Jump to content
  • 0
TeOcH

s5 [Propozycja] WIPE co 2 tygodnie

Question

Witam. Zgłaszam propozycje dotyczącą zmiany wipe na serwerze s5. Wraz z ekipą i graczami na serwie proponujemy aby wipe odbywał się co 2 tygodnie zamiast 4. Przyczyną tego jest mała ilość graczy na serwie. Po wipe jest około 40 osób, po 2 tygodniach gry na serwie gra po max 10 osób co jest niezadowalającą liczbą i nie ma co już robić na tym serwie. Wiadomo że jest to x3 i trzeba się trochę pomęczyć żeby zdobyć jakieś itemy, ale 3/4 serwa po 2 dniach już ma praktycznie wszystko. Nie chcemy żeby ten serwer upadł, po tej zmianie na 100% przybędzie graczy i zostaną do końca wipe. W piątek wipe się kończy moglibyście chociaż zrobić na próbę te 2 tygodnie ;). Rozważcie tą propozycje pozytywnie robiąc jakąś ankietę czy coś w tym stylu. Buziaczki dla administarcji hw69 😘

• Like 1

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0
3 minuty temu, TeOcH napisał:

proponujemy aby wipe odbywał się co 2 tygodnie zamiast 4

WIPE na s5 odbywa się aktualnie co 3 tygodnie.

• Do not like it 1

• 0

Jestem na Nie, ponieważ serwer s5 jak zaczynałem grać z założenia miał mieć długi wipe, miał wipe podajże co 6 miesięcy, długo były na nim wipe'y co 2 miesiące i jakoś gracze grali i nie narzekali. Są inne serwery na naszej serwerowni z krótszym wipe'm.

• Do not like it 1

• 0
2 godziny temu, Macuk napisał:

Jestem na Nie, ponieważ serwer s5 jak zaczynałem grać z założenia miał mieć długi wipe, miał wipe podajże co 6 miesięcy, długo były na nim wipe'y co 2 miesiące i jakoś gracze grali i nie narzekali. Są inne serwery na naszej serwerowni z krótszym wipe'm.

A przyjemnie ci się gra na serwie gdzie jest po max 10 osób ? ...

• 0

No mi to obojętnie ile jest osób, ale wipe jest ustalony co 3 tygodnie i RACZEJ krótszy już nie będzie. Jak by większe ekipy wstrzymywały się z pikaniem main'ów itp po nie całych dwóch tygodniach to by grało dużo osób ;) 

• Do not like it 1

• 0

Wipy na s5 były różnie 2 miesiące miesiąc pół roku 2 tygodnie  i nigdy nie było dobrze 

Jest na 3 tygodnie jest to dobra długość wipe nie za długa nie za krótka. A jakby nie było ma być to serwer nowipe więc jest dłuższy wipe niż na innych. Pozdrawiam 

• Like 1
  • Do not like it 1

• 0

Jak bedzie to wipe dalej co 3 tygodnie to upadnie ten serwer  elo 

Edited by Twardy
  • Do not like it 1

• 0

Ale jaki problem, jak chcecie grać na serwerze z częstszym wipem to macie s1 xd

• Like 1
  • Do not like it 1

• 0
10 godzin temu, Twardy napisał:

Jak bedzie to wipe dalej co 3 tygodnie to upadnie ten serwer  elo 

Ktoś tu focha szczela 😂

• Haha 1
  • Do not like it 1

• 0

Był we wakacje taki wipe i nie wypalił więc po co robić z tym serwerem coś co bylo i nie było za dobre? 

• 0

Najwięcej osób grało jak był wipe co 1 miesiąc i teraz jak jest co 3 tygodnie. A nawet jest lepiej jak jest dłuższy wipe ponieważ jak jest krótki i ktoś kogoś zrajduje to ten zrajdowany gracz już odpuszcza grę ponieważ uważa że już mu się nie opłaca a tak jak jest dłuższy to  może stwierdzić ze może spróbować jeszcze raz swoich sił

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By KeniuQ
      Witam, 
      ostatnimi czasy po kilku dniach grania na serwerze robi się nudno, brakuje rozrywek, więc przychodzę z propozycją dodania na koniec wipe konkursu na najładniejszą baze. Do wygrania mogą być np. vipy, lub jakieś itemy na następnym wipe. Myślę że odpowiednie nagrody zmotywowały by ludzi do budowania większych baz ,a co za tym idzie dłużej by ich nikt nie zrajdował i na serwerze było by więcej osób :) Nawet grając solo w 3 tygodnie da się postawić potężną baze,więc pisanie typu ''największe ekipy i tak będą wygrywać'' jest bez sensu. Można np. wyłaniać 3 najlepsze bazy i nagradzać budowniczego, najlepszego E-vipem, kolejnego S-vipem i ostatniego na podium vipem :) Myślę że to spoko rozwiązanie i w ostatni tydzień wipe na serwie nie było by 5 osób :)  
      Także żeby nie było faworyzacji mogą to sprawdzać moderatorzy z innych serwerów lub najlepiej właściciel,wtedy było by 1000% legit. Kiedyś podobny konkurs był na serwerze Boberworld i miał on mega popularność.
      Dziękuje i pozdrawiam KeniuQ :)
    • By Marszol
      Nick na forum:  Marszol  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marszol  SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198264976900 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG  Imię: Mateusz  Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Po mutacji  Znajomość regulaminu: 9,9/10 Znajomość gry: 9,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze około 4 godzin w weekend nawet i więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywyscie, na tej serwerowni jako Helper przez okres roku i 7 miesięcy oraz jako Moderator przez okres 2 miesięcy  Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Co mogę powiedzieć o sobie. Mam na imię Mateusz jak widać wyżej i jak większość o tym wie. Jestem w drugiej klasie szkoły zawodowej. Uczę się na kierunku budowlanym. Puszczam se dymki (XD).  Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Wróciłem nie dawno na stare śmieci chciałbym również powrócić na stanowisko Helpera jak było to ponad 2 lata temu. Również spędzając swój czas na serwerze widzę brak helperów (Nie mówię że są nie aktywni)   
    • By HabaBaba
      Nick na forum: HabaBaba Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HabaBaba SteamID: 76561198439264831 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  DHL/LUJE Imię: Sławomir Wiek:  22 Mikrofon: Tak Mutacja:  Przed mutacją  Znajomość regulaminu: 8,5/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  +/- 8h w weekend może być to nawet do 24h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Owszem jako Helper HW69 i Moderator HW69 Coś o sobie: Cześć mam na imię  Sławomir pochodzę z małej miejscowości w województwie dolnośląskim. Interesuje się sportem i sporadycznie grami komputerowymi na co dzień gdy wstaje biegam z psem po 10km od czasu do czasu lubię walnąć ręką w monitor    Dlaczego Ty:   Mam duże doświadczenia którego zdobyłem będą w Administracji hw69 gdy serwery dopiero wstawały 
    • By Kabanxpompa1
      Dnia 07.01.2020 dostałem z powodu bugowania się do Jointów przez kangę. Moim zdaniem za takie coś nie powinno być bana ponieważ  jest w grze ta luka więc proszę o unbana na waszym serwerze.

dłógość bana: 29 dni
      steam 64 76561198262727403
      nick moderatora: nie wiem 
      nick:♔lק♔Kaban hw69.pl
    • By Niko527
      Twój nick: NiKo hw69.pl Id konta: 76561198089581204 Data nadania bana: 10-11.12.2020r. Czas jaki pozostał do końca:  29 dni Nick moderatora:  Nie wiem Serwery na których masz bana:  Serwer S5 x3 Powód bana:  Cheaty Uzasadnienie: Gram na serwerze z kolegami już stale od 2 miesięcy i nigdy nie używałem cheatów. Dostałem bana mimo, że nie było mnie na serwerze i nie byłem sprawdzany. Proszę o unbana, ponieważ nie ma wielu lepszych serwerów i to tutaj gra mi się najlepiej. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Polecam serwer wszystkim swoim kolegom i z chęcią zareklamuje go w każdej społeczności związanej z hurtem.  Zawsze gdy mam podejrzenie, że ktoś może cheatować zgłaszam to dostępnemu członkowi administracji.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...