Jump to content

Muurio

Nowy Admin TS3
  • Content Count

42
  • Last visited

• Days Won

1

Muurio last won the day on November 5

Muurio had the most liked content!

Community Reputation

27 Przyjazny

2 Followers

About Muurio

• Rank
    Nowy Admin TS3

Hurtworld

• Nick w grze
    Muuurio
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ok 800h

Recent Profile Visitors

532 profile views
  1. Muurio

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Gornowicz

Jak dla mnie na Nie, przyznanie się do posiadania cheatów
  2. Muurio

Nie ciekawa sytuacja

Mogłeś go po prostu zabić i zabrać potrzebne ci przedmioty. Jakbyś nie miał tyle miejsca to mogłeś wytepać do bazy odłożyć się lub zrobić skrzynkę.
  3. Nawet jeżeli ich nie używałeś to i tak miałeś je na komputerze.
  4. Zapewne był jakiś powód by go zbanować. Przekaż mu że może złożyć odwołanie od bana w odpowiednim dziale a moderatorzy i helperzy wypowiedzą się i twój kolega będzie wiedział czemu ma bana
  5. Muurio

s8 [Rozwiązane]how to get vip

You have to open steam in your browser, go to your profile (no need to log in) and just look at the url and copy these numbers that you have there. And thats your steam id. Then paste it to that bar and click "Buy Now". Make sure you are buying it on the right server. Also under the bar it says that you can go in-game and type /steamid, it will also give you your steamid. Have fun playing.
  6. Muurio

legacy (v1) [Pytanie] Bany

Nie ma czegoś takiego jak "bezpodstawny" ban. Każda nałożona kara musiała być jakoś udowodniona czyli znalazły się pliki które nie powinny tam być lub ktoś wysłał nagranie udowadniające to że osoba sprawdzana jest odpalona.
  7. nmer4m,fgy2 XDDD
  8. Muurio

Wyrazy na ostatnią litere.

xanax
  9. Muurio

Jak umarło 1000 chomików :D

7. @klasiu skoczył na rowerze a chomik schował się w dętce i go zgniotło
  10. Muurio

s5 [Przyjęte][Helper] Klasiu

Jestem na Tak, znam Klasia od bardzo dawna, jest on bardzo miły i ma fajne poczucie humoru.
  11. Nick: Muuurio UniqueID: 274/3VVQn3CzJTWHOgMcJyKNNz2WdYE= Pierwsza Wizyta: 27.05.2017 Data urodzenia: 03.08.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7 Kariera na TS3: Byłem moderatorem na 2 serwerach, kiedyś tworzyłem rangi i zajmowałem się ustawianiem permisjii dla różnych rang lecz potrzebowałbym szybkie przypomnienie ponieważ było to dość dawno temu :/. Dlaczego ten TS?: Rekrutuje na tym teamspeaku bo jestem tu od dawna, jest przyjemna atmosfera. Administracja jest bardzo miła jak i niektórzy użytkownicy, oczywiście trafiają się tacy których zachowanie jest nieodpowiednie i łamiące regulamin i takie osoby trzeba nauczyć dobrego zachowania na TS. Rozmiar buta: 45/46 Kilka słów o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Bielsku-Białej. Moim ulubionym sportem jest koszykówka. W wolnym czasie gram w gry i jeżdżę na rowerze i quadzie. Uczęszczam do technikum informatycznego i bardzo lubię składać komputery ;). Lubię poznawać nowe osoby i dużo rozmawiać, jestem osobą społeczną i miło spędzam czas w towarzystwie. Nie jestem toksyczny ani nie krzyczę do mikrofonu. Czas na TS: Przeważnie wchodziłbym wieczorem tak od 18-22/23 czyli około 4-5h Co zmieniłbyś na Serwerze: W przyszłości zmieniłbym ilość podkanałów ponieważ jest ich dość dużo i trzeba długo scrollować żeby znaleźć swój kanał. Co chciałbyś robić: Jako SA chciałbym być bardziej zaangażowany w życie teamspeaka, na pewno bardzo fajne byłyby różne eventy na których można by było zdobyć jakąś unikatową rangę. Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  12. Muurio

Zegarek
  13. Muurio

yeti
  14. Muurio

s5 [Przyjęte][Helper] Anakin

Jestem na tak +Był już helperem +Przyjemnie się z nim gra
  15. pajhn-p0er5okiun xDD
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...