź w plikach jak jest ustawione to czy coś bo naprawdę nie za bardzo to rozumiem.
  10. Również jestem za tym aby usunąć całkowicie warpy a zamiast tego może i dodać więcej home'ów niż tylko 3? tak jak to ma vip np. Skoro mają być równe szanse to niech takie będą, gdybyśmy usunęli jeszcze homy tpki itd. to już prędzej był by to jakiś official niż x5 Pomyślcie logicznie, trzeba wprowadzić choć trochę nowości na serwer, wprowadzałem pare ciekawych, czy to custom mapa(która by wypaliła na 100%), żeby nie było tego samego cały czas, każdy chciałby jakąś innowację. Dark, podejrzewam, że to czytasz, naprawdę pomyśl nad nowościami do serwera, to i w ostatni dzień serwera będzie pełno ludzi a nie tylko do 4/5 dnia... Dropy tak samo miały być zmienione i też lipa z tym, drop na hangarach też miał być zmieniony i też nic. Także ja proponuję zrobić wielką zmianę na serwerowni, zmienić większość rzeczy tak, żeby to było x5, bo jednak dropy są nawet słabsze niż na takim x3.
  11. Staalinowsky

legacy (v1) Limit osób na totemie/w clanie

Dark ale popatrz na to z innej perspektywy, co to jest za fun skoro lata jedna ekipa 30 osobowa a później lataja już tylko takie mniejsze ekipy do 10 osób. Ludzie po prostu mają dosyć takich masówek, tryhardów itd. Sam szczerze z ekipa gramy naprawdę dużo tylko nas jest z 7/8 a z tego co wiem to nie mielismy nawet 1/4 c4 czy deto od tamtej ekipy
  12. 450 wyświetleń i już chcesz współpracę ? Jak dla mnie to żart tak samo ten pseudo youtuber ale no cóż...
  13. Staalinowsky

s1 [Oczekujące][Helper] Kostuch

Znam Kostucha już ze 2 latka, był ogarnięty, wiele pomagał później ja miałem przerwę gdy on się odpalał ale wierze ze się zmienił i byłby dobry w sprawdzaniu graczy, pomaganiu innym czy tego typu rzeczy. To, że helperzy z s1 nie potrafią tego zrozumieć, że ktoś może wejść na ich miejsce i od razu odrzucają to jest po prostu nie do zrozumienia. Liczę na to szczerze że Kostuch przejdziesz dalej i zajmiesz miejsce któregoś z teraźniejszych helperów. Jestem na TAK
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...