Jump to content

IFlorek

User
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

IFlorek last won the day on June 5 2021

IFlorek had the most liked content!

Community Reputation

46 Dobry

1 Follower

About IFlorek

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  IFlorek
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  1200 +/-

Kontakt

 • Discord
  IFlorek#4990

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. IFlorek

  s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

  Jesteś za młody, bez mutacji oraz ta ortografia czasem zawodzi. Przy punkcie 'dlaczego ty' nawet się trochę uśmiałem.
 2. IFlorek

  s1 [Odrzucone][Helper] wierzba

  Może pomyliłeś serwer na który aplikujesz o rangę lub nadia sprawdziła aktywność na złym serwerze. Te 12 minut to trochę mało by się dostać na helpera.
 3. IFlorek

  s1 [Odrzucone][Helper] nowak

  Jestem na Nie ale też lubię sobie czasem zjeść big mac'a.
 4. IFlorek

  s12 [Odrzucone][Helper] KoKo

  Jestem na nie. Jesteś toksyczny oraz ciągle kogoś prowokujesz na chacie tak jak cała twoja ekipa.
 5. IFlorek

  s12 [Przyjęte]Moderator/helper s12,s11

  Jestem na tak ponieważ byłeś już w administracji oraz mam na dzieję że odciąży to trochę Kondrat'a.
 6. IFlorek

  s12 [Odrzucone][Helper] Gruby

  Jestem zdecydowanie na Nie. Kilka dni temu na teamspeak'u wyzywałeś mnie od tak zwanej "60 siony"oraz nie stosownie mówiłeś na temat mojej siostry tylko dlatego że szukałem sprawiedliwości po tym co zrobił twój kolega z drużyny. Jeżeli bronisz kolegi i nie widzisz nic złego w tym co zrobił to nie jesteś ani sprawiedliwą ani honorową osobą i nie powinieneś być helperem. Pozdrawiam i mam nadzieję ze nie będziesz już pisał o czyjejś rodzinie.
 7. IFlorek

  s8 Raidblock/Eventy

  Przydałby to się on na każdym z serwerów. Na v1 jak i na v2.
 8. IFlorek

  s12 [Odrzucone][Helper] Sowa

  Jak można nie dać się kogoś nie lubić??? Napewno jest coś czego inne osoby w tobie nie lubią. A do tematu podania- jestem na NIE. Pograj dłużej niz jeden wipe to moze zmienię na tak 😁 Edit: Te 10-11 godzin to przez tydzień tak?
 9. Jestem pełen podziwu dla tego Moderatora nie dość ze jest wspaniałą osobą to jeszcze super graczem. Zawsze pomoże nowym graczom w grze oraz tym którzy w grę grają od dawna. Kiedyś był częstym gościem na kanale Centrum Pomocy na Teamspeak'u lecz ostatnio zaczął się opierd***ć. Jestem za tym by w następnym miesiącu został lepiej wynagrodzony. Ma również dużo propozycji dotyczących tego co można by dodać na serwery lecz są one omijane szerokim łukiem. Gdyby nie ten zawodnik, v2 na tej serwerowni by już dawno nie istniało. #MuremZaGromem
 10. -Składam propozycję o dodanie raidblock'a na serwerze s12. Raidblock mógłby być od startu wipe do na przykład godziny 12 następnego dnia lub po prostu raidblock na pierwszą noc wipe od godziny 22:00 do 12. -Fajnie też by było gdyby palenie zielonym w bazach było zakazane. -Również jestem za poprawieniem raidblock'a podczas rajdów ponieważ po 10-20 sekundach od wybuchu c4 można zabudować z powrotem bazy i rajdowanie nie ma sensu. Weźcie sie w końcu za tą v2 a nie totalna olewka.
 11. Dzisiaj wstałem i widzę że została powiększona ilość slotów na serwerze s12. I teraz mam pytanie, po co ta zwiększona ilość slotów? Super że może będzie większa ilość osób na start wipe i bedzie jeszcze więcej walki ale co z tego jeżeli lagi na serwerze będą takie same lub gorsze. Na przykład wczoraj przy 60- 70 graczach na serwerze były tak okropne lagi czy to na meteorach, kontrolkach i nawet w bazach. Proponuję najpierw zająć się lagami oraz dodać te obiecane zmiany na serwerze a dopiero potem dodawać więcej slotów.
 12. IFlorek

  s12 [Odrzucone][Helper] Gruby

  Jestem na NIE. Słaba aktywność na serwerze oraz nie sądzę by brakowało "rąk do prazy" gdy na serwerze jest teraz 5 administratorów z czego 4 jest od ciebie z klanu i ktoś zawsze zazwyczaj na serwerze jest. Oprócz tego wydaję mi się ze było by to nie sprawiedliwe w stosunku do innych osób które pisały kiedyś podania i było im mówione ze nie powinno być tyle osób z administracji w jednej drużynie.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...