Jump to content

iDremus

User
  • Content Count

44
  • Last visited

• Days Won

2

iDremus last won the day on March 16

iDremus had the most liked content!

Community Reputation

23 Przyjazny

About iDremus

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. iDremus

s1 [Odrzucone]SKRÓCENIE BANA

Po 1 wzór po 2 latasz na każdym serwerze odpalony, mam nagranie z innej serwerowni, mogę podesłać
  2. I za głupotę masz bana
  3. Ja miałem kilka mainow z sklejakow i ani jeden nie zostal wypikany do wyjebania sklejaki
  4. iDremus

s1 [Odrzucone][Helper] Lajt.

chetny do pomocy oraz faworyzacji na nie
  5. iDremus

[Przyjęte]Nowy serwer x1

w ta sobote kolejny wipe?
  6. Mam propozycję wprowadzenia "szybkiego przepalania" na każdy serwer v1. Plugin nie ma wad, same plusy, szybciej przepalamy, nie ma lagow przez normalne przepalarki, nie trzeba sie denerowac przepalajac 2 schowki zelaza, pozdrawiam 😜
  7. iDremus

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] iDremus

bylem sprawdzany x2 razy na wipe i nie gralem na cheatach odpalilem sie na jeden rajd nie gralem na espie pozdrawiam 😜
  8. iDremus

[Przyjęte]Nowy serwer x1

no dokladnie w 2 dzien na x5 sie ma 2 schowki zelaza, pol schowka kolorkow do przepalenia i sobie to piecem hutniczym przepalac?
  9. Twój nick: (ewentualnie kilka pod jakimi ostatnio grałeś) iDremus hw69.pl, Rick hw69, Alibaba hw69.pl Id konta: (SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak) 76561198307573014 Data nadania bana: (nawet przybliżona) 7 dni temu tj. 9 marzec 2020 Czas jaki pozostał do końca: 83 dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s1, wgl chyba cala serwerownia Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że powinniśmy uznać te odwołanie) Na początku zacznę od tego, że zależy mi na ub. Cheatowalem, jestem tego świadomy, lecz nie bylo to zamierzone, i tak pewnie jesteście zdania, że moje słowa mało znaczą, otóż kupiłem nawet vipa na s1, chciałbym ponownie zagrać, jeśli dostałbym ub gwarantuje, że na każdym następnym sprawdzaniu będę czysty, jeżeli jednak coś byście znalezli to prosze o perma na cala serwerownie. Głownie chodzi o moich znajomych, ktorzy nie chcą wbijać na wipe beze mnie. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca) reklama fb https://imgur.com/a/p4GmU15 , kolega nagrywa filmy z waszego serwera https://www.youtube.com/channel/UCiNmcgimP06hGo_f5_kuewg, czesto zglaszalem cheaterow na ts oraz napewno kupilbym vipka 😜
  10. iDremus

[Przyjęte]Nowy serwer x1

jak nie ma sensu, to nie jest zaden cheat, tylko zaoszczedzi czas i lagi, nie rozumiem dlaczego tak trudno to wprowadzic, a same plusy mozna nawet oddzielny temat od tego zrobic
  11. iDremus

[Przyjęte]Nowy serwer x1

no tp napewno, bez kitow, jakis lekki meteor, krukow i leveli bym nie dodawal, i szybkie przepalanie by sie przydalo
  12. zgadzam sie, brakuje tego, czasami jest spam i komunikatu nie widac
  13. iDremus

[Przyjęte]Nowy serwer x1

i tak taki serwer nie powstanie bo nie bedzie zyskow na nim ... juz byly takie propozycje ale jestem na tak 😜
  14. Człowieku ja mam z jednego wyciągania itemow z 50 maszyn jakoś 3-4 schowki, żelaza i po pół schowka kolorków a ty przepalarki chcesz blokować, zamiast wgrać jeden plugin i spokój
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...