Jump to content

PaChO

User
  • Content Count

16
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About PaChO

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    PaCh0
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1700 H

Recent Profile Visitors

759 profile views
  1. PaChO

Rekrutacja do ekipy [COLD]

w każdej ekipie dostajesz autorke po tygodniu ale ok XD
  2. PaChO

No cóż, wole być sam w ekipie niż dzieci, które nie ogarniają mapy i z kompasem latają
  3. PaChO

Cześć, ogłaszam, że rekrutacja do mojej ekipy [COLD] jest otwarta, jednakże etapy rekrutacji są 3. 1 Etap - są to wymagania, minimum 400-500h w gierke, ogarnianie mapy, te 70fps minimalnie w każdej lokacji, 16+( no żebyś nie piszczał), ogarnianie rajdów a nie darcie mordy na cały ts, umiejętność strzelania, duużo czasu na gierke i chęci ponieważ zawsze wstajemy silniejsi . 2 Etap - jeżeli myślisz, że spełniasz wszystkie wymagania z powyższych zapraszam na ts3 jutro 21.08 o godzinie 15:50 na ts3, prawdopodobnie będzie już strefa premium [COLD] oraz kanał otwarty ,,Rekrutacja'' na który masz się udać i tam porozmawiamy i zobaczymy jak wypadniesz w tak zwanej ,,rozmowie kwalifikacyjnej'' gdzie zadam Ci kilka pytań dotyczących hurtworlda i znajomości gierki. 3 Etap - jeżeli po rozmowie na ts3 pójdzie wszystko okej, będziesz już w ekipie jednakże nie jest pewnie, że dostaniesz autorke w mainie, co jest chyba oczywiste ;), po 1 wipe jak zobacze że się sprawdzasz, a może nawet po kilku dniach będziesz oficjalnie w mojej ekipie [COLD]. Pozdrawiam, PaCh0 ❤️
  4. PaChO

s1 [Przyjęte][Helper] PaCh0

Dostałem jednego muta na 30 minut za ,,spam'' 3-4 wiadomości pod rząd, gdy nikogo nie wyzywałem, więc nie wiem skąd te oskarżenia, gdyż jedyne co pisałem to to, że AWM wbiły się masówką na 3 typa i piszą ,,ez''
  5. Nick na forum: Kostek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PaCh0,Nightmare SteamID: 76561198056305579 Klan/Ekipa w jakiej grasz: KNG Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem dostępny od godziny 14-15 do nawet 7-10 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, na innych serwerach Coś o sobie: Jestem osobą spokojną, uczciwą oraz honorową, zawsze pilnuje porządku oraz staram się aby ludzie przestrzegali zasad, głównie gram w hurta lub cs. Dlaczego Ty: Jestem aktywny prawie cały czas, kilkanaście osób już mi zaufało patrząc po tym, że na 2 serwerach ts3 posiadam admina. Jestem osobą spokojną oraz cierpliwą, lubię pomagać ludziom w sytuacjach gdzie potrzebna jest osoba trzecia, lub ukrócić czyjąś wypowiedź jeżeli jest ona wulgarna w stosunku do 2 osoby, ogólnie na serwerze byłbym prawie cały czas oraz pomagałbym jak tylko mogę, pewne jest to, że nie wywyższałbym się tym, że posiadam range Helpera na serwerze(ale jest to raczej oczywiste), Myślę, że tyle informacji raczej wystarczy
  6. Nick na forum: Kostek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PaCh0,Nightmare SteamID: 76561198056305579 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESSA Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem dostępny od godziny 14-15 do nawet 7-10 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, na innych serwerach Coś o sobie: Jestem osobą spokojną, uczciwą oraz honorową, zawsze pilnuje porządku oraz staram się aby ludzie przestrzegali zasad, głównie gram w hurta lub cs. Dlaczego Ty: Jestem aktywny prawie cały czas, kilkanaście osób już mi zaufało patrząc po tym, że na 2 serwerach ts3 posiadam admina. Jestem osobą spokojną oraz cierpliwą, lubię pomagać ludziom w sytuacjach gdzie potrzebna jest osoba trzecia, lub ukrócić czyjąś wypowiedź jeżeli jest ona wulgarna w stosunku do 2 osoby, ogólnie na serwerze byłbym prawie cały czas oraz pomagałbym jak tylko mogę, pewne jest to, że nie wywyższałbym się tym, że posiadam range Helpera na serwerze(ale jest to raczej oczywiste), Myślę, że tyle informacji raczej wystarczy Oraz chciałbym przeprosić za to że nie stawiłem się na rekrutacji w czerwcu ale byłem na wakacjach, oraz post w pierwszej kolejności został odrzucony i wątpiłem, że będzie jakikolwiek odzew ale teraz jestem już 24/7 i jestem gotów na rekrutację.
  7. Nick na forum: Kostek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PaCh0,Nightmare SteamID: 76561198056305579 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESSA Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem dostępny od godziny 14-15 do nawet 7-10 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, na innych serwerach Coś o sobie: Jestem osobą spokojną, uczciwą oraz honorową, zawsze pilnuje porządku oraz staram się aby ludzie przestrzegali zasad, głównie gram w hurta lub cs. Dlaczego Ty: Jestem aktywny prawie cały czas, kilkanaście osób już mi zaufało patrząc po tym, że na 2 serwerach ts3 posiadam admina. Jestem osobą spokojną oraz cierpliwą, lubię pomagać ludziom w sytuacjach gdzie potrzebna jest osoba trzecia, lub ukrócić czyjąś wypowiedź jeżeli jest ona wulgarna w stosunku do 2 osoby, ogólnie na serwerze byłbym prawie cały czas oraz pomagałbym jak tylko mogę, pewne jest to, że nie wywyższałbym się tym, że posiadam range Helpera na serwerze(ale jest to raczej oczywiste), Myślę, że tyle informacji raczej wystarczy
  8. Nick na forum: Kostek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PaCh0,Nightmare SteamID: 76561198056305579 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESSA Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem dostępny od godziny 14-15 do nawet 7-10 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, na innych serwerach Coś o sobie: Jestem osobą spokojną, uczciwą oraz honorową, zawsze pilnuje porządku oraz staram się aby ludzie przestrzegali zasad, głównie gram w hurta lub cs. Dlaczego Ty: Jestem aktywny prawie cały czas, kilkanaście osób już mi zaufało patrząc po tym, że na 2 serwerach ts3 posiadam admina. Jestem osobą spokojną oraz cierpliwą, lubię pomagać ludziom w sytuacjach gdzie potrzebna jest osoba trzecia, lub ukrócić czyjąś wypowiedź jeżeli jest ona wulgarna w stosunku do 2 osoby, ogólnie na serwerze byłbym prawie cały czas oraz pomagałbym jak tylko mogę, pewne jest to, że nie wywyższałbym się tym, że posiadam range Helpera na serwerze(ale jest to raczej oczywiste), gram na s1 od roku 2018, przewinęło się bardzo dużo ludzi i dopiero teraz stwierdziłem, że może i ja dołączę do grona osób, które pomagają w tym aby na serwerze była miła atmosfera oraz przestrzegana była kultura na czacie Myślę, że tyle informacji raczej wystarczy
  9. PaChO

s1 [Odrzucone][Helper] Nightmare

Nie rozumiem. Lepiej aby na serwerze był 1 Helper wiecej POD NIEOBECNOŚĆ pozostałych niż ,aby nie było ani jednego przez okres 2-3 tygodni?
  10. PaChO

O tym właśnie mówie ! niema ich i chciałbym ich zastąpić.Prosze o dokładniejsze przeczytanie podania.
  11. PaChO

Jest 4,nie widze ani jednego przez 2-3 dni -,- dlatego wlasnie napisałem. Na okres wakacyjni gdy niema ich na serverze/tak zapoznałem się
  12. PaChO

Ehh nie zauważyłem tej opcji pod tematem...
  13. PaChO

Przepraszam, już poprawiłem.
  14. Nick na forum: Kostek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Nightmare SteamID: 76561198056305579 Imię: Mikołaj Wiek: 16 Mikrofon: Jest Mutacja: Raczej Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9.5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 15-20 godzin dziennie o ile mama nie wstaje do pracy XD. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Mam 16 ,jestem zaangażowany w to co robię.Jestem uczciwym graczem i człowiekiem. Dlaczego Ty: Ponieważ,zdaje mi się że byłbym dobry na tą funkcje z resztą w wakacje ,gdyż z tego co widzę Helperzy na świecie s1 bywają rzadko (w wakacje) dlatego chciałbym pomóc im utrzymać porządek w te dni aby oni mogli odpocząć i się zrelaksować ,nie bać się o to że dzieje się coś złego na serverze .
  15. Witam, chciałbym się zapytać czy jest możliwość awansowania na range(z możliwością respienia c4/deto/kolorki/burek/tłuszcz). Oczywiście nie do użytku własnego,lecz zauważyłem ze ludność na serwerze s1 znacznie maleje z Wipe na Wipe. Chciałbym temu zapobiec np. w ten sposób (przechodzę do sedna sprawy).Chciałbym robić eventy na serwerze,które z resztą już robię od jakiegoś czasu jako gracz. Rozdaje ok 15 cek 17 deto kolorki tłuszcz auta. Aby jakkolwiek zachęcić osoby do grania na tym serwerze. Jak nie było by możliwości nadania rangi z możliwością respienia mógłbym nawet dostać Evip/Vip (Evip się mi już kończy a Svipa już mam) i rozdawałbym całe Stuffy /ceki/bronie. Aby nawet jak wygrają prości użytkownicy tego servera (normalni gracze bez Vip'ów) mieli jakieś szanse na zdobycie itemów i c4. Chciałbym chociaż spróbować ożywić ten serwer. I chciałbym poprosić o taką możliwość. Nawet mógłby wchodzić moderrator/admin dać mi rzeczy i ja bym tym wszystkim zarządzał. Nightmare z s1.hw69.pl ekipa [404]
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...