Jump to content

iDremus

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About iDremus

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. iDremus

s1 [Odrzucone][Helper] iDremus

tamto na x1000 bylo, i bylo to odpowiedzia do ziomka a na s1 nic z takich rzeczy nie pisalem
  2. Nick na forum: iDremus Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: iDremus SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198307573014 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BG Imię: Bartłomiej Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Najlepsza Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Praktycznie cały czas wolny, w dni szkolne to jakies 5h, w dni wolne do 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, pełniłem funkcje moderatora. Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Siemanko, jestem Bartek, mam 16 lat, jestem z województwa podkarpackiego, interesuje sie grafika komputerowa, grami oraz programowaniem. Jestem zazwyczaj miły (nie udało mi się wyłapać jeszcze mute), także jestem raczej spokojny (ale każdy człowiek ma limit cierpliwości) i pomocny. Dlaczego Ty: Lubię pomagać, gdy ktoś nowy wbije na serwer i pyta sie o rady staram sie pomoc (widac w logach), jestem bezkonfliktowy.
  3. - Szybkie przepalanie - Znerfic kity vipow - Nowa maszyna (sa lagi), ewentualnie wprowadzenie ograniczenia budowania murow np do 5 kratek do gory co ograniczy lagi - z meteoru, krukow, albinosow nic oprocz deto ciekawego nie leci i w dobrych ilosciach proponuje buff
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...