Jump to content

Kamil2122

User
  • Content Count

31
  • Last visited

• Days Won

1

Kamil2122 last won the day on March 10

Kamil2122 had the most liked content!

Community Reputation

12 Przyjazny

About Kamil2122

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Kamil2122

s5 NWM ZMIANA NICKU

Te Nwm kiedyś coś na on pikali xd?
  2. Nie gram na tym serwie ale to dobry pomysł Ja np czekam na odpowiedź odnośnie respu skrzynek już z 3 tygodnie xd
  3. Kamil2122

Nowy Serwer v1 legacy ( x2 - NoTP )

Tak ale gumiś musi nadropić
  4. Kamil2122

Ale czemu tryhard przecież to prawie nic nie zmienia.A jak chcesz przepalić większą ilość kolorków to robisz sobie przepalarkę Jak się nie mylę nie ma przepalania na x3 i dodaje to tylko uroku gierce.
  5. Kamil2122

Według mnie nie powinno być szybkiego przepalania.
  6. Tak samo jest z dropem skrzynek na hangarach 25 głosów na tak 4 na nie i nic dark z tym nie robi
  7. Mam ten sam problem wbijam sobie pograć na chillku o 2 w nocy a skrzynki się wcale nie respią
  8. Według mnie ten raidblock powinien być tylko w 1 noc bo w sobote nie ma motywacji żeby siedzieć długo i po północy jest już mniej niż 100 osób a po 2 każdy zdąży w ponad 24 h zbudować meina
  9. Kamil2122

s1 EXC <3

10. Kamil2122

s8 UNBAN

Twój nick: Kamil2122 Id konta: 76561198272176189 Data nadania bana: Nie pamiętam pewnie ponad rok Czas jaki pozostał do końca: OLD PERM Nick moderatora: NWM Serwery na których masz bana: s8 Powód bana: Nie pamiętam jak można to jakoś sprawdzić tu jest mój steam: https://steamcommunity.com/id/kamilek2122/ Uzasadnienie: Ban został nadany bardzo dawno nawet nie pamiętam za co . Ale każdy zasługuje na drugą szanse W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay : Po dostaniu ub będę grał bez czitów i będę się starał donosić o każdym nieuczciwym graczu Pozdrawiam
  11. v2 x5 s12.hurt4u.pl Witam Wychodzę z propozycją zrobienia wipe na s12 31.12 w sylwestra zamiast 1.01 ponieważ 2.01 dużo ludzi ma już pracę/szkołę Może to zaowocować większą ilością graczy na serwerze :) POZDRAWIAM
  12. Kamil2122

s12 [Przyjęte]Wcześniejszy wipe

Już chyba wczesniej nie zrobisz WIĘc rób w tą środe 17/16
  13. Kamil2122

s12 [Przyjęte]Wcześniejszy wipe

Już nie ma co pikać nie ma ludzi
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...