Jump to content

Kanibal

User
  • Content Count

29
  • Last visited

Community Reputation

11 Przyjazny

1 Follower

About Kanibal

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kranik
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +5000h

Recent Profile Visitors

391 profile views
  1. Kanibal

s1 Odwołanie od bana

Jak widzę to nie każdy błyszczy tutaj inteligencją. Chyba nie ma jakiegoś większego problemu na sprawdzenie pogody jaka była 4 dni temu. Jeżeli takowy masz to mogę Ci dać linka. -.- Wątpie, że kogoś obchodzi jaka jest u Ciebie pogoda, a tym bardziej nabijanie sobie postów przez takiego głupie pisanie.
  2. Nie widzę sensu dodawania takiego pluginu. A jak się boisz ,że ktoś Cię oszuka to wystarczy to nagrać i zgłosić
  3. Kanibal

Wyrazy na ostatnią litere.

Nabiści
  4. Patrzyłeś na ustawienia sterownia?
  5. Dlaczego niby? Łatwiej zdobyć itemy i można coś zrajdować solo
  6. Kanibal

s8 [Odrzucone][Odwołanie] Kranik

Co do prawdy to napisałem. Cheatbodzio po naciśnięciu start był na samym dole ,czyli jak łatwo stwierdzić został odpalony dawno. Sam w niego chciałeś wejść i wyskoczylo ,że nie znajduje się na komputerze. A sam nawet nie pamiętam kiedy je ostatnio odpalalem. A jak piszesz itp. to co jeszcze tam miałem za co może być ban?
  7. Chciałbym pochwalić moderatora incognito za szybką i sprawną pomoc przy wyjaśnieniu mojego bana.
  8. Twój Nick: Kranik Id konta: 76561198312212587 Data/czas bana: 370dni Nick Moderatora: Matheo0192 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Ban został nałożony przez to ,iż moderator nie potrafi sprawdzać ,czyli wszedł w pliki "hurtworldClient_data/Managed" wszystko się zgadzało ,lecz wszedł w plik o nazwie "Assembly-CSharp-fristpass" i kazał mi wpisać .text wyskoczyło to samo co na ss https://naforum.zapodaj.net/62316a0a88b3.png.html. Od razu dał mi bana i powiedział ,że mam cheaty. Śmiejąc się z kolegą ,że smieszne jest jego sprawdzanie i powtarzając ,aby sprawdził mnie w jakiś inny sposób zbanował mnie za trollowanie/marnowanie czasu administracji. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:-/- *edit*Chciałbym dodać ,że po wpisaniu .text wyskoczyło to samo nawet po zainstalowaniu od nowa gry oraz spójności plików.
  9. Popieram. Nie trzeba by było tryhardować jak na innych serwerach ,tylko można sobie pograć na luziku i coś poraidować solo.
  10. Kanibal

s1 [Odrzucone][Odwołanie] <Panda 111>

Brat grał na espie? xDDD Jak dla mnie słuszny ban.
  11. Kanibal

Niekończąca się opowieść

Ale gdyby nie to ,że są...
  12. Co do pomijania nocy komendą /voteday jest to dla mnie zły pomysł ,gdyż wtedy jest x10 i lepiej sie dropi
  13. Kanibal

s6 [Przyjęte][Helper] Akeno

+Wiek +Mutacja Jestem na tak
  14. Kanibal

Niekończąca się opowieść

Było wszystko po jego myśli ,lecz...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...