Jump to content

Muurio

Pomocnik TS3
  • Content Count

32
  • Last visited

Community Reputation

21 Przyjazny

About Muurio

• Rank
    Pomocnik TS3

Hurtworld

• Nick w grze
    Muuurio
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ok 800h

Kontakt

• GG
    Nie posiadam
  • Email
    j.danowski12@gmail.com

Recent Profile Visitors

453 profile views
  1. Muurio

s5 [Przyjęte][Helper] Klasiu

Jestem na Tak, znam Klasia od bardzo dawna, jest on bardzo miły i ma fajne poczucie humoru.
  2. Nick: Muuurio UniqueID: 274/3VVQn3CzJTWHOgMcJyKNNz2WdYE= Pierwsza Wizyta: 27.05.2017 Data urodzenia: 03.08.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7 Kariera na TS3: Byłem moderatorem na 2 serwerach, kiedyś tworzyłem rangi i zajmowałem się ustawianiem permisjii dla różnych rang lecz potrzebowałbym szybkie przypomnienie ponieważ było to dość dawno temu :/. Dlaczego ten TS?: Rekrutuje na tym teamspeaku bo jestem tu od dawna, jest przyjemna atmosfera. Administracja jest bardzo miła jak i niektórzy użytkownicy, oczywiście trafiają się tacy których zachowanie jest nieodpowiednie i łamiące regulamin i takie osoby trzeba nauczyć dobrego zachowania na TS. Rozmiar buta: 45/46 Kilka słów o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Bielsku-Białej. Moim ulubionym sportem jest koszykówka. W wolnym czasie gram w gry i jeżdżę na rowerze i quadzie. Uczęszczam do technikum informatycznego i bardzo lubię składać komputery ;). Lubię poznawać nowe osoby i dużo rozmawiać, jestem osobą społeczną i miło spędzam czas w towarzystwie. Nie jestem toksyczny ani nie krzyczę do mikrofonu. Czas na TS: Przeważnie wchodziłbym wieczorem tak od 18-22/23 czyli około 4-5h Co zmieniłbyś na Serwerze: W przyszłości zmieniłbym ilość podkanałów ponieważ jest ich dość dużo i trzeba długo scrollować żeby znaleźć swój kanał. Co chciałbyś robić: Jako SA chciałbym być bardziej zaangażowany w życie teamspeaka, na pewno bardzo fajne byłyby różne eventy na których można by było zdobyć jakąś unikatową rangę. Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  3. Muurio

Wyrazy na ostatnią litere.

Zegarek
  4. Muurio

Wyrazy na ostatnią litere.

yeti
  5. Muurio

s5 [Przyjęte][Helper] Anakin

Jestem na tak +Był już helperem +Przyjemnie się z nim gra
  6. pajhn-p0er5okiun xDD
  7. psadwnjmp[-er4rtkilo8u7ijnh łokieć nie za dobry do pisania
  8. Muurio

Pokaż swój PULPIT!

En. tak łapie cheaterów dają zdj pulpitu i banik za esp
  9. Jestem za. Nowe lokalizacje meteorów się przydadzą.
  10. Muurio

inne [Przyjęte][Moderator] Huczi

Pewnie ktoś się pomylił i zamiast ludziom dał ludzią.
  11. Muurio

Post bez like WYGRYWA

jak wygram kupie każdemu kartkę papieru (Legit 100%)
  12. Muurio

Skąd pomysł na nick?

Muuurio wzięło się z gry Just Cause 3 (rico miał się spotkać z mario i tam była krowa do której mówił Muuurio)
  13. Muurio

s6 [Przyjęte]Wipe na s6.

Jednak chciałbym na dziś 17:00 po prostu zostałem zmuszony do kliknięcia na jutro
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...