Jump to content
  • 0
jarunek112

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Nowy Serwer  

31 members have voted

1. 1. Czy interesuje cię taki serwer?

Question

Witam, przychodzę z propozycją stworzenia serwera typu "OFFICIAL".

Ostatnio grając na s1 spotkałem się z kilkoma ekipami, które twierdzą że gra "PAY TO WIN" nie daje im żadnej satysfakcji. 

Popieram ich tezę ponieważ rywalizacja z ekipami w których 80% członków ma zakupioną rangę jest bezsensu.

Dlatego wychodzę z propozycją aby stworzyć taki serwer na którym nie będzie żadnych przywileji.

Serwer miałby m/w wygladać: 

• Brak rang dających cenne przedmioty,
  • Brak home,
  • Żadnych warpów,
  • Drop X1.

Myślę że byłaby to w pewnym stopniu dobra promocja serwerowni gdyż iż ponieważ spora część osób szuka takich serwerów.

Z góry dziękuję i czekam na wszelkie propozycje od innych oraz pozytywne rozpatrzenie.

• Like 5
  • Thanks 1

Recommended Posts

• 0

Serwer x1 powstał, a oficjalnie wystartuje dzisiaj o 17:00. Szczegóły pod linkiem: 

• 0

i tak taki serwer nie powstanie bo nie bedzie zyskow na nim ... juz byly takie propozycje ale jestem na tak 😜

• Like 1
  • Do not like it 1

• 0
3 minuty temu, iDremus napisał:

i tak taki serwer nie powstanie bo nie bedzie zyskow na nim ... juz byly takie propozycje ale jestem na tak 😜

Duże zyski robią inne serwery takie jak s1 czy s8 a ten serwer bedzie też dobrą promocją dla pozostałych ;D

• 0
45 minut temu, iDremus napisał:

To jest dobry punkt zaczepienia natomiast myślę że wszystko da się "ogarnąć" i wspólnie z administracją uzgodnić jak miałoby to wyglądać aby owy serwer powstał i się utrzymywał.

• Like 1

• 0
3 minuty temu, Marszol napisał:

Marszol nie ma co odkopywać tematów, które zostały w sumie porzucone. Żyjmy teraźniejszością i jako gracze którzy chcą aby ten serwer powstał róbmy co w naszej mocy. 🙂

To że podobny temat powstał już kilka miesięcy wcześniej świadczy o tym że gracze chcą takiego serwera.

• Like 1

• 0

Jestem na tak tylko taki classic co był wcześniej z małymi zmianami które też nie ułatwią zbytnio rozgrywki.

• 0

Fajny pomysł :)

Tylko zamiast zwykłego officiala, który szybko się znudzi nowym graczom, to warto dodać np. jakieś meteory co godzinę,ale z mały lootem, aby była możliwość zdobycia itemów inaczej niż ONLY dropiąc :)

Edited by KeniuQ
  • Thanks 1

• 0
6 godzin temu, KeniuQ napisał:

Tylko zamiast zwykłego officiala, który szybko się znudzi nowym graczom, to warto dodać np. jakieś meteory co godzinę,ale z mały lootem, aby była możliwość zdobycia itemów inaczej niż ONLY dropiąc :)

Meteory spoko pomysł ale tak z 5 meteorów na dzień wystarczy :)

• 0
W dniu 20.12.2019 o 13:03, AdriaN0N napisał:

Mam propozycję na nowy serwer CLASSIC x1 Drop (tak jak na official'ach). Meteory byłyby co godzinę posiadałyby mało itemów (np. 20bursztynu,50tłuszczu i po 30 kolorków) Albinosy co 6h (z takim dropem jak na s5).

TP - BRAK

HOME - BRAK

Wipe - Byłyby co 3tygodnie w każdy Piątek o 18.

Jeden KIT na wipe: Krzemienna Siekiera, Kamienny Kilof, Włócznia.

Roll Fart - Dla urozmaicenia rozgrywki i rywalizacji (co 30min)

Myślę, że na serwerze grali by sami gracze z doświadczeniem, którym brakuje Official'nych serwerów i magicznej liczby 60/60 w 2 tygodniu wipe.

W dniu 23.12.2019 o 11:19, Kostuch napisał:

Jestem za 

W dniu 17.01.2020 o 09:48, KAPITANEK napisał:

Fajny pomyśł napewno bym tam z ekipą grał tylko że jak będą banować za to ze jakiś bambik podreportuje to to nie ma sensu 

bo zabije go jakiś kox i ten odrazu na skarge do adm ze np ten kox coś ma fajne by było nagranie i dopiero sprawdzanie

W dniu 9.03.2020 o 16:09, jarunek112 napisał:

Witam, przychodzę z propozycją stworzenia serwera typu "OFFICIAL".

Ostatnio grając na s1 spotkałem się z kilkoma ekipami, które twierdzą że gra "PAY TO WIN" nie daje im żadnej satysfakcji. 

Popieram ich tezę ponieważ rywalizacja z ekipami w których 80% członków ma zakupioną rangę jest bezsensu.

Dlatego wychodzę z propozycją aby stworzyć taki serwer na którym nie będzie żadnych przywileji.

Serwer miałby m/w wygladać: 

• Brak rang dających cenne przedmioty,
  • Brak home,
  • Żadnych warpów,
  • Drop X1.

Myślę że byłaby to w pewnym stopniu dobra promocja serwerowni gdyż iż ponieważ spora część osób szuka takich serwerów.

Z góry dziękuję i czekam na wszelkie propozycje od innych oraz pozytywne rozpatrzenie.

W dniu 9.03.2020 o 16:10, Givo napisał:

Jestem za!!! 

W dniu 9.03.2020 o 16:12, Kayoy napisał:

Jestem za!

W dniu 9.03.2020 o 16:12, Pigmey napisał:

jestem za!

W dniu 9.03.2020 o 16:12, plemnikboss napisał:

Za

W dniu 9.03.2020 o 16:15, FoCus napisał:

Jestem za! ☺️

W dniu 9.03.2020 o 16:16, JuZeK887 napisał:

JESTEM ZA ! 

W dniu 9.03.2020 o 16:39, iDremus napisał:

W dniu 9.03.2020 o 16:43, Kayoy napisał:

Duże zyski robią inne serwery takie jak s1 czy s8 a ten serwer bedzie też dobrą promocją dla pozostałych ;D

W dniu 9.03.2020 o 17:34, jarunek112 napisał:

To jest dobry punkt zaczepienia natomiast myślę że wszystko da się "ogarnąć" i wspólnie z administracją uzgodnić jak miałoby to wyglądać aby owy serwer powstał i się utrzymywał.

W dniu 9.03.2020 o 17:37, Marszol napisał:

W dniu 9.03.2020 o 17:47, jarunek112 napisał:

Marszol nie ma co odkopywać tematów, które zostały w sumie porzucone. Żyjmy teraźniejszością i jako gracze którzy chcą aby ten serwer powstał róbmy co w naszej mocy. 🙂

To że podobny temat powstał już kilka miesięcy wcześniej świadczy o tym że gracze chcą takiego serwera.

W dniu 9.03.2020 o 18:34, Paxiu napisał:

Jestem za

W dniu 9.03.2020 o 19:41, FaFeLeK napisał:

jestem za :P

W dniu 9.03.2020 o 19:50, Kuba125092 napisał:

Jestem za

W dniu 9.03.2020 o 19:59, papieszu napisał:

Jestem za :) 

15 godzin temu, RAsik napisał:

Jestem za ❤️

15 godzin temu, YeMeT napisał:

Jestem za Pozdrawiam z rodziną 

7 godzin temu, Macuk napisał:

Jestem na tak tylko taki classic co był wcześniej z małymi zmianami które też nie ułatwią zbytnio rozgrywki.

6 godzin temu, KeniuQ napisał:

28 minut temu, YeMeT napisał:

Meteory spoko pomysł ale tak z 5 meteorów na dzień wystarczy :)

❤️

❤️

• Not sure if trolling or stupid 1

• 0

Śmieszy mnie to, że tą propozycję napisała ekipa, która swego czasu miała najwięcej rang na serwerze XD 

Na nie, serwer będzie świecić pustkami po 2 wipe'ach tak jak jego pierwowzór, do którego nawiązuje autor.

Znacznie bardziej przystępny byłby drop chociaż te x2, bo x3 już jest na s5, a społeczność hurtworlda poniżej 3 nie lubiła schodzić w czasach świetności.

Edited by LightKasaro

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...